dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

889 000 zł60 m² 14 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twoje miejsce w Warszawie - gdzie codzienność staje się przyjemnością Wyobraź sobie poranek, w którym pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okna do jasnego salonu. Parzysz kawę.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł57,56 m² 23 974,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z wyposażeniem w inwestycji bohema Praga. Poszukujesz klimatycznego, oryginalnie zaprojektowanego mieszkania do wprowadzenia? Zapraszam do Bohemy. Wyobraź sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,60 m² 7 510,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6978 Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100,61 m² 13 418,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Ten apartament to harmonijne połączenie ponadczasowej elegancji, komfortu i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjny bezczynszowy dwupoziomowy lokal mieszkalny znajdujący się w Woli Mrokowskiej w gminie Lesznowola. Nieruchomość położona w atrakcyjnej pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94 m² 16 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 735 965 zł116,90 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 768 zł38,48 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem i tarasem na kameralnym osiedlu -ursynów I podatku pcc 2% Lokalizacja: 8 km do centrum miasta 3 min spacerem do przystanku autobusowego (2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stefana Wyszyńskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 196 zł43,72 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,72 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o pow 53.01m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Waliców w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Warszawa Śródmieście / Powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 41,2 m2 / 2 pokoje + balkon / piwnica / 7 min spacerem do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł38,63 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m , zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł100 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Central Office Nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Warszawie, białołęka, tarchomin. To 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł101 m² 12 772,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 101 m | 4 Pokoje | duży balkon | I piętro Mokotów (augustówka) | Ekspozycja wsch-Płd | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 000 zł58,16 m² 17 984,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

!oferta dostępna W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Praga Południe - Grochów Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,71 m² 26 893,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kompaktowe 2 pokoje w zabytkowej kamienicy | Mokotów Dolny | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,71 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37,20 m² 13 306,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Warszawa Włochy, ul. 1-go Sierpnia, zielone osiedle, cicho, blisko do komunikacji miejskiej, stacji kolejowej, lotniska. Dwa oddzielne pokoje, widna, osobna kuchnia, balkon, piwnica. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł53,58 m² 27 976,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy niezamieszkałe | 2 pokoje | taras + balkon | Mokotów - Cybernetyki 2b Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł128 m² 11 953,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone na parterze, dwustronne wschód-zachód, z własnym wejściem i ogródkiem, wysokość 285 cm, duże okna, pokoje w amfiladzie, idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,46 m² 13 568,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł48 m² 14 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoja enklawa ciszy pod Warszawą, wysoki standard, zadbane Wyobraź sobie poranki z widokiem na korony drzew i wieczory na dużym balkonie, gdzie słychać tylko szum liści. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie blisko metra | Targówek Mieszkaniowy | ul. Barkocińska okolica Mieszkanie znajduje się przy ul. Barkocińskiej na warszawskim Targówku Mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Klimatyczna kawalerka 19m2 w kamienicy na Podchorążych, tuż obok Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku lat 60. Wyremontowana i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,30 m² 11 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,30 m , zlokalizowane przy ul. gen. Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Cena: 799 000 zł. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53 m² 19 811,32 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z rewelacyjnym widokiem przy Placu Unii | Puławska 7/9 | 53 m Na sprzedaż trzypokojowe, 53-metrowe mieszkanie położone przy ul. Puławskiej 7/9, tuż przy Placu Unii, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł90 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Klimatyczne mieszkanie W samym sercu warszawskiego śródmieścia Ścisłe centrum miasta | Doskonała lokalizacja | Świetnie skomunikowane | Mieszkanie z duszą ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze na Wawrze w apartamentowcu z 2007r. bez windy. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł36,57 m² 20 973,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe - 36,57 m - mieszkanie z dużą loggią w nowo powstałej inwestycji przy Alei Polski Walczącej to propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,64 m² 3 853,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie z lokatorem, ciche, ustawne i funkcjonalne w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także spokojne sąsiedztwo to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 514 630 zł119,14 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł65 m² 22 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Idealna lokalizacja dla wielbicieli Starej Warszawy. Piękne, słoneczne, z kominkiem, klimatyczne mieszkanie w bocznej, zamkniętej i niezwykle cichej uliczce Starego Mokotowa. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł67,57 m² 14 769,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu położonego w atrakcyjnej części Piaseczna. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł42,60 m² 18 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie o pow. 42.6m2 w bloku z 2005 r, przy ulicy Grodkowskiej składające się z: Przedpokoju Sypialni Salonu Aneksu kuchennego Łazienki Balkonu (Loggia) Przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Forsycji. Opis mieszkania: powierzchnia: 80 m . Piętro: parter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł36,26 m² 10 700,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,26 m , położone w centrum Błonie, na 4 piętrze w budynku ze starszego budownictwa. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł48,40 m² 13 326,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 39 m2 bezpośrednio od developera - Klucze realnie do odbioru w 1 qw. 2027 ok. luty/marzec 2027 Pomieszczenia Salon z aneksem kuchennym Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny lokal 18 m2 - Warszawa Wiktoryn 6a Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 18 m2 położony w Warszawa przy ul. Wiktoryn 6a. Składa się z jednego pomieszczenia.