dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

569 000 zł47 m² 12 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal jest odświeżony, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,97 m² 11 976,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 454 zł45,72 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m , położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji Złota Jabłonna przy ul. Złotej Renety. Idealne dla pary, singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,52 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w malowniczych Markach. Brak czynszu! Dwa miejsca postojowe na terenie zamkniętego osiedla przy wejściu do mieszkania w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,63 m² 15 342,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie w wysokim, nietuzinkowym standardzie, z ogródkiem i balkonem. Polecam na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie, przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie w samym sercu Otwocka - idealna propozycja zarówno na własny kąt, jak i pod inwestycję. Lokalizacja bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży ofertę lokali mieszkalnych zlokalizowanych w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku w Brwinowie zielonym mieście ogrodzie, będącym częścią tzw. trójmiasta ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł75 m² 20 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 3 pokoje | Gotowe do wprowadzenia | Wilanów | Sarmacka Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie (74,4 m ) na ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł91 m² 15 329,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł35,70 m² 16 803,92 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł55,63 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest apartament w Pruszkowie przy ul. Działkowej, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Miasto Ogród II- zamknięte, monitorowane z ochroną 24h. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 4 pokojowe, 63 m , usytuowane na 2. piętrze w spokojnej części Piaseczna. Idealne dla rodziny ceniącej komfort i dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,79 m² 15 731,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Hot oferta! oferta W biurze pepper house! apartament Z prywatnym ogródkiem | fleminga | high-end Jeśli szukasz lokum, w którym standard premium to nie tylko pusty frazes z folderu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Adres: ul. Skarbka z gór 128a Cena: 869.000 zł (w tym miejsce parkingowe pod blokiem) Powierzchnia: 69 m Pokoje: 3 (salon z aneksem + 2 oddzielne pokoje + garderoba) Piętro: wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59,11 m² 21 147,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

W sercu warszawy Z bohaterską historią W tle Zapraszam do zakupi wystawionego na sprzedaż mieszkania należącego do zasłużonej dla stolicy uczestniczki Powstania Warszawskiego ps. Pszczoła!.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,60 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość do remontu! Mieszkanie położone przy ul. Młodzieżowej 14 w Płońsku to komfortowa, cicha przestrzeń idealna dla rodziny lub osób szukających funkcjonalnego układu pokoi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Jastrzębiec, gmina Lesznowola Lokalizacja: jastrzębiec (gm. Lesznowola, powiat piaseczyński) Powierzchnia: 77 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Warszawa Włochy | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,52 m w dynamicznie rozwijającej się części warszawskich Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,10 m² 22 507,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Brylowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł63,20 m² 12 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym osiedlu w Wesołej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,70 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza. Nieruchomość: lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 800 zł59,15 m² 24 138,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł36 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha Bogusławskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-sierpnia. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł65 m² 15 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł57 m² 13 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa ul. Sprawiedliwości 4. Mieszkanie znajduje się na wysokim 1 piętrze (tuż nad kioskiem Ruch). Blok 7 piętrowy z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,69 m² 12 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przytulne, kameralne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Flisa 7 we Włochach (okęcie). Kamienica z cegły z lat 50. Piętro 2. w 3-piętrowym budynku. Powierzchnia 45,69 m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł40,50 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na spokojnej Warszawskiej Białołęce. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy apartament o powierzchni 80 m z tarasem i ogródkiem na granicy z Warszawą. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37 m² 16 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > przy wejściu na osiedle sklep cukiernia, sklep spożywczy i apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł24 m² 18 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł49 m² 23 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1940 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Hermana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34,46 m² 16 831,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Grzymalitów budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 34,46m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł130 m² 18 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

5-pokojowe mieszkanie 130 m znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku. ( blok z windą ). Osiedle strzeżone. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,03 m² 14 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara Langego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103 m² 13 970,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Połącz zalety życia w bloku i domu. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 103m2 ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij