dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Rynek pierwotny

650 000 zł55 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

489 464 zł40,12 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją, która oferuje mieszkania inwestycyjne, w bliskiej okolicy Warszawy. Obok stacji kolejki wkd Reguły. Ze względu na mpzp lokale mają status lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja przy ul. Broniewskiego Kameralna Skala i Miejski Komfort Jeśli szukasz alternatywy dla głośnych i zatłoczonych osiedli, ten projekt jest dla Ciebie. Przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł78,63 m² 9 983,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie 78,6 m | garaż | loggia | Zielonka blisko Warszawy Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,6 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł35,92 m² 18 930,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: kawalerka z dużym potencjałem adaptacyjnym | Doskonała lokalizacja - blisko metra i parku : Mieszkanie idealne dla singla na start. Świetne inwestycyjnie. Możliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł42 m² 18 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł86,17 m² 18 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

- english description below - Avenue Estate prezentuje apartament 3-pokojowy z loggią na sprzedaż na Mokotowie ****** atuty - Przestronny, funkcjonalny układ - 2 toalety (łazienka i wc) - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł114,43 m² 26 173,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację apartamentu na Mokotowie - Wysoki standard budynku - Apartamentowiec sgi - Sauna i siłownia do dyspozycji mieszkańców - Kameralna okolica - nowo powstała uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł74,77 m² 19 994,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, jasne mieszkanie 74,77 mkw | Galeria Park | Mokotów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,77 mkw, położone na 5. piętrze prestiżowego kompleksu Galeria Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł33,74 m² 10 521,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Andersa 51 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 33,74 m2 wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł43,26 m² 23 000,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wola Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy (pow. 43,25m2) z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Obecnie lokal wynajmowany długoterminowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,26 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,26m2. Prezentowane mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w kameralnej kamienicy w Guzowie. Lokal gotowy do wprowadzenia, idealny dla rodziny, osób szukających spokojnego miejsca do życia lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie w 4 piętrowym budynku w Warszawie na Osiedlu wsm Bielany, przy ul. Magiera. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł74,10 m² 12 550,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzy pokojowego mieszkania, świeżo wyremontowanego o powierzchni 74,10 m , zlokalizowanego na 2. piętrze kameralnego budynku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł72,60 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Wojska Polskiego. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,39 m² 8 655,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Numer oferty w biurze 6895 Polecamy do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,39m2 z balkonem znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł37,30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Woszczerowicza w Siedlcach. Powierzchnia lokalu wynosi 37.3 m2, ekspozycja okien na zachód. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51 m² 13 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 480 zł65,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja gotowa - Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej zielonej Białołęce przy ul. Konik Polny. Inwestycja gotowa oddana - można wchodzić do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł62,15 m² 18 503,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 62.15m na 3 ostatnim piętrze w kamienicy z 1925 roku. Na wydzielonej klatce schodowej znajdują się tylko 2 mieszkania. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75 m² 11 733,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ursus Władysława Hermana 69,2m2 3pokoje+balkon obok Galeria gawra/ursus Niedźwiadek We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł117,83 m² 5 431,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nadma, mieszkanie na piętrze + poddasze, stan deweloperski, 3 pokoje + poddasze, ogródek około 60 m2, dwa miejsca postojowe. Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez prowizji OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł24,24 m² 28 836,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bez prowizji! Do sprzedania kawalerka 24,24m2 z balkonem 3m2, wykończona w wysokim standardzie znajduje się na Woli przy ul. Kasprzaka 29C. Zaprojektowana tak, aby było jak najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł126 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1995 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133 m na zamkniętym i chronionym osiedlu : Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Iwickiej na Mokotowie. Mieszkanie jest jasne, ciche i bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł83,40 m² 9 712,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Wesołej w Markach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

839 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do zamieszkania i są takie, które kupuje się z wizją. To jest właśnie ten drugi typ z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 450 zł53,50 m² 17 802,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje 53,5 m2 ze strefą dzienną 20,3 m2 oraz balkonem 7,2 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł95 m² 35 789,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: krótko: śródmieście/wola, ogrodowa Residence, ul. Ogrodowa, 95m2, 3 pokoje, 50-metrowy taras z ogrodem zimowym. 1 miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 100 000 pln. Klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,50 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do zamieszkania! 37,5 m Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , które obejmuje dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł48 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 500 zł85,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 85,35 m2, stanowiącego idealne połączenie przestrzeni domu jednorodzinnego z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta lokalu mieszkalnego położonego na strzeżonym osiedlu Atlantis nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, z pięknym widokiem na Zalew. Osiedle z dostępem do linii brzegowej,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,74 m² 18 585,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Pory. Mieszkanie ma 38,74 mkw składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na loggię, kuchni, przedpokoju.