dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

810 000 zł40,43 m² 20 034,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,96 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,63 m² 14 418,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica Scarlattiego budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,50 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Szukasz mieszkania do bezpiecznego, spokojnego życia w otoczeniu przyrody? Ta nieruchomość może być taką propozycją. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł26,60 m² 8 646,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55,20 m² 14 311,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze budynku (bez windy) przy ul. Okulickiego na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie jest jasne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł42 m² 18 809,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł77,50 m² 23 096,77 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj tam, gdzie codzienność naprawdę zwalnia | 4 pokoje | Rembertów | Las za oknem | Nowe osiedle 2023 Układ mieszkania o powierzchni 62,64 mkw: salon z kuchnią ponad 20 m sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53 m² 16 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1925 nieruchomość Oficjalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł39,85 m² 8 983,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Góry Kalwarii. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł47 m² 15 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł49,10 m² 14 460,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontu Mieszkanie składa się - duży pok pow 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł65 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,40 m² 15 324,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł62,06 m² 10 796 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

III etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - IV kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,85 m² 17 993,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | balkon 8 m | parking | komórka | Stara Miłosna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,85 m , położone w pięknej inwestycji. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł64,10 m² 13 884,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie | Zielona okolica | Blisko Warszawy Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa nieruchomość na kameralnym osiedlu może jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie 37,50m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. H Sienkiewicza. W promieniu 200-300m znajdują się: galeria Grodova, centrum Kultury, targowisko oraz pływalnia miejska.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41 m² 15 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia premium na każdym kroku. Za to.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27,60 m² 17 028,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz jasnej kawalerki w świetnej lokalizacji na Bielanach? Ta 27,6 metrowa przestrzeń przy ul. Broniewskiego może być Twoim idealnym miejscem do życia lub inwestycją, która nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

845 500 zł47 m² 17 989,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia. Agencje proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 746 zł63,50 m² 15 744,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań gotowych lub na IV kwartał 2026 roku. Projekt, który powstaje na warszawskiej Pradze dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,30 m² 12 832,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej - Osiedle Horowa Góra budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2005.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta w przedwojennej kamienicy 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o pow. 56 m2, usytuowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy w trakcie renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł56,10 m² 22 281,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 156 zł52,66 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie w promocji ograniczonej czasowo. Pełna oferta mieszkań gotowych lub na IV kwartał 2026 roku. Projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie, które położone jest w kameralnym budynku czterolokalowym - większa prywatność i komfort mieszkańców. Mieszkanie zajmuje dwa poziomy - pierwsze i drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 809 zł32,21 m² 19 180,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 41 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 273 993 zł66,01 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,50 m² 12 478,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię użytkową 54,68 m , na którą składają się: - przestronny salon z aneksem kuchennym (23,23 m ), - oddzielna sypialnia (10,71 m ), - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sobieskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł68,14 m² 18 124,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,14 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 437 zł26,10 m² 19 556,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026