dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 978 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nie każda nieruchomość musi być ogromna, by miała ogromne znaczenie. Czasem to właśnie mniejsza przestrzeń daje największą wolność szczególnie wtedy, gdy jest dobrze przemyślana. W Wólce.

Szczegóły ogłoszenia

5 623 750 zł10 225 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 748 m² 680,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka cisza, natura I doskonała lokalizacja Wyjątkowa działka o powierzchni 1748 m, położona w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej części Kobyłki - to.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 331 m² 1 202,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży działki budowlanej znajdującej sie przy ul. Spornej na warszawskim Ursynowie. Działka o powierzchni 1331 mkw objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

531 250 zł425 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek, które mogą być interesującą inwestycją dla dewelopera. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 450 m² 379,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1450m2 w Brwinowie. Wszystkie media w drodze przy działce. Objęta mpzp: - tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę działka Z przyłączonymi mediami, położona obok sosnowego lasu, na osiedlu nowych domów ___ lokalizacja: rząśnik Szlachecki, gmina Wąsewo, powiat ostrowski, ok. 100 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 409 m² 993,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1.409 m - Rembertów (Karolówka) Idealna dla inwestora, dewelopera lub klienta indywidualnego Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

225 900 zł1 506 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej o powierzchni 1560 m2, położonej w urokliwej miejscowości Lelewo, tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 500 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W pierwszej linii brzegowej Z willą W stanie surowym Z możliwością wykończenia pod klucz Pierwsza linia brzegowa Jeziora Zegrzyńskiego i bliskość dwóch rezerwatów.

Szczegóły ogłoszenia

166 660 zł1 282 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnej okolicy.Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności!?Powierzchnia pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Inwestycyjną 4000m2 w miejscowości Stara Bukówka przy trasie Katowickiej Na działce energia elektryczna, woda (studnia), kanalizacja w drodze. Świetna lokalizacja po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działka w doskonałej lokalizacji w strefie uzdrowiskowej "a" w Konstancinie-Jeziornie, w otoczeniu historycznych willi, bardzo korzystne zapisy Planu Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-inwestycyjna 12 794 m z wz na budowę hali magazynowo-usługowo-produkcyjnej z częścią socjalno-biurową przy ul. Gabriela Narutowicza w Woli Karczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód. Możliwość zabudowy 50%. Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

234 540 zł1 303 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m , zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł985 m² 355,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu narożną działkę położoną w malowniczej miejscowości Korfowe, zaledwie 30 km od Warszawy. Miejscowość znajduje się na terenach otoczonych lasem i łąkami. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł2 585 m² 1 044,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z ostatnich tak pięknych działek w Podkowie Leśnej, mieście Ogrodzie. Przestronna, kształtna, idealnie nasłoneczniona i sucha działka o powierzchni 2085 m2. Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 623 m² 60,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, ponad 4500 m2, krogulcza Sucha, gm. Orońsko Pragnę zaprezentować Państwu działkę o niezwykłym potencjale do zabudowy. Mieści się ona w małej wsi niedaleko Orońska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pomiechowie położna w najbliższym sąsiedztwie rzeki Wkry w pobliżu jej ujścia do Narwi na malowniczej łące nadrzecznej! Brak możliwości zabudowy z uwagi na warunki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 035 m² 628,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu? Bardzo atrakcyjna działka pod Warszawą, położona w miejscowości Strzeniówka, gmina Nadarzyn w pięknym, cichym i zielonym miejscu. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany o powierzchni 3,27 ha zlokalizowany na skraju miejscowości Krzaki Czaplinkowskie w pobliżu dużego kompleksu leśnego. Średnia szerokość: 150m, średnia długość: 180m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 142 zł4 951 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża, leśna działka z prawem zabudowy o powierzchni 4951m2, w cichej części Książenic. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł10 300 m² 44,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka rolna w Powiecie Mińskim, gminie Dębe Wielkie, miejscowości Celinów. Numer ewidencyjny : 53 Działkę można podzielić , wytyczając drogę dojazdową do około 7 działek.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł1 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w pobliżu stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 001 m² 127,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W hamptonhome Działka budowlana 11001 m2 (rumianki w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola Mazowiecki). Spokojna okolica, obok zabudowa jednorodzinna Doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł6 843 m² 125,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, zielona działka w Janinowie, gm. Grodzisk Mazowiecki Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu, rezydencji lub inwestycji deweloperskiej? Ta przestronna działka o powierzchni 6843 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 000 zł23 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 2,3 ha z możliwością powiększenia o dodatkowe 1,09 ha! Grunt jest idealny pod inwestycje produkcyjne, magazynowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł6 011 m² 282,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa o pow. 6011 m/kw w Grójcu przy ulicy Lewiczyńskiej. Składa się z 2 działek, dzięki czemu dojazd do nieruchomości zapewniony jest z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 000 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzycie Państwo o dużej działce z prywatnym lasem, to zapraszam do Duchnowa w okolice ulicy Pieńki. Mamy tu na sprzedaż piękną działkę. W sumie ziemi jest 3000 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 500 m² 171,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 3400 m , położone w miejscowości Chrzęsne, w gminie Tłuszcz (powiat wołomiński). Wymiary: 43 m x 81.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 538 m² 371 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 382 500 zł39 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka rolna! nowe racibory! duży potencjał inwestycyjny! 5 minut zjazd S8 tarczyn południe Na sprzedaż urokliwa działka przy ul. Mazowieckiej o powierzchni prawie 4.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duża działka leśna o powierzchni 6 hektarów. Wymiary działki 200x520 Położona nieopodal źródeł rzeki Tarczynki. Możliwość dokupienia działki obok o powierzchni blisko 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 328 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę w Kajetanach powierzchnia 1328m2 o wymiarach 26mx51m. Wszystkie media w drodze. w mpzp działka ma przeznaczenie mu mr (mieszkaniowo usługowa),.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł14 200 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolno-inwestycyjna doskonała inwestycja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-inwestycyjną o powierzchni 1,42 ha, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

169 050 zł1 127 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 1126 m - Nowe Grochale, gm. Leoncin Idealna pod dom całoroczny lub letniskowy - blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż piękna, prostokątna działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł370 m² 297,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w kompleksie działem pracowniczych rod Zelmot. 370m2. Bardzo dobrze utrzymana , zadbana. Drzewa owocowe i krzewy. Dużo kwiatostanu wieloletniego .Na działce znajduję się solidny.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł303 m² 485,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna Działka w Warszawie 3 min na piechotę od Galerii Reduta w Warszawie. Odstąpię prawo do użytkowania działki rod w Warszawie o powierzchni 303m2 z ocieplonym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł22 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano - rolną o powierzchni 22 000 m2, z czego część budowlana ma powierzchnię około 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, położona w centrum miasta Łosice, przy ulicy 1 maja. Niewiele jest działek wolnych położonych w okolicach śródmieścia. Powierzchna 631 mkw. front około 15 metrów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij