dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

200 000 zł15 243 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 15243 m2 z mpzp (część działki 1280 m2 z symbolem 15 mn tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 829 m² 253,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mdp Partners przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego terenu inwestycyjnego w Józefowie (gm. Nieporęt). Na sprzedaż atrakcyjny, urokliwy teren pod inwestycję deweloperską, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł16 965 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki Rolne i Leśne na sprzedaż: do sprzedaży 3 działki rolne w miejscowości Gniazdków. nr 118 - powierzchnia - 1.1487 m2 nr 119 - powierzchnia - 3345 m2 nr 1104 - powierzchnia - 2133 m2 RV.

Szczegóły ogłoszenia

4 509 450 zł10 021 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę inwestycyjną, w samym centrum życia codziennego. Na sprzedaż działka budowlano - usługowa o łącznej powierzchni 12100.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 300 m² 614,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy Owczarni, gmina Brwinów. Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1523 m2 w Słubicy Dobrej koło Żabiej Woli. Szeroki prostokąt, droga dojazdowa - gminna W drodze przy działce prąd, woda, gaz, telekomunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł18 410 m² 70,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy siedlisko położone w miejscowości Chrzęsne, gmina Tłuszcz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 600 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z potencjałem inwestycyjnym - planowana pod zabudowę mieszkaniową, gmina Leszno Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej części gminy Leszno,.

Szczegóły ogłoszenia

5 966 100 zł8 523 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki o powierzchni 8523 m2 w Warszawie, dzielnica Tarchomin, kępa Tarchomińska, ulica Bukowska. Wygodny dojazd do ścisłego centrum Warszawy - 19-20km. Bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 844 100 zł4 063 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 035 m² 288,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w propertique Z przyjemnością przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję nabycia przepięknej działki o powierzchni 1035 metrów kwadratowych, idealnie przygotowanej pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 172 m² 844,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka budowlana o powierzchni 1172 m2 w północnej części Milanówka. Nieruchomość przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego lub dwulokalowego. Teren nie jest objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działki budowlane 2 po 900 m2 oraz 1000 m2 w Grodzisku Maz. z przeznaczeniem pod zabudowę wolnostojącą i bliźniaczą. Ładnie położone wśród nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł9 741 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną w Radomiu przy ul. Zachodniej działka o powierzchni 9741 mkw działka ma dostęp do prądu. Atutem działki jest jej usytuowanie. W Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka siedliskowa o powierzchni 18.150 m2 we wsi Zazdrość gm. Radziejowice (niedaleko Żyrardów, mszczonów, park Wodny Suntago - ok. 10 min. samochodem). Kliknij video żeby.

Szczegóły ogłoszenia

995 475 zł15 315 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę zlokalizowaną w miejscowości Lipiny gmina Zabrodzie. Niezabudowana działka w obrębie 0010 nr. działki 147.

Szczegóły ogłoszenia

953 100 zł3 177 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż piękną działkę budowlaną o pow. 3177m2 w malowniczej części Ojrzanowa. Działka położona w spokojnej okolicy, wokół dużo zieleni i ładne zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 000 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działki, każda o pow. 1000 m/2. Działki budowlane - przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne/ rekreacyjne z nieuciążliwymi usługami. Nowopowstające osiedle, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł5 160 m² 193,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 5160m2 Świetna lokata kapitału - trwają prace nad nowym mpzp (korzystne zmiany z uwagi na rezygnacje z "obwodnicy") Obecny mpzp - obszar budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale zależy Ci na bliskości infrastruktury? Daniszewo to lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Te przestronne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł1 500 m² 832,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m położona w południowej części Milanówka. Teren ma kształt prostokąta o wymiarach 23.5 x 67 metrów. Działka jest w pełni ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł975 m² 507,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z mpzp działka ma przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

483 300 zł3 222 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3322 m2 szerokości od ulicy 22 m. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej , w sąsiedztwie zabudowa mieszkalna. W ulicy media.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł2 068 m² 346,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2068 m2 w Radoniach koło Grodziska Maz. (na granicy z Książenicami). Działka przy gminnej drodze utwardzonej, w drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł15 337 m² 266,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 15 337 m2 poszukuje inwestora: obiekt przemysłowyobiekt magazynowyobiekt handlowycentrum logistyczne obiekt. inny, według uznania i zgodnie z Warunkami zabudowylokalizacja Wola Ducka.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł7 614 m² 78,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka o powierzchni 7614 m2 w malowniczej miejscowości Przedewsie , blisko Jakubowa. Działka regularna w kształcie prostokąta o wymiarach 40.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł35 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 35000 m, bezpośredni zjazd z trasy S8 w okolicach Mszczonowa. Zgodnie z planem zagospodarowania: powierzchnia zabudowy do 60%.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł23 300 m² 7,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla rolnika i nie tylko. Działka rolna z częściowym mpzp pod zabudowę zagrodową, jednorodzinną i usługo, przy zalewie w Domaniowie. Zapraszam. Lokalizacja Przy zachodnim brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł10 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka inwestycyjna usytuowana w pierwszej linii zabudowy przy drodze ekspresowej S7, ok 1 km do węzła Antoninów. Położenie zapewnia doskonałą widoczność z trasy ekspresowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej przy ulicy Parkowej w Kosowie Lackim. Nieruchomość składa się z dwóch działek oznaczonych w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

254 980 zł1 342 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1342m2, okolice wyszkowa, tulewo górne dane techniczne: działka o powierzchni 1342m2 z dostępem do drogi publicznej. Wymiary działki: długość 40,9m, szerokość od 29,5 m do.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 200 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja, która może stać się Twoją prywatną sypialnią tuż obok Płocka - położona w jednej z najlepiej rozwijających się gmin regionu, gm. Słupno. Panorama 360 - sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 426 m² 182,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Radzyminie (stary Dybów) o pow. 1426m2 świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym: 2,5 km do węzła trasy S8 1,1 km do przedszkola 2,7 km do ścisłego rynku Radzymina. 28,2 km.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł31 500 m² 8,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niezabudowaną działkę o powierzchni 3,15 ha, znajdującą się przy ul. Gen. Jana Skrzyneckiego w miejscowości Dobre, będącej siedzibą lokalnej gminy. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 843 000 zł28 467 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny dla developera pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą, o powierzchni około 2,8 ha Teren o wymiarach około 230x132 m, dojazd do działki z dwóch stron,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 998,05 m² 1 496,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 900 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna zielona okolica blisko Kampinowskiego Parku Narodowego. Działka przy lasku, dłuższym bokiem przylegająca do asfaltowej drogi z dostępem do mediów. Zgodnie z nowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

180 300 zł1 202 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana położona w Grabinie w gminie Mińsk Mazowiecki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z zapisem mn/u/ml czyli zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ciche, urokliwe uzbrojone działki budowlano-usługowe w spokojnej Woli Krakowiańskiej w gminie Nadarzyn o powierzchni 21 938 m2 nad rzeką Głoskówką. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 415 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki w miejscowości Łomna gmina Kosów Lacki. Powierzchnia 3415 m2. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych o numerach: 188 - o pow. 1429 m2 190/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

15 920 450 zł24 493 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 2,5 ha, wymiary działki 53 m szerokości, na 480 m głębokości. Nieruchomość bezpośrednio przy trasie.