dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

316 000 zł1 440 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1440,00 m , położona w urokliwej okolicy Żabiej Woli, powiat grodziski. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł3 800 m² 172,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3800 m Janinów | Blisko Czarny Las Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3800 m, położona w cichej i zielonej okolicy Janinowa, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 414 m² 293,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Złotokłos w gminie Piaseczno. Działka ma powierzchnię 1414 m2, kształt prostokąta o wymiarach 47 x 30 m i położona.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł5 974 m² 122,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka inwestycyjna / przemysłowa ul. Przemysłowa, łochów Powierzchnia: 5974 m | Oznaczenie w mpzp: pu1.1 Inwestycja w sercu rozwijającego się rejonu przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 216 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na tej malowniczej działce o powierzchni 3216 m2, otoczonej urokami Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, czeka możliwość stworzenia swojego letniskowego azylu. Grunt objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł1 612 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka o powierzchni 1613 m2, zlokalizowana na terenie kompleksu częściowo zalesionych działek budowlanych w Powązkach, gm. Leszno, w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 131 m² 202,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka o powierzchni 1131m2 w Starych Budach Atuty: -media na działce! Woda ze studni, szambo. Prąd będzie przyłączony w październiku- w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o regularnym, prostokątnym kształcie, położona w urokliwym otoczeniu natury, a jednocześnie z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 200 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka budowlana o powierzchni 1200m2 położona w centrum Józefowa, ok. 600 m od stacji kolejowej. Wszystkie media w ulicy. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł11 005 m² 204,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 11 005 m, położony w gminie Żabia Wola, zaledwie 5 km od centrum oraz w pobliżu trasy S8 świetna lokalizacja pod biznes! Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W spokojnej okolicy Z dobrym dojazdem do miasta. Czy szukasz działki do zamieszkania dla całej rodziny w spokojnej, sielskiej atmosferze, a jednocześnie nie chcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 859 850 zł8 171 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod zabudowę mieszkaniową z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Według aktualnego Planu zagospodarowania przestrzennego miasta Radzymin posiada status: mn Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł3 526 m² 1 077,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentowana nieruchomość to oferta pięknego terenu pod inwestycję deweloperską z wydanym pozwoleniem na budowę 4 bliźniaków (8 odrębnych działkach ewidencyjnych). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 614 m² 130,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Waleriany, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim. Ładna, ustawna działka o powierzchni 1614 m2 i wymiarach ok szer. 35m.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w miejscowości Chobot gmina Halinów. Wymiary 30m x 34m, teren zadrzewiony. Media do podłączenia wodociąg, prąd. Wg mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł3 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Serocku, o powierzchni 7.640 m2. w cenie 680.000 zł t.j. po 89 zł/m2. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej działki ok. 3.000 m2 i 4.500 m2. wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą na nowo powstającym osiedlu "senator" w Milejowicach. Dojazd do działem prowadzi przez asfaltową ulicę, a następnie przez drogę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.424750, 21.172056 Radzymin, ul. Zygmunta Wróblewskiego Numer Ewidencyjny 80, obręb 1-06 Media Prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 055 zł14 500 m² 107,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przy trasie S8 o łącznej powierzchni 14500m kw. w bardzo atrakcyjne cenie. Działka z bardzo dużym potencjałem i możliwościami. Plan zagospodarowania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł3 400 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp pod 8 lokale, cena już z Vat Ładna sucha przy Asfalcie. Media Prąd, woda, gaz, światłowód przy działce Położoną w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł19 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca jest zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Działka o nr ewid. 55 w miejscowości Ługówka. Identyfikator działki.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł60 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 6ha. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut samochodem (drogą wojewódzką nr 636 ,a.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 500 m² 19,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży : Działki w miejscowości Stoczek ( pow. węgrowski) Pięknie położone, otoczone lasem, z dala od ruchliwej drogi w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. 4 działki,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.049287,21.124201 Kawęczynek-Borowina, ul. Zaleśna numer ewidencyjny 68/24 Media: prąd - w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł928 m² 118,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 928m2 w malowniczej okolicy Mrozów. Teren suchy i nie wymagający niwelacji. Działka w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do wody | Grzegorzewice | 30 min od Warszawy Powierzchnia całkowita: 12 059 m (możliwość zakupu 1, 2, 3 lub 4 działek) Numery działek:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł7 365 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka inwestycyjna Z potencjałem podziału Wyjątkowa nieruchomość z doskonałą lokalizacją i mediami w drodze idealna pod budowę domów jednorodzinnych lub.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 160 m² 331,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1160 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł14 566 m² 26,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 14566 m2 w Nadbrzeżu, składająca się z czterech mniejszych działek. Dla jednej z działek wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy. Wyposażenie w media to prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 225 m² 530,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 11/3 przy ul. Poziomkowej w Piasecznie to wyjątkowa okazja dla tych, którzy pragną połączyć spokój podmiejskiego życia z możliwością realizacji własnej wizji! 1225.

Szczegóły ogłoszenia

260 480 zł1 628 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w Leoncinie, w pięknej otulinie leśnej. Na terenie nowo powstająca zabudowa jednorodzinna. Bardzo ciekawe położenie działki ze względu na walory przyrodnicze ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 050 m² 707,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, rezydencyjną. Do działka została wydzieloną droga gminna. Nieruchomość porośnięta jest sosnowym starodrzewiem,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 150 m² 174,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3150m2 w Kozerach, przy granicy z Grodziskiem Mazowieckim. Działka o wymiarach 67m x 47m. Woda, prąd i gaz w drodze. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem, w spokojnej okolicy ale jednocześnie mieć szybki.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł18 300 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowe Zawady, gmina Jedlińsk, działka rolna, na sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł4 400 m² 48,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz: brak Woda: miejska Kształt działki: prostokąt Szerokość działki: 50 Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł663 m² 1 493,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Serock, przy głównej ulicy. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 663 m , położona w Serocku przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 13 000 m , położona w Starym Łajszczewie przy ruchliwej drodze nr 70. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym idealny pod działalność usługową,.