dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 976 ogłoszeń

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia działka z możliwością zakupu w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica. Wymiary ok 23x44. Jest plan zagospodarowania, który przewiduje: -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 260 m² 214,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3260 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7, węzeł kuklin. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 758 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1758 m - Przypki, gmina Tarczyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1758 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł20 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 931 m² 91,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł25 000 m² 19,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna - tereny nad Wisłą ___ lokalizacja Działka położona jako ostatnia na terenie rekreacji - zlokalizowana aż do samej granicy pól golfowych. 800m najbliższy przystanek autobusowy na.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł3 603 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedasz 3 działki rolno leśnie. nr 698 - powierzchnia - 419 m2 - lsvi nr 966 - powierzchnia - 2318 m2 - riiia - orne, psv - pastwiska, n nr 1048 - powierzchnia - 866 m2 - riva - orne, lzv Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 052 m² 389,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1052 m | mpzp | Celestynów, ul. Widok Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1052 m , położona w Celestynowie przy ul. Widok, na obszarze objętym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

333 450 zł2 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W lesie Z planem zagospodarowania przestrzennego Według planu miejscowego zabudowa jednorodzinna i zabudowa rekreacyjna. Nieruchomość położona jest na terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 141 m² 190,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki w otulinie lasu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Działki dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Działki budowlane o powierzchni 1141 m2 we wsi Sokule, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 100 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Aktualnie w trakcie podziału - do sprzedaży jest 6 działek. Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Z dobrym dojazdem. :link do strony.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł2 981 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkajcie Państwo w Odrano - Woli Działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach 25 metrów szerokości i 60 metrów długości położona na pograniczu Odrano-Woli i Kałęczyna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 166 m² 115,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoim marzeniem jest własny, wolnostojący dom w lesie, w bliskiej odległości rzeki Świder ? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą! Działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Ostrów Mazowiecka o powierzchni 45 117 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej (ul. Kolejowa 56). Nieruchomość położona jest w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł806 m² 682,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 806M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 806 m2 w Sulejówku. Działka w kształcie prostokątnym o wym. 27,5 x 29 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

451 575 zł10 035 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchostruga gmina Tarczyn 10035 m2 działka rolna. Ogrodzona z 3 stron. Przy głównej ulicy 3maja /ul.Tarczyńska. Prąd na działce , wodociąg w ulicy. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

2 767 000 zł2 767 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz prestiżowej, cichej i spokojnej okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z opisywaną nieruchomością. Działka budowlana położona jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka znajduje się na obrzeżach miejscowości Krzaki Czaplinkowskie gmina Góra Kalwaria. Powierzchnia działki wynosi 12.976m2 (wymiary 100m x 120m-kształt zbliżony do trapezu) plus.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł998 m² 751,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

vPrestiżowa lokalizacja działki, stare Babice. vPowierzchnia działki 998m. vIdealna działka pod zabudowę jednorodzinną. vDziałka w zielonej okolicy, blisko lasu. -parametry:- Powierzchnia: 998m.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 000 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w jazzhouse! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kariewek, gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26x39. Cena 157000zł.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł16 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę usługową, która znajduje się ona w Milanówku :teren znajduje się przy trasie wojewódzkiej Warszawa- grodzisk Maz - droga 719 z trzema wjazdami,Działka cena: 800 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 446 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4446 m , położoną w miejscowości Kościuszkowo k. Łącka. Odległość do Płocka wynosi 21 km, a do Gostynina 11 km. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł4 933 m² 384,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj nad wodą - wyjątkowa działka z własnym stawem! Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie , z widokiem za staw otoczony brzozami, dębami i świerkami. Słyszysz szum drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 992 m² 37,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt w miejscowości Wilga, w spokojnej okolicy zachęcającej do wypoczynku i rekreacji. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa niska, sady i pola.

Szczegóły ogłoszenia

202 720 zł1 267 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Budy Zosine, w gminie Jaktorów. Parametry działki: powierzchnia 1267 m2 Wymiary: 25 x 49 m Dojazd: drogą gminną, asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2657m2, (20/136 m) znajdująca się w miejscowości Budy Zaklasztorne gm. Puszcza Mariańska. Objęta Miejscowym planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł2 160 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną. Teren objęty mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona między Górą Kalwarią a Konstancinem w miejscowości Brześce. Powierzchnia działki to 1889 m2 + udział w drodze wewnętrznej. Cena 250 zł/m2. Od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: mszczonów, powiat żyrardowski, gmina Mszczonów, ul.: Olchowa DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143802_4.0001.812/9 -metraż: 972m2 -płaska -kwadrat -wymiary: 30mx32m -media.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Kątach k. Góry Kalwarii. Dojazd do działki utwardzony. Media: woda (tuż obok działki), gaz i prąd w drodze w odległości 40 metrów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł3 903 m² 1 383,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna dla Dewelopera. Położona w dzielnicy Białołęka, w rejonie ul. Cieślewskich; rejon objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Planie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 795 m² 1 001,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2800m2/ Radość / mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka 3000 m2 z linią brzegową nad rzeką Wkrą Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3000 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

270 090 zł3 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w malowniczej miejscowości Wojcieszyn, w gminie Stare Babice. Działki te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2, położona w malowniczym obszarze chronionego krajobrazu, zaledwie 7 kilometrów od miasta Gostynina. Ta spokojna przestrzeń oferuje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 037 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1037 m Pokrzywnica | spokojna okolica, gotowa pod budowę Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1037 m , położona w miejscowości Pokrzywnica w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł13 000 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Żółwinie nieruchomość gruntowa o powierzchni niemal 1,3ha. W kształcie prostokąta o szerokości frontu ponad 120m. Zgodnie z ustaleniami mpzp przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Białobrzegi, gm. Bodzanów - miejsce, w którym liczy się spokój, cisza i odpoczynek. W otoczeniu lasów powstać może dom Twoich marzeń. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij