dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 975 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Kępa Oborska, gm. Konstancin-Jeziorna Media Prąd, woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 21m x 86m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka inwestycyjna Tereny leśne z dala od miasta, ale z doskonałym dojazdem. Możliwość podziału na mniejsze działki Lokalizacja: budy-Grzybek Powierzchnia: 15851 m2, rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 198 m² 438,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie zlokalizowana działka mieszkaniowo usługowa Borzęcinie Małym gm Stare Babice, zaledwie 100 m od ul Warszawskiej i tylko kilkaset metrów od otuliny Puszczy Kampinoskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 700 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2700 m2 położona w gminie Błędów. Na działce budynek parterowy mieszkalno - gospodarczy do remontu o powierzchni około 90 m2. Do budynku podłączony prąd, linia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł630 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Mącice, gmina Chorzele Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Mącice (gmina Chorzele). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w kompleksie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 363 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kupientyn gmina Sabnie o powierzchni 1360 m2. Malowniczo położona przy drodze gruntowej z widokiem na zalew. Odległość od Sokołowa Podlaskiego ok 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 500 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone w spokojnej okolicy, w miejscowości Opacz-Kolonia, gmina Michałowice, charakteryzujące się dużą powierzchnią, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka , do asfaltu 500m, wzdłuż działki będzie przechodziła dwupasmówka prowadząca do wjazdu na autostradę. Dodatkowym atutem jest to że działka posiada warunki zabudowy , znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 533 m² 506,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 5 533 mkw., położony w Kobyłce przy ul. Władysława Łokietka. Nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w północnej, zabytkowej części Miasta-Ogrodu w Milanówku. Nieruchomość o powierzchni 2000 m2. Wymiary działki: 23m x 87m Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Grunt znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie nowych domów i niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

193 460 zł1 138 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1138 m2 w Henryszewie koło Żyrardowa! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

204 150 zł1 361 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1361 m - Kampinos Oferujemy atrakcyjną, częściowo ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 1361 m , położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 500 m² 659,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - przedstawione zdjęcia są poglądowe. Działka bez drzew. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowym, bez mpzp, własność, możliwość nabycia jeszcze kilku działek sąsiadujących. Szanowni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 4 działki po 1000 m2 w m. Urzut, gm. Nadarzyn, pow. pruszkowski. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego strefa "M". Podstawowe dane działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł33 915 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka inwestycyjna w Płońsku, ul. Spokojna / Baboszewska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona w Płońsku przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

7 761 000 zł1 300 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Starym Wilanowie. Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji i wyróżnia się wyjątkowymi walorami widokowymi. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 345 m² 226,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ładna, kształtna( z wjazdem od strony północy), działka budowlana położona w otulinie lasu, częściowo zadrzewiona. Dodatkowym atutem jest cisza i spokój oraz sąsiedztwo nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł938 m² 420,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m , położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy ładną działkę powstałą wskutek podziału działki 678 rejon 0005 Duchnów. Działka znajduje się przy bocznej gminnej drodze odchodzącej od ulicy Wspólnej. W Wspólnej jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 846 m² 453,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Olesin, gmina Dębe Wielkie, przy ulicy Długiej. Działka kształem jest zbliżona do kwadratu o wymiarach ok 33 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 089 m² 130,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży 3 pięknie położone widokowe działki z możliwością zabudowy, niezalewowe w Jackowie Dolnym, gm. Somianka powiat Wyszków Działki o pow od 1089 m2 do 1200 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 742 m² 86,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o powierzchni 1724m w miejscowości Serpelice, gm. Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Żaby k. Błonia | Spokojna okolica, 30 min do Warszawy! Kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej i cichej miejscowości Żaby, w gminie Błonie (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 000 zł130 000 m² 246,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna,w miejscowym planie przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Działka płaska sucha kształtna dojazd drogą gminna asfaltową. Na działce znajduje sie zamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł10 778 m² 60,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 1,0778 ha Piotrowice, gmina Karczew, przy dk50 Oferujemy działkę rolną o powierzchni 10 780 m , położoną w miejscowości Piotrowice (gmina Karczew),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

unikalna lokalizacja,atrakcyjna działka w Jońcu. W okolicy zabudowa jednorodzinna całoroczna i wakacyjna, 200m do plaży i przystani kajakowej. Na działce jest skrzynka z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m (składająca się z dwóch działek ewidencyjnych), położona w spokojnej i zielonej miejscowości Zawodne. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną położoną na zamkniętym - chronionym osiedlu w otoczeniu domów jednorodzinnych, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Działka sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł21 811 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana ze stawem rybnym o łącznej powierzchni 21811 m2 w Janinowie koło Grodziska Maz. Działka składa się z powierzchni budowlanej ok 4200 m2, stawu ok 8 tyś m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 735 m² 50,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Brzozówce idealna pod inwestycję i zamieszkanie! Doskonała pod dom, ranczo, stadninę koni czy agroturystykę. Na sprzedaż działka o powierzchni 11 735 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 771 600 zł63 858 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 6,3 ha, z możliwością powiększenia do ponad 14,5 ha Wymiary działki 104x614 m , dojazd asfaltem z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

2 157 000 zł1 814 m² 1 189,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1814 m2 w Magdalence koło piaseczna/janek Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 106 m² 75,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3106 m2, nad rzeką Liwiec w okolicy Parku Nadbużańskiego. Nieruchomość zlokalizowana w województwie mazowieckim, powiat węgrowski, gmina Liw,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Dwie piękne działki po ok 3000 m2 kazda pod zabudowę jednorodzinną, w gminie Grójec. Teren o podłużnym kształcie zapewnia duże możliwości aranżacji działki - zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 470 m² 1 496,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej części Komorowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 25 54 m), położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Laszzczki , gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Spokojna okolica z szybkim dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł17 534 m² 44,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, świetnie położona działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 17 534 m , zlokalizowana w spokojnej i rozwijającej się części Jędrzejowa Nowego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia działka z możliwością zakupu w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica. Wymiary ok 23x44. Jest plan zagospodarowania, który przewiduje: -.