dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 975 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam piękną, równą działkę pod zabudowę mieszkaniową, o pow. 1500 m2, w kształcie kwadratu w miejscowości Grzegorzewice, gmina Żabia Wola, powiat grodziski. Grzegorzewice są.

Szczegóły ogłoszenia

2 115 000 zł14 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona w pobliżu parku Suntago w okolicy Mszczonowa i Żyrardowa. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! rezerwacja! Atrakcyjna działka w Zgorzale gm. Lesznowola o powierzchni 1551 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki o statusie Przemysłowo -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł14 999 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 1,49 ha - Miączyn, gm. Czerwińsk nad Wisłą Lokalizacja: miączyn, gmina Czerwińsk nad Wisłą, woj. mazowieckie Powierzchnia: 14 999 m (1,49 ha) Wymiary: 40.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł5 800 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo duża kształtna działka w Radzikowie na granicy z miejscowością Białuty na przedpolach miasta Błonia. Działka ma 5800 m2 i kształt prostokąta o wymiarach 25m.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 593 m² 206,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Soplicowo - część miasta Otwocka, położona w jego południowej części. Dawniej kolonia urzędnicza założona jako miasto-ogród z porozrzucanymi wśród otwockich sosen okazałymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7 137 m/kw, objęta mpzp - oznaczona symbolem mw - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z niezbędną infrastrukturą. Wysokość budynków: do czterech.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową porośnięta lasem. Nieruchomość wg obowiązującego mpzp przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 751 m² 313,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1751 mkw (wymiary ok.53x33 m) położona w miejscowości Tomice, rejon "Kolonia Tomice" (Gmina Góra Kalwaria). Nieruchomość położona na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 210 m² 271,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2210 m2 w Milanówku na granicy z Owczarnią koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze gruntowej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z lasem. Na sprzedaż bardzo urokliwa działka rolna o powierzchni ponad 6 hektarów w miejscowości Puszcza Mariańska. Teren z jednej strony graniczy z rzeczką.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 175 m² 268,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z fundamentami 325 m2 lokalizacja Działka zlokalizowana na ulicy Młyńskiej, osiedle Wośniki. Dzielnica Wośniki to osiedle domów jednorodzinnych. Większość mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Grabce Józefpolskie, gmina Mszczonów. Powierzchnia tego urokliwego terenu to 2 900 m , co czyni ją idealnym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 045 m² 938 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona w Milanówku z gotowym projektem domu, z wszelkimi pozwoleniami pozwoleniami również konserwatora zabytków, na działce piękna duża sosna wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Olszewo, gmina Mikołajki Na sprzedaż działka o numerze 209/5, położona w miejscowości Olszewo, gmina Mikołajki, powiat mrągowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

852 000 zł10 650 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. 1,065 ha znajdująca się w miejscowości Sitki ,gmina Klembów. Działka ma wymiary szer 66m x dł 160m. Długością 160m przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 900 m2 w Grodzisku Maz. na granicy z Milanówkiem (okolice osiedla Teligi) Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł30 715 m² 78,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2018 roku, oznaczone symbolami 2pu, 3pu, 1r, 3zl. Nieruchomość składa się z 4 działek,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m2 pod dom, zabudowę bliźniaczą, szeregową, usługi. 50% zabudowy, do 3 kondygnacji. Zapraszam do zakupu działki zlokalizowanej w Markach w dzielnicy Struga. Powierzchnia 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w Nowej Wsi gmina Serock. Powierzchnia działki to 909 m2 prawie w kwadracie. Działka płaska, ogrodzona, położona przy utwardzonej i oświetlonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł6 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielono I bezpiecznie - warunki zabudowy. # zielona okolica - na przeciwko Twojej nowej posesji niezabudowane pola - wstając rano możesz się cieszyć ciszą, spokojem i przestrzenią. #.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 820 zł3 573 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana z możliwością przekształcenia w całości na usługi w starej części Ruśca przy ulicy Szkolnej. Działka ma powierzchnię 3573 m2, w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1361 m, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 850 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy działkę składającą się z dwóch numerów ewidencyjnych, położoną w urokliwej miejscowości Kałęczyn, w gminie Grodzisk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł21 680 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz gruntu pod prestiżową inwestycję deweloperską lub działki marzeń pod własny projekt? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 21 680 m (ponad 2 hektary) w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 241 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Stok Lacki, przy ulicy Siedleckiej, w bliskim sąsiedztwie miasta Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie ul.CZYNU SPOŁECZNEGO , DZIAŁKA BUDOWLANA 2900m2- IDEALNA DLA OSÓB CENIĄCYCH PRYWATNOŚC - MPZP , Piękna działka o powierzchni ok. 2900m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł10 305 m² 776,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 10305 mkw w warszawie/białołęka, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta na wyłączność, 0% prowizji. Działka znajduję się w Warszawie, gdzie znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łomiankach Dolanych. Spokojna i cicha okolica - to idealne miejsce na inwestycję. Dane podstawowe: działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 000 zł8 277 m² 299,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne 8 277 m | mpzp | Józefów, ul. Skrajna Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8 277 m (7 818 m + 459 m ), położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł1 562 m² 556,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w cichej zielonej okolicy. Działka znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych położonych na granicy Warszawy i Jabłonny, które otoczone jest z dwóch stron lasami.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 662 m² 299,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1662 m2 w Opypach koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze gruntowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 51.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 020 zł4 882 m² 224,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren budowlany 4884 m, idealny pod zabudowę jednorodzinną! Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 4884 m, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 594 300 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna O powierzchni 159,43ha Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 159,43 ha, położona w miejscowości Borucza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o domu z dużym ogrodem, w otoczeniu zieleni, gdzie słychać tylko śpiew ptaków i szum drzew? Chcesz mieć swoją przestrzeń, ale nie rezygnować z bliskości miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 624 000 zł13 800 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo usługowa, teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Część działki o powierzchni około 2000 m2 mieszkaniowo usługowa, reszta działki przemysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 034 m² 102,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat