dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

3 570 000 zł11 500 m² 310,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł17 455 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, w której możesz zniknąć W spokojnej miejscowości Walentów, gmina Dobre, znajduje się siedlisko dla tych, którzy nie szukają kompromisów tylko prawdziwej ciszy, ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 8800 mkw na która zostały złożone warunki zabudowy na budowę ośmiu domów. Media dostępne to prąd i woda w drodze. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł20 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł1 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Jankach. Zamknięty teren składający się z 4 działek - wspólna brama wjazdowa. Dobre wymiary: długość 33,5, szerokość 29 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł1 600 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Głoskowie o powierzchni 1600 m2 położona w bardzo dobrej lokalizacji, cicha i spokojna okolica. Wszystkie media w drodze przy działce: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł24 370 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana o pow. 2,4 ha w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Działka o nieregularnym kształcie jest sucha i częściowo porośnięta drzewami, grunt klasy IV i V. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 127 m² 283,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1127 m | Spokój, zieleń i doskonała komunikacja z Warszawą Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

4 163 760 zł23 132 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa możliwość działalności związanej Z odpadami Teren o powierzchni ponad 2,31 ha, wymiary działki 197 x 117 m Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Kraśniczej Woli 0,3 ha o wymiarach 106 na 28m w drugiej linii zabudowy. Teren płaski i nieogrodzony. W pobliżu nowe osiedla domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł9 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowe Grobice gmina Chynów. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna i letniskowa. Teren zalesiony. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

2 821 250 zł11 285 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks 8 atrakcyjnych działek w miejscowości Urzut. Powierzchnia działki -1500m2 około 25x60m Powierzchnia działki - 750m2 około 25x30m W drodze prąd, gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 189 000 zł3 660 m² 598,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3660m2 mkw położona w otulinie Puszczy Kampinoskiej w Dziekanowie Polskim pod dom - rezydencję z lub dla dewelopera pod czworaka. Działka idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł610 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 833 m² 1 090,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuję Państwu grunt o powierzchni 1 833 mkw. w miejscowości Reguły przy ulicy Ogrodowej. Na działce usytuowany jest budynek wolnostojący. Działka jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w malowniczej miejscowości Wola Zagrodnia, w gminie Chlewiska, powiat szydłowiecki. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 219 m² 90,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż I Nowy Prażmów | powiat piaseczyński Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki o powierzchni 1,3219ha, znajdującej się w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 000 zł60 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren o łącznej powierzchni 60.000 m składający się z wydzielonych działek budowlanych, Góraszka, powiat Otwock MPZP, zabudowa jednorodzinna, idealne pod kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona zaledwie 6 km za Radzyminem, w kierunku Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się w Kołakowie, spokojnej, zielonej miejscowości, która wciąż się.

Szczegóły ogłoszenia

4 716 000 zł6 550 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, składająca się z dwóch działek zlokalizowana w Konstancinie - Jeziornie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł19 739 m² 106,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaz: działka o powierzchni 19 739 m2. Lokalizacja: konstancin - Słomczyn, ul. Żwirowa / róg Wiślanej nieruchomość: działka na zbiegu ulic Żwirowej i Wiślanej, powierzchnia 1,974ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł1 020 m² 2 057,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1020 m2 z funkcją usługową w bardzo dobrej lokalizacji. Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, możliwość budowy dwóch budynków dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano rolna blisko puszczy kampinoskiej, jedynie 35 km od warszawy! Na sprzedaż zadbana działka o powierzchni 8600 m2 (16,5m x 520m) we wsi Stanisławów gm. Leoncin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 200 m² 369,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie posiadamy działkę w Kadach 4200 m2 zlokalizowaną przy ul. Mazowieckiej. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub budynek usługowy ok 800 m2,/40% zabudowy 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł4 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowo-rolna o łącznej powierzchni 4000 mkw (wymiary ok.160x25m) położona we wsi Łęg (Gmina Konstancin-Jeziorna) Działka jest w części siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z mediami, położona na zachód od Piaseczna, z bardzo dobrym dojazdem z Warszawy, o kształcie prostokąta 50x60m, z wyborem lasu i polany leśnej, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł720 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki, każda o powierzchni ok. 720 m/2, znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy Matyldowa. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł2 980 m² 310,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta biura nieruchomości dostępna tylko u nas. Do sprzedania atrakcyjna działka usługowa w Radzyminie blisko trasy S8. Wymiary działki ok. 137 x 25 x 123 x 23 m. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 834 m² 104,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6980 Polecamy do kupienia działkę z planem zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług z terenami komunikacji 21mu/k.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł11 153 m² 241,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 771/4 o powierzchni 9 683 m , wraz z przylegającą działką przeznaczoną na drogę wewnętrzną 771/5 o pow. 1470 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł3 900 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zielono I bezpiecznie, komunikacja pkp. # możliwość szybkiej budowy - na dziąłkę zostały wydane warunki zabudowy na 2 domy znacznie przyspieszające i ułatwiające proces budowy. #.

Szczegóły ogłoszenia

2 186 580 zł9 939 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 9939 m2 w miejscowości Adamowice gmina Mszczonów. Przeznaczenie działki w mpzp: działka położona na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł5 978 m² 265,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-rolna z mediami w drodze - doskonała propozycja dla Dewelopera! Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o bardzo dogodnych wymiarach, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 865 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6986 Polecamy do kupienia dużą działkę budowlaną o powierzchni 4865m2 znajdującą się w miejscowości Mszczonów. Działka z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 050 zł3 001 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2. Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona w Miszewku Strzałkowskim, w gminie Słupno, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Płocka. To interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł13 700 m² 34,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów. Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6. Na działce znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 319 m² 83,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania Państwu piękną działkę leśną z dostępem do rzeki Świder. Działka znajduje się przy ulicy Kreciej. Jest to nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł30 622 m² 523 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O szerokom, przemysłowo-usługowym przeznaczeniu. Nasze biuro prowadzi wyłączną sprzedaż. Łącznie 3,0622ha, składa się na: - działka nr 3: 2,0662ha, w rejestrze.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł700 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 700 m , która stanowi podstawę wyceny. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Mrozy w dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł2 600 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2600 m . Wymiary działki: 17x160m. Nieruchomość niezabudowana, nieogrodzona. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj.