dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

140 000 zł1 205 m² 116,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na swój dom? Zależy Ci na spokojnej, cichej okolicy, ale jednocześnie na bliskości miasta? Mamy coś dla Ciebie! Działka o powierzchni 1200 m2 znajduje się w Makowie. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 700 m² 83,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2 zlokalizowana w województwie mazowieckim powiat miński Gmina Jakubów wieś Wiśniew. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 340 zł6 054 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6054 m położona w miejscowości Adamów Wieś. Działka ma regularny, prostokątny kształt, jest częściowo zadrzewiona. Media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki dedykowanej pod zabudowę produkcyjno-usługową, wraz z zatwierdzonym projektem zagospodarowania przestrzennego oraz projektem architektoniczno -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85 982 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne pod Ciechanowem (sztuk 4) dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz: brak Woda: jest Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł7 749 m² 967,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 7749 m , położoną w malowniczej i spokojnej części Powsina jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł15 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 1,66 ha i wymiarach 55mx 300m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636 w miejscowości krusze gmina klembów .Zaledwie 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1775 m przy rzece Jeziorka | Konstancin-Jeziorna | ul. Pułaskiego Zapraszam do obejrzenia filmu. Opis: na sprzedaż działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornie,.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł25 600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w położoną w gminie Kołbiel, w miejscowości Chrosna, o powierzchni 25600 mkw. Nieruchomość objęta jest mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł1 568 m² 200,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ojrzanów piękne działki budowlane o powierzchniach ok. 1500m2 w fantastycznym miejscu. Działki budowlane, każda ok. 1500 m2 położone w sąsiedztwie lasu. (Ustala się zachowanie minimum.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 148 m² 65,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w Kątach Czernickich Gmina Strachówka | Powiat Wołomiński Idealne miejsce na budowę domu lub inwestycję długoterminową Na sprzedaż oferujemy starannie wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w spokojnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka domów jednorodzinnych. Teren przeznaczony na budownictwo mieszkaniowe bez uciążliwej działalności, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 000 zł4 900 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona W rozwijającej się lokalizacji Działka w Rżyskach o pow. 4900 m2 Wymiary : 21,5 m X 240 m Możliwość poszerzenia działki o dodatkowe 9 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 566 m² 152,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1566 m2 w Kopiskach w gminie Baranów. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Skrzynka energetyczna bezpośrednio przy działce. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 390 m² 7 194,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Działka inwestycyjna Praga Południe. Podstawowe informacje: działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną w bardzo dobrym punkcie Pragi Południe, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

9 386 400 zł7 822 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny pod zabudowę usługową lub usługowo-mieszkaniową U4 o pow. 7 822 mkw. Warunki: dopuszczalna wysokość zabudowy 15 m, 3,5 kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna 50%, wsp.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 130 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 950 000 zł I sprzedaż I 1130M2 I działka I zacisze I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Zaciszu, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł1 500 m² 753,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo-mieszkaniowa w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 1500m2. -Uzbrojona w prąd oraz wodę -ogrodzona -regularny kształt 38mx40m Objęta mpzp symbolem 1mn/u: -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 900 m | Żółwin | mpzp | Brwinów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w miejscowości Żółwin, gmina Brwinów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin Duży- działka rolna na tą chwilę bez prawa zabudowy w studium gminy Stare Babice z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 250 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1250 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Gminna droga gruntowa, ok 100m od asfaltu Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 34 m x.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okazja! ostatnia działka! ostatnia działka budowlana o powierzchni 1050 m2 (850m2 + 200m2 udział w drodze prywatnej). Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach ok. 27,5 x 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 3,93 ha z możliwością wybudowania osiedla domów jednorodzinnych. Działka jest płaska z dojazdem z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł1 600 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 na Białołęce (kobiałka). W kształcie prostokąta o bokach 64m x 25m. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzakta, gmina Wiązowna Wyjątkowa, malowniczo położona działka dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni i bliskości natury. Bardzo duża powierzchnia (5582 m2) zapewnia pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł5 590 m² 966,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjny teren na Białołęce mpzp, pełne media, zabudowa bliźniacza Na sprzedaż działka o powierzchni 5 590 m położona przy ul. Czeremchowej w Warszawie, białołęka Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 700 m² 42,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 2700 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Żabieniec, w województwie mazowieckim około 60 km od Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2200 m2 w miejscowości Czarnów gm Radzymin Media : Prąd woda miejska. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa rekreacyjna i całoroczna.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 558 m² 365,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Legionowie ul. Kręta Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1558 mkw, położona w malowniczej i spokojnej okolicy Legionowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 043 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w cichej i spokojnej okolicy. Może służyć do zamieszkania całorocznego jak.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł3 131 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Chylicach przy ul. Przejazd, szerokość od ulicy 30 m. Obecnie jest to działka rolna, w studium zagospodarowania przestrzennego gminy Piaseczno była przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 685 m² 569,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Chojnowie (gmina Piaseczno) przy ul. Klonowej w sercu natury, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy i Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 027 m² 990,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radom, ścisłe centrum - Stare Miasto. Działka inwestycyjna, idealna do budowy nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 4 działki. Działki w miejscowości Stanisławów Drugi koło Legionowa. Blisko zalew Zegrzyński ok 6km. Media w drodze. Dojazd do działek od Ulicy prywatna droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Żabiej Woli. Działka czysta, niezadrzewiona, w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 30 m x 50 m. Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł1 500 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starodrzewem w leśnej części Józefowa. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przewiduje budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 300 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia działka O pow. 3300m2/ boryszew/ węzeł konik stary/majdan - Działka położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik stary/majdan łączącym autostradę A2 i drogę.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł1 900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród natury Do sprzedania 1900m2 działka. Położona wśród domów jednorodzinnych,łąk i lasów. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój wśród przyrody. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł848 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam tuż za granice Radomia, do miejscowości Wacyn. Tu, na końcu ul. Jaśminowej znajduje się działka, którą po krótce Państwu przedstawię. Działka Klasyczny prostokąt o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka o powierzchni około 2000 m.kw. Teren ogrodzony siatką, dojazd asfaltowy. Woda i prąd w drodze. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 200 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja, która może stać się Twoją prywatną sypialnią tuż obok Płocka - położona w jednej z najlepiej rozwijających się gmin regionu, gm. Słupno. Panorama 360 - sprawdź.