dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 975 ogłoszeń

349 000 zł986 m² 353,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Dojazd do działek prowadzi przez drogę wewnętrzną o szerokości 5 metrów. Działki zlokalizowane są w okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

5 514 600 zł27 573 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni 2,7 ha istnieje możliwość dokupienia działki obok I powiększenia terenu do 12 ha powierzchni teren przylega bokiem O długości około 80 M do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 219 m² 566,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

690 000 zł I Sprzedaż | Działka budowlana 1219 m2 I Jastrzębie gm. Piaseczno na granicy Konstancina - Jeziorny Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1219 m2.

Szczegóły ogłoszenia

305 500 zł2 352 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2352m2 położona w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Michałów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł2 490 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia słoneczna działka w Komorowie na osiedlu nowych rezydencji. Odległość do wkd ok 1,5km, szkoła 1,2km Działka o powierzchni 2490m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 768 m² 169,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1768 m Budy Zosine, koło Jaktorowa Zalesiona, otwarta przestrzeń, media w drodze, blisko pkp i A2 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1768 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 500 m² 386,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana budowlaną o powierzchni ok 1500 m2. Działka przeznaczona jest mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą Sieć gazowa, wodna i energetyczna w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł2 300 m² 760,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana w centralnym miejscu Kobyłki a zarazem nie pozbawiona walorów przyrodniczych. Warunki zabudowy według mpzp: - przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 13000 m2, na pograniczu miejscowości Makówka/ Kuklówka Zarzeczna w zalesionej jej części. Obok nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Działka porośnięta dorodnymi sosnami. Kuklówka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę siedliska w Budach Michałowskich. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej działki, z potencjałem pod zabudowę mieszkaniową lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

262 200 zł1 380 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we wsi Tomaszew o powierzchni 1380 m2 w bliskiej odległości od granic Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięknie usytuowana działka budowlana w miejscowości Słubica o powierzchni 1600m2 i wymiarach 65mx25m. Bezpośredni dojazd do działki drogą asfaltową. Media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Piotrowice gmina Karczew. Znajduje się w kompleksie 16 działek dlatego istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

97 850 zł1 030 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko Przedstawiam Państwu do sprzedaży działki budowlane położone na uboczu miejscowości Nużewo, w gminie Ciechanów. Dostępne są powierzchnie działek od 1030 m2 do 1722 m2 w cenie 125.

Szczegóły ogłoszenia

4 092 000 zł19 054 m² 214,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1.9ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

10 304 000 zł6 440 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona na Błoniach Wilanowskich, w pobliżu trasy S2. Dla tego terenu mpzp ( oznaczony symbolem 22me) ustala jako przeznaczenie podstawowe zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Grodzisku Mazowieckim pod zabudowę 2 budynków w zabudowie bliźniaczej, lub 4 lokali w zabudowie szeregowej. Lokalizacja Bardzo atrakcyjna pod kątem skomunikowania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 090 m² 200,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania bardzo ładną działkę 2090 m2 Huta Żabiowolska w przepięknej otulinie lasu. Dojazd utwardzoną drogą gminną ,media prąd, gaz ,światłowód w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2000 m , położonej w prestiżowej lokalizacji Hornówek, gmina Izabelin, zaledwie 10 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 981 zł7 012 m² 285,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 7 012 m , położona bezpośrednio przy ul. Głównej w Stasim Lesie. Teren tworzy spójny kompleks pięciu działek objętych obowiązującym mpzp Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2242 m , położonej w jednej z najbardziej cenionych, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł20 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 2ha i wymiarach około 100 m x 200m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 251 m² 190,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Sokule o powierzchni 1251 m2 w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Działka pomiędzy Puszczą Bolimowską a rezerwatem Puszcza Mariańska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bolęcin dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: jest Woda: do 100m Kształt działki: prostokąt Typ drogi: szutrowa Typ ogrodzenia: brak.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł8 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja cenowa! Działka 100m od terenów zabudowanych posiadających mpzp. W drodze kanalizacja i woda. Sprzedam działkę leśną 6 km od Radzymina (7 minut drogi samochodem) Działka nr 410 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa 2,5h z małą rzeką klusek w granicy działki. Budy Pobyłkowskie, okolice Serocka Atuty nieruchomości: powierzchnia: 2,5 h Dojazd: droga asfaltowa Media.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 540 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kochacie Państwo ulicę Sarnią w Wiązownie - wciąż słyszę "ochy" i "achy" na temat tej lokalizacji dlatego pewnie spodobają się Państwu nasze działki do których dojazd jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 100 m² 738,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m , położoną niedaleko centrum Otwocka, w okolicy ulicy Łukasińskiego. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Wyjątkowej Lokalizacji Idealne Miejsce na Twój Dom Marzeń Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności i bez ukrytych kosztów? Oferuję działkę nr 149/42 o pow. 1000 m2 z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 działek rolnych w Olszewce w gminie Lelis, w powiecie ostrołęckim w cenie 2.000 złotych/ar. Numery ewidencyjne, powierzchnie i ceny przedstawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie położona nieruchomość dla której zostały wydane warunki zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w obrębie siedliska, powierzchnia działki 4033mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyobraź sobie poranek z widokiem na ścianę zieleni, śpiew ptaków zamiast ulicznego hałasu i świadomość, że do trasy szybkiego ruchu dojedziesz w trzy minuty. Uwaga - Projekty widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł1 700 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w Milanówku z doskonałym dojazdem. Działka w kształcie prostokąta na, którym można posadowić dom jednorodzinny. W pobliżu stacja Orlen,.

Szczegóły ogłoszenia

3 019 400 zł4 870 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3100 m2 położoną w Sokołowie, gmina Michałowice. Wymiary działki: ok. 110 m x 29 m. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze prywatnej, dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł2 800 m² 188,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie trapezu o powierzchni 2800.

Szczegóły ogłoszenia

2 136 600 zł3 561 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.099796, 20.914139 Magdalenka, ulica Konieczna numer ewidencyjny 2188 Media: prąd, gaz - w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ostatnie działki budowlane o pow. od 1200 do 1345 m.kw. w miejscowości Ławki, 15 km. od Piaseczna i 25 od południowej części Warszawy. Nieopodal znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 004 m² 199,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1 004 mkw., położona w malowniczej miejscowości Sępochów, w gminie Kołbiel, województwo mazowieckie. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 164 m² 515,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1164 m2 w Starej Wsi koło Nadarzyna. Działka częściowo ogrodzona, przy oświetlonej, gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1914 m położona w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi.