dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 978 ogłoszeń

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.000m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, w malowniczej okolicy, w okolicy zabudowa mieszkaniowa jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł1 648 m² 725,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1684.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł23 100 m² 56,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Akces Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę w Kawęczynie, w gminie Tarczyn. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny rolne R. Dopuszczone budowy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 270 m² 0,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka (181/2) położona w miejscowości Nart, gmina Jakubów, powiat miński, województwo mazowieckie o łącznej powierzchni 3270 m2, przy drodze asfaltowej. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł20 160 m² 297,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Boryszew gm. Wiązowna , Działka Inwestycyjna - super lokalizacja pod inwestycje ,dla dewelopera-0gospodarstwo rolne 20680m2, z budynkami gospodarczymi, dojazd drogą asfaltową, w jednym kawałku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł2 365 m² 1 150,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka prawie 2.400 m2 | Wilanów - Powsin | ul. Dobrodzieja | mpzp | media - woda, gaz i prąd | mieszkalnictwo jednorodzinne - wolnostojące lub zabudowa bliźniacza | Możliwość wybudowania 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6437 Polecamy do sprzedania ładnie położoną działkę rolną o powierzchni 8006m2 o szerokości ok. 40m położona w miejscowości Olszówka, gmina Mszczonów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 452 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.452m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 22m x 66m.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 197 m² 217,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197m2, położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Cybulice gminie Czosnów, pomiędzy ulicą Spacerową a ul.Borkową pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 911 m² 340,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1911 m, położona przy ul. Kurpińskiego w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński (zaledwie 24 km od centrum Warszawy). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

694 300 zł27 772 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - kompleks działek rolnych 2,7 ha | Młódnice, gmina Przytyk | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Młódnice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obręb: józefów Gmina: nieporęt (gmina wiejska) Powierzchnia: 1000 Obwód: 128 m Działka budowlana 1000 m . Media: prąd i gaz na działce. Ogrodzenie z jednej strony. 1 linia.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł10 300 m² 99,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pieńki Zarębskie piękna działka siedliskowa w malowniczej, spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni: 10.300 m2 i wymiarach 86x127x84x121. Wspólna instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Stare Orzechowo, gm. Pomiechówek. Ogłoszenie dotyczy działki 247 (na jednym zdjęć załączone.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł5 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w połowie budowlana, w połowie rolna o powierzchni 5100 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8000 m z warunkami zabudowy na domek jednorodzinny o pow. zabudowy do 80 m2. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 28 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 709 m² 1 103,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, nadająca się na inwestycję deweloperską. Samo centrum Marek. Możliwość wybudowania kilku bliźniaków. Lokalizacja nieruchomości w Centralnym punkcie miasta czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha, zlokalizowana wśród zieleni działka w Wawrze , niedaleko stacji kolejowej "falenica". Działka w kształcie czworokąta o bokach 21 i 22,5 m oraz długości 46 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m , położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Jasienicy. Działka ma regularny kształt, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta - Działka Budowlana na Sprzedaż w Wiktorowie, na Skraju Kampinoskiego Parku Narodowego Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

895 750 zł3 583 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę o łącznej powierzchni 3583 m2, zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Cisie, w gminie Halinów. Działka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

313 800 zł3 138 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie - Twoja oaza spokoju tuż pod Radomiem! Marzysz o domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 900 zł1 222 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny Teren Zabudowy Usługowej 8223 m2 w Radziejowice Parcel, gm. Radziejowice, pow. żyrardowski. Nieruchomość ma potencjał na rozwój w różnych kierunkach,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 979 m² 117,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

** Nieruchomość z przeznaczeniem komercyjnym bądź mieszkalnym ** Doskonała działka inwestycyjna o pow. 2979m2 pod działalność przemysłową. Położona przy drodze 801 Warszawa - Puławy.

Szczegóły ogłoszenia

5 047 240 zł22 942 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość Łubna ul. Podleśna, o powierzchni około 23000m.kw. z planem zagospodarowania przestrzennego- 462/XXXV/2005 rm Góry Kalwarii (przyjazna gmina dla inwestorów).

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o regularnym kształcie położona na Kępie Zawadowskiej w drugiej linii zabudowy przy ul. Rosy. Spokojna, zielona okolica, w pobliżu rzeczka Wilanówka. W okolicy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł8 400 m² 172,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w niedalekiej odległości od Brwinowa. Otoczenie domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Bardzo dobry dojazd do Brwinowa i Pruszkowa. Polecam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o wymiarach ok. 33 m x 30 m. Media: woda i prąd dostępne w ulicy Dojazd: droga asfaltowa Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż działkę z domem wolnostojącym w urokliwiej miejscowości Puste Łąki. Dom o powierzchni ok 80m2 usytuowany jest na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł7 815 m² 340,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m , położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 435 m² 250,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1435 m2 znajdująca się w Zalesiu w gminie Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się z dala od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 084 m² 395,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Jeśli marzysz o domu w spokojnym miejscu z dużym ogrodem to ta działka jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł4 000 m² 897 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 14266m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł651 m² 1 305,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa 650 m Marki (rejon granicy z Warszawą) Na sprzedaż wyjątkowo ustawna i świetnie skomunikowana działka w Markach, położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 000 zł30 953 m² 218,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Skierdy, w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawa. Przeznaczenie w mpzp: mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 002 000 zł2 002 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Kształtna działka na planie prostokąta z dostępem do drogi gminnej. Michałowice, opacz-Mała. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania.