dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 979 ogłoszeń

950 000 zł2 287 m² 415,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękna działka w cichej części Owczarni. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który ustala teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł27 100 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 493 m² 200,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z przeznaczeniem usługowo - mieszkaniowym w miejscowości Nowa Wieś, gmina Błonie nad rzeką - Korytnica. Na działkę została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 931 m² 300,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Kadach przy ul. Mazowieckiej W ogłoszeniu dostępny film z nieruchomości. Na sprzedaż urokliwa, w pełni uzbrojona działka o powierzchni 1931 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 236 m² 62,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Stawinoga, położona województwie Mazowieckim, w powiecie Pułtuskim, nad Rzeką Narew. Powierzchnia działki to aż 7236 m2. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niemianowice, gmina Gózd Jeśli jesteś fanem przyrody, spokoju i chcesz uciec od zgiełku miasta, to miejsce jest dla Ciebie. Działka 1322 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowa z zabudową Różan Na sprzedaż działka inwestycyjna o przeznaczeniu przemysłowym, położona w miejscowości Różan, województwo mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł973 m² 398,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 973 m2 znajduje się w Starej Wsi (gm. Nadarzyn), 26 km od centrum Warszawy. Od Nadarzyna jest oddalona o 3,5 km. Działka mieści się przy ulicy , nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł2 558 m² 110,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania oferuję działkę leśną wraz z drogą dojazdową oznaczoną nr ew. 139/4. w Grzegorzewicach o powierzchni 2558 m2. działka jest w kształcie kwadratu o bokach ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł2 469 m² 190,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa na prezentację działek w Runowie! Działki zostały zgłoszone do podziału. Piękne zielone tereny dookoła z doskonałym dojazdem do trasy S7 i z dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 800 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jabłonna - na granicy z Warszawą - położenie Działka znajduje się w wschodniej części Jabłonny, na osiedlu mieszkaniowym, blisko granicy z Warszawą. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferują na sprzedaż działkę budowlaną o pow.1000 m2 pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka położona w Żółwinie, który graniczy z Miastem Ogrodem Podkową Leśną.

Szczegóły ogłoszenia

363 150 zł4 035 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 4035m2 w miejscowości Olszanka k. Puszczy Mariańskiej, porośnięta starodrzewem (ponad 100 letnim) głównie sosnowym. W miejscowości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł901 m² 721,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Sękocinie Nowym o powierzchni 901m2, w kształcie prostokąta ok 18,5m x 48,5m. Na tę chwilę działka jest niezabudowana, położona przy drodze nieurządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

627 660 zł8 726 m² 71,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt o powierzchni 8726 m2 znajdujący się w miejscowości Tomaszew gm. Wiskitki powiat Żyrardowski. Właścicielka podjęła kroki w celu uzyskania warunków zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 746 m² 572,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Paprotnia, ul. O. M. Kolbego Powierzchnia: 1746 m2 Cena: 999 000 zł Wymiary: - szerokość 24 m od wjazdu - długość 74 m Działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł2 544 m² 134,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stanisławów w gminie Leoncin, 50 km na północ od Warszawy, między Wisłą a Kampinoskim Parkiem Narodowym. Bardzo atrakcyjny teren do zamieszkania. Do sprzedaży duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o pow. 63 881.00 m2 położony w miejscowości Stare Pięciorogi na działkach o nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 800 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe ale plan.

Szczegóły ogłoszenia

375 720 zł25 048 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| grunt położony w gminie Iłów, powiat sochaczewski. Właściciel nieruchomości dysponuje warunkami zabudowy pod farmę fotowoltaiczną. Nieregularny kształt działki. Dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł1 202 m² 827,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1 202 m | Wilanów - Zawady | mpzp | zabudowa mieszkaniowo-usługowa Z przyjemnością prezentujemy niezabudowaną działkę budowlaną położoną w otoczeniu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 801 m² 185,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Krze Duże, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren pozwala na zabudowę jednorodzinną Działka o wymiarach 53 m x 53 m. Działka sucha bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 800m2, położoną w Sulejówku, przy ul. Czynu Społecznego, w sąsiedztwie bardzo ładnego osiedla domów jednorodzinnych. Do prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 010 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28,5m x 35,5m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł10 500 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w miejscowości Gwizdały gmina Łochów w powiecie Węgrowskim. Działka składa się z dwóch działek geodezyjnych, wymiary 32 m. szerokości i długości ok. 340.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana 1000 m2 w miejscowości Krze Duże, 3 km od Radziejowic. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, wokół domy jednorodzinne. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 528 000 zł5 056 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, idealna pod działalność usługowo-handlową. Nieruchomość położona w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 375 zł5 201 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym o powierzchni 5200 m2, wymiary działki 60x90m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 200 zł2 763 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa pod Grodziskiem Mazowieckim w miejscowości Kozerki. Działka leży przy drodze powiatowej. Teren nie objęty mpzp trzeba wystąpić o wz. W okolicy magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł8 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 5452 okazja niższa cena! Idealna nieruchomość pod inwestycje. Działka położona bardzo blisko Parku Wodnego Suntago. Polecamy do sprzedania działkę rolną w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grzmiąca piękna działka rolna o powierzchni 13500m2 w bardzo atrakcyjnym miejscu - na sprzedaż. Piękna działka rolna o powierzchni 13.500 m2 i wymiarach : 108 x 126 x 109.

Szczegóły ogłoszenia

5 316 500 zł3 430 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna lokalizacja! - Kameralna okolica, działka Z dostępem do jeziora w Powsinie. Działka rolna o powierzchni 3400m2 z warunkami zabudowy! Możliwość wybudowania dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękną, dużą działkę siedliskową, zlokalizowaną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Borzęcin Duży (gmina Stare Babice), w okolicach Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów. Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

11 752 000 zł45 200 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę developerską w Żółwinie 45.200m2- cena 260zł m2 MU (ok. 29390 m2- cześć budowlana) R,rz,W,zp (ok. 14786 m2- tereny rolne oraz tereny zieleni w postaci: trwałych użytków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 995 m , położona w Łomiankach Dolnych, ul. Brzegowa. :W kilku słowach mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 290 000 zł19 862 m² 316,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Łomiankach Dolnych, ul. Brzegowa. Całość to około 1,99 ha przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł560 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Piasecznie o powierzchni 560 m o wymiarach 20-28 Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej z dostępem do mediów (woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 826 919 zł4 951 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w miejscowości Wiktorów gm. Leszno. Malownicza lokalizacja w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Szybko rozwijająca się okolica. Grunt przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Milanówek | ul. Wojska Polskiego | 1428 m | prawomocne warunki zabudowy | media w drodze. Na sprzedaż działka budowlana nr 12/7 (obręb 05-04) w Milanówku, położona przy ul. Wojska.