dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 983 ogłoszenia

270 000 zł30 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3ha Zielona gmina Ojrzeń dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz: brak Woda: wodociąg Kształt działki: nieregularny Typ drogi: szutrowa Typ.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł26 500 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w jednym kawałku na sprzedaż gm. Mordy, obręb Ptaszki 2,65 ha. Szukasz terenu inwestycyjnego lub miejsca na odpoczynek blisko natury? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 555 238 zł10 262 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin. W ramach tej oferty zastrzega się.

Szczegóły ogłoszenia

687 150 zł1 527 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ładna działka z super dojazdem do Trasy katowickiej! media miejskie- prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód. Działka o pow. 1527 m2 w malowniczej okolicy - w zabudowie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek bezpośrednio sąsiadujących -> Oferujemy ponad 120.000m2 (~13 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 435 m² 163,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka z doskonałym dostępem do drogi S8. Wymiary działki 51m x 28m Działka może być wykorzystana zarówno pod funkcję usługową jak i mieszkaniową. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

9 555 050 zł16 195 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1,62 ha Lesznowola | zabudowa mieszkaniowo-usługowa, pełne media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16 195 m, położona w Zgorzale (gmina Lesznowola,.

Szczegóły ogłoszenia

3 077 500 zł6 155 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Istnieje możliwość podziału nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w podwarszawskim Józefowie. W sąsiedztwie nowsza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 060 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Dębówce k/błonia Prezentujemy piękną działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy mazowieckich pól i łąk, w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 030 m² 116,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Najtańsza działka w okolicy! Super lokata kapitału! Do sprzedania działka budowlana o pow.1030 m kw. w miejscowości Dębe Wielkie. Media : wodociąg przy działce.W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł20 247 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej W miejcowości karpin przy trasie S8. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 20 247 mkw. (2,0247 ha),Położona w drugiej linii zabudowy,Dojazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł27 200 m² 15,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swoje wymarzone miejsce w Popielarni! Marzysz o zacisznym zakątku, gdzie natura spotyka się z komfortem? Przedstawiamy wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 746 m² 309,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Warszawianka, gm. Lesznowola, pow. Piaseczyński.25 km. od Warszawy, dojazd trasą S7 ok 30 min. Przeznaczenie wg mpzp zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zakazuje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł14 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek rolnych o powierzchni 1,44 ha. Działki oznaczone jako R IV b i Lzr - rolno-leśne. Atrakcyjna cena - jedyne 30 zł za 1 m2. Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł26 800 m² 74,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,7 ha w miejscowości Władków w gm. Grodzisk Mazowiecki. Duży potencjał inwestycyjny, działka usytuowana zaledwie 600m od prężnie rozwijającej się Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 001 m² 74,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3001 m położona w miejscowości Lisówek, gm. Grójec idealna propozycja dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 1446 m, położoną w sercu malowniczego miasta Mszczonów. Ta przestrzeń o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 721 m² 155,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren z planem zagospodarowania przemysłowo- usługowym. Dojazd drogą asfaltową, zjazd z drogi serwisowej S8. Wysokość zabudowy nawet do 40 metrów, powierzchnia zabudowy max 50%,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 200 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drodzy Klienci, są miejsca, które się kupuje. I są takie, które się wybiera sercem. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w obrębie wsi Białebłoto-Kurza (okolice Wyszkowa) przy trasie S8. Działki o łącznej powierzchni 2 ha (20159 m2) położone przy drodze serwisowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlano - leśną o powierzchni 9000m2 położoną w miejscowości Wola Przypkowska, w odległości do trasy S7 250m. - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 353 m² 476,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa działka inwestycyjna w centrum miasta. Zapraszam do poznania tego miejsca działka Działka ma nieregularny kształt i blisko 3500 m2. Zapewnione są wszystkie media miejskie: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 650 m² 207,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać od idealnego miejsca do życia lub inwestycji. Przemyślany układ działek: działka 156 574.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł759 m² 210,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 759 m2 w Milanówku. Przeznaczenie: zgodnie z mpzp zabudowa usługowa nieuciążliwa. Do mediów miejskich ok. 200 m. Dojazd: działka przylega do planowanej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł9 100 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka W kamerlanej okolicy Jeśli nie masz statusu rolnika nic nie szkodzi! Też możesz kupić tą działkę! lokalizacja: zapraszam do zakupu działki położonej w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 200 zł1 484 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 38x42m, decyzja o warunkach zabudowy aktualna. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Aleksandrów - okolica nowych inwestycji. W pobliżu, prąd i gaz. Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka nie jest dla każdego. Będzie doskonała dla tych, którzy doceniają swoją własną dużą przestrzeń. Bliskość miasta (minuta jazdy autem) tworzy z tego miejsca doskonały punkt dla.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 400 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o wielkości 3400m. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd utwardzoną Prąd na dzialce, woda , obok dzialki, wzdłuż drogi docelowo 4 działki, z czego jedna już.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 036 m² 231,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o numerze 312/18 i powierzchni 1036 m , na której zrealizowano już kluczowy etap prac konstrukcyjnych. Na działce znajduje się budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł28 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 ha. Z możliwością podziału. Teren objęty mpzp. Bardzo korzystne wymiary. Media: woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

458 400 zł2 292 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Musułach przy ul. Granicznej nr ewidencyjny 112/21 Cena 200 złotych netto za m2 + 23% vat Media: woda miejska, prąd oraz światłowód przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł3 243 m² 199,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 3243 m2. Oferowana nieruchomość usytuowana jest wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 530 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym , 1530m2 za 380tys. zł. Mpzp ustala zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 050 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pobliżu domki jednorodzinne działka w kwadracie w drodze media woda gaz prąd światłowód. Niedaleko szkoła, pola golfowe. Cicha okolica Do sprzedania równiez może.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 200 m² 27,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna, narożna działka - gotowa pod Twój dom! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3200 m , położona w miejscowości Orzeszówka, w gminie Miedzna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł1 145 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze budowlano-rekreacyjnym o pow. 1145 m2 położona w Słuchocinie Na sprzedaż działka o charakterze budowlano-rekreacyjnym o pow. 1145 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna budowlana działka o powierzchni 1073 m2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej blisko stacji pkp. Malownicze miejsce, idealne dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

15 600 000 zł120 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 12ha. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut samochodem (drogą wojewódzką nr 636 ,a.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 677 m² 297,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i "zielonej" okolicy tuż przy granicy z Sulejówkiem.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 080 m² 87,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 1080 mkw. Częściowo zalesiona. Piękne położenie w środku lasu. Świetni sąsiedzi. Różnorodna zabudowa rekreacyjna. Niedaleko rzeka Narew (ok. 2 km).

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 266 m² 56,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: na działce Gaz: brak Woda: w drodze Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy:.