dowolna

Nieruchomości mazowieckie - Oferty wynajmu nieruchomości

8 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 245 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 160 m , położony w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części warszawskiej Pragi Południe. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł37,67 m² 132,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy dwa mieszkania z klimatyzacją, każde o powierzchni 37,67 mkw, zlokalizowane w tym samym budynku przy ul. Ogrodowej w Warszawie - w doskonale rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

28 €/m²280 m² 7 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do Elektrowni Powiśle - ikony warszawskiej architektury, gdzie industrialna historia spotyka się z nowoczesnym biznesem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na osiedlu zamkniętym nowe, ciche, z widokiem na zieleń nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Ludwiki na Woli ( Apartamenty Ludwiki 2024r Dom Development) -200m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł27 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II 110,5 m | Doskonała lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²35 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ( 2 pokoje) 35,38 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem, zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 47a na warszawskiej Woli (bliska Wola). Mieszkanie o powierzchni 30 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

288,18 zł/m²364,36 m² 105 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy na placu trzech krzyży W kamienicy sukertów Duże okna | Wejście z ulicy | Doskonała lokalizacja | Dowolna aranżacja Odkryj niepowtarzalną okazję wynajmu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł95,81 m² 104,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

: krótko: śródmieście Południowe | Emilii Plater | Lokal biurowy - 95 m2 | 4 gabinety, kuchnia, toaleta, balkon | Idealny na reprezentacyjną siedzibę firmy | Świetna komunikacja : Dla kogo? Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 70,2 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²95 m² 4 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. Oddzielny moduł 4 pokoje + korytarz - 95 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończona w dobrym standardzie przestronna kawalerka na ul. Wiktorskiej. Do stacji Metra Racławicka - 2 min. Niski blok, piętro 1/3, nie ma widny. Mieszkanie odświeżone, czyste. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł101 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w sercu Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego Przestronny apartament o powierzchni 100 m znajduje się w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro na Ochocie. Gotowe do pracy od zaraz. Biura od 10 stanowisk pracy. Budynek: po generalnym remoncie, konserwacja i sprzątanie Ochrona 24h, recepcja z obsługą korespondencji Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

34 074 zł11 358 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia 1 ha 1358 m2 gruntu położonego przy trasie szybkiego ruchu S7 pod działalność usługową. Idealny wjazd z asfaltówki, powierzchnia w ładnym prostokącie w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²375 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 375 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe 38m2, z balkonem. Stary Żoliborz, cegła, III piętro, zamknięte podwórko, plac zabaw, szkoła podstawowa 200 m, 3 parki 300 m 1.

Szczegóły ogłoszenia

19 700 zł689 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate przedstawia magazyn 689 m do wynajęcia - Służewiec, przy trasie S2 Atuty obiektu: powierzchnia 689 m , wysokość 3,30 m Dostęp do rampy załadunkowej Całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł580 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:724 m²

Rezydencja na wynajem W wilanowie! 8 sypialni | 4 łazienki + 2 toalety | Powierzchnia recepcyjna 192 m | Klimatyzacja | Sauna i gym | Garaż na 2 auta + 3 miejsca parkingowe na posesji |.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 €2 000 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 4000 m2 z biurem (istnieje możliwość zmniejszenia powierzchni do 2000m2), ożarów Mazowiecki. Standard: posadzka niepylna techniczna 11 doków, brama.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem na ul. Turmonckiej 12 (targówek) dostępne od 1 czerwca. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na parterze. Ekspozycja okien jest na.

Szczegóły ogłoszenia

70,80 zł/m²226 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal 226 m2, warszawa Wola Aleja Prymasa 1000 lecia 76b pomiędzy Górczewską i Obozową. Parter , brama i witryna od ulicy. Lokal z możliwością przejazdu, w podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij wyjątkowy lokal w Wawrze idealny dla Twojej firmy! Szukasz przestrzeni w spokojnej, bezpiecznej okolicy, w której rozwiniesz swój biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15,07 m² 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy nr.102 o powierzchni 15,07m2, położony w samym centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 13. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1904 roku, co nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²600 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia samodzielny, niezależny budynek biurowy/usługowy, znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 671m2 w odległości 400m od stacji Warszawa Gocławek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 €1 100 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1100 m2, warszawa-Targówek Fabryczny. Standard: nośność posadzki 5 T/m2 wysokość 10 m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Józefosławiu przy ul. Alaski. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy na Mokotowie G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych We Speak English and Russian Lokalizacja: Mokotów, Warszawa Powierzchnia: 103.

Szczegóły ogłoszenia

70,76 zł/m²77,72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze przy ul. Jagiellońskiej 18 w Legionowie. Lokalizacja: idealny pod wszelkiego rodzaju usługi, główna ulica, blisko Centrum miasta, po sąsiedzku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane przy ul. Herbu Oksza 1 w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy Warszawa, dzielnica Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²1 200 m² 96 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu premium: luksusowy obiekt 1200 M W całości lub 1 piętro Czynsz Miesięczny: 96 000 pln Netto (za całość) Stawka za jedno piętro: 50 000 pln Netto (piętra Z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament na wynajem - Wawer, ul. Korkowa - Nowa inwestycja, balkon, parking podziemny Na wynajem nowe, wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - ul. Kawęczyńska Kawęczyńska Nowoczesna Kawalerka 27 m z Klimatyzacją i Miejscem Parkingowym Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje w sercu Woli świetna komunikacja! Do wynajęcia słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Okopowej 61 (młynów). Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 130 m , zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku z niezależnym wejściem. To idealna propozycja dla firm.