dowolna

Nieruchomości mazowieckie - Oferty wynajmu nieruchomości

8 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 250 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał tel.   Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł125 m² 176 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 5 pokoje, 85 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 125 m , położony na 8 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament w apartamentowcu - ul. Obrzeżna 3 | Mokotów 67 m | 5/6 piętro | balkon | garaż | standard premium Do wynajęcia jasny, komfortowy apartament na Mokotowieб położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

98,45 zł/m²96,50 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny biurowiec warszawa | galeria mokotów 8 kondygnacji | 12 000 M powierzchni biurowej Funkcjonalna architektura i oryginalna fasada - wysoka widoczność doskonała lokalizacja Biznesowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł99 m² 65,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów, 3 pokoje, 99 m2, 2 miejsca w garażu podziemnym : Dla kogo? Dla pary, dla rodziny z dzieckiem. Dla osób ceniących wygodny rozkład oraz świetną lokalizację. : atuty?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania, którego lokalizacja będzie pozwalała łatwo dotrzeć w każdą część Warszawy - to jest to oferta, która może Was zainteresować. Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r., Stara Ochota Oferujemy na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m , zlokalizowane przy ul. Bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

37 307 zł1 330 m² 28,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy halę magazynowo-logistyczną w Duchnicach o powierzchni 1330mkw i murowanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²750 m² 14 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przenieś swój biznes do serca warszawskiej Woli. Oferujemy przestronne, nowoczesne biuro klasy A, które łączy prestiż z absolutną wygodą komunikacyjną. Dlaczego warto? Lokalizacja Premium:.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²69 m² 4 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Moduł biurowy 69 m m.kw. w centrum Warszawy. 3pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²70 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17 Cena najmu: 4 800 zł netto/mies. Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + media Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta wynajmu obejmuje Halę garażową o powierzchni 108m2 (12.6x8.6) wraz z częścią biurową o powierzchni 42m2 (8.6x,4.5). Dwie niezależne bramy garażowe 3.2h, wysokość hali 5.5m.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,50 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Warszawa, ochota, ul. Wiślicka 7 Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł51 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 2-pokojowy stylowy apartament o powierzchni 51 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

wynajmę bardzo ładne biuro 150m2 klasya+ po remoncie w super lokalizacji klimatyzacja swiatłowód winda.lokal umeblowany znajduje się na drugim piętrze,parking samochodowy,teren chroniony utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, zwierzęta mile widziane plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł37 m² 133,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocja: 50% pierwszy czynsz najmu studio z dużym łóżkiem w sercu browarów warszawskich Mieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu na mapie Warszawy! Wynajmij nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| powierzchnia biurowa na VI piętrze biurowca w centrum Warszawy. Stawka najmu 72zł/mkw. Opłaty eksploatacyjne 28,5zł/mkw. Do podanych kwot należy doliczyć podatek vat 23%. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł26 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna i przestronna kawalerka z dużymi oknami, zlokalizowana przy ul. Grochowskiej na Pradze Południe. Pokój połączony z nowoczesnym aneksem kuchennym, osobna, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy Żelaznej po kapitalnym remoncie. Mieszkanie 39 m, dwupokojowe salon z aneksem kuchennym ,sypialnia, łazienka kompletnie wyposażone (naczynia, talerze, sztućce, garnki, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Stylowy wysoki, cichy i przestrzenny 3-pokojowy apartament przy głównym deptaku w centrum Warszawy, w kamienicy z duszą. Idealny do zamieszkania, jak również na biuro. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nieruchomość położoną w miejscowości Karniewo, przy ul. Parkowej 3a, tuż przy drodze krajowej nr 60, w strategicznej lokalizacji pomiędzy Ciechanowem a Makowem.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł295 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem | Idealny na cele mieszkalne lub biurowe | Świetna komunikacja Do wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł57 m² 210,53 zł/m²

 

Piętro:10/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie położone na wysokim piętrze znanego i cenionego budynku apartamentowego "cosmopolitan" przy ul. Twardej 4. Wnętrze zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie 60 m o wysokim standardzie, położone na Mokotowie przy ul. Idzikowskiego 2f w Warszawie. Mieszkanie zostało wykończone w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zespół 4 Kąty Nieruchomości Grójec prezentuje Lokal 45 m w świetnym ruchliwym punkcie Szukasz miejsca na swój biznes, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Topowa lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł220 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia bliźniak 220 m na działce 250 m zlokalizowany na Mokotowie cena 9.000,00 PLN. Najemca płaci za media - woda, gaz, ogrzewanie, prąd. Dom - bliźniak w stanie bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²97 m² 3 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Biuro 40-97 mkw. Rynek 10 | Parter | Aneks | parking Prestiżowe biuro z w sercu Radomia - ul. Rynek 10. Oferuję do wynajęcia wyjątkową przestrzeń biurową na parterze odrestaurowanej, XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²278,05 m² 7 229 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie, umeblowane biuro w sercu Warszawy - prestiż, wygoda i doskonała komunikacja Oferuję Państwu wyjątkowe biuro przy ul. Pięknej w Śródmieściu - przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

36,35 zł/m²1 238 m² 45 001 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy, idealny dla firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych lub usługowych poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikatowy apartament tuż przy rondzie daszyńskiego Designerskie wnętrze | Wysoki standard | Klimatyzacja | Metro Daszyńskiego | Komfort i prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji od Najmującego!. Wygodne, czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca w miasteczku Eko-Park na Mokotowie tuż obok Parku Pola Mokotowskie.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

98,36 zł/m²122 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy. Doskonałe miejsce na biuro w prestiżowej lokalizacji, salon urody, kancelarię adwokacją w kamienicy z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjnie skomunikowane dwupokojowe mieszkanie (metro, tramwaj, autobus, ścieżki rowerowe ). Widna kuchnia, garaż, duża loggia oraz łazienka z oknem. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²32,88 m² 1 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 33 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²91,99 m² 6 899 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy 91,99 m.kw. w Centrum Warszawy. 4m pokoje z możliwością powiększenia. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²840 m² 32 634 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowy 840 m.kw. na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu Czujki dymu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Do wynajęcia parter piętrowego domu wolnostojącego, powierzchnia do wynajmu ok. 60 m z przeznaczeniem wyłącznie na działalność firmową (biuro, usługi). Część do wynajmu :dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²256 m² 15 872 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 256m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.