Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 608 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 608 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 48 m | Warszawa - Saska Kępa, ul. Ateńska 2 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka o powierzchni 34m znajdująca się przy ulicy Skierniewickiej przy wejściu do metra. Kawalerka składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł95 m² 20 903,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie (ostoja Wilanów) na warszawskim Wilanowie przy ulicy Prymasa Augusta Hlonda. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadbane mieszkanie na wysokim parterze z wyjściem do pięknego i bardzo dużego ogródka z widokiem na drzewa iglaste i liściaste. Możliwość adaptacji na mieszkanie 4 pokojowe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł126 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia częściowo umeblowany funkcjonalny i przestronny apartament w doskonałej lokalizacji - blisko przystanki autobusowe i tramwajowe, 100m do metra Dworzec Gdański (M1) oraz stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

818 175 zł60 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkania na Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiam Państwu ekskluzywne mieszkania w nowoczesnym kompleksie architektonicznym przy ul. Posag 7 Panien na Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Takie właśnie jest to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Radom,mazowieckie

399 000 zł58 m² 6 869,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje do zamieszkania od zaraz, metraż 58,08 m, w oddzielnym układzie pomieszczeń, środkowe, dwustronne. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł34 m² 20 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34 m , położonego w doskonałej lokalizacji przy ul. Stefana Okrzei. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł37 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zgoda 13; centrum. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze. Ciche i przytulne. Okna wychodzą na ulicę Sienkiewicza. W niedługim czasie od strony okien powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

: atrakcyjne mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli, 800 m od Metro Rondo Daszyńskiego: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia bez żadnych nakładów. Lokalizacja I osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

328 000 zł27 m² 11 992,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania na start lub pod inwestycję? Ta oferta w Grodzisku Mazowieckim może być idealna dla Ciebie! Nowoczesne osiedle- spokojna okolica- budynek z 2024 r.- Parter Powierzchnia: 27,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł44 m² 17 126,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli marzysz o przytulnej, klimatycznej przestrzeni, w której po pracy wypijesz herbatę na tarasie i odpoczniesz z dala od miejskiego zgiełku właśnie znalazłeś swoje miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł33 m² 21 181,80 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Good Life Estates oferuje Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,4m2 po generalnym remoncie w połowie 2025 roku. Projekt został wykonany przez doświadczonego projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmochowskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł34 m² 17 699,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam! Na sprzedaż mieszkanie, do odświeżenia, o powierzchni 33.90 m2 znajdujące się na parterze bloku z lat 30-tych na warszawskim Solcu. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł39 m² 17 487,30 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Świetna lokata kapitału: mieszkanie w centrum Warszawy - ul. Grzybowska 30 idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Świetna lokalizacja i łatwość wynajmu mieszkania idealna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

612 999 zł44 m² 13 831,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie stylowe i nowoczesne mieszkanie, 2 pokojowe z tarasem 7,82 m 2 ul. Geodezyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu Grodziska Mazowieckiego! Na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m, położone w doskonałej lokalizacji centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł33 m² 11 924,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Maz., o pow. 33,46 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie odświeżone, w bardzo dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł26 m² 20 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż stylowa kawalerka w pobliżu metra Słodowiec i tuż przy Parku Olszyna Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł82 m² 18 658,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wilanów Park w Miasteczku Wilanów. Opis mieszkania: 2 piętro, 3 sypialnie (13 m2, 12 m2, 10 m2), salon z kuchnia (23 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł102 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy Dwupoziomowy Apartament z Antresolą na Marysinie Wawerskim - Idealny dla Rodziny! Odkryj przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe, położone na 3. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

3 110 zł49 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs, and plenty of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł40 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam jasne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 39,90m2 z loggią 7,2 M2 zabudową z przesuwnymi szybami. Pokój duży połączony z aneksem kuchennym - wyposażonym w szafki, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł48 m² 13 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok po termomodernizacji wraz z wymianą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł29 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Niewielkie jednopokojowe mieszkanie z komórką na piętrze. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych - do zamieszkania od zaraz lub remontu. Idealne dla singla lub pary. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

723 800 zł50 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Warszawa,mazowieckie

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 3 piętrze w nowym budynku (2025 r.). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wygodne mieszkanie 4-pokojowe (64 m ), położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie: 4 ustawne pokoje idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 770 zł23 m² 76,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawy. Ciche zielone miejsce przy parku Praskim, 3 minuty do stacji metra Wileńska i pkp Wileńska, do tramwaju i autobusu, 10 minut do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radom,mazowieckie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z dużym balkonem - os. Michałów, i piętro Do wynajęcia wygodne mieszkanie na spokojnym i zielonym osiedlu Michałów. Idealne dla osób, które chcą mieć ciszę pod domem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł84 m² 13 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży rzadko spotykane mieszkanie; mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek nie ma windy, ale klatka schodowa zaprojektowana jest jednym tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł34 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, bardzo przestronne, 1-pokojowe mieszkanie położone w ładnej i zadbanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej zaledwie 3-4 minuty pieszo od stacji kolejowej Warszawa Włochy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

631 000 zł43 m² 14 694,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Fantastycznie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,74 m2 w apartamentowcu na Mokotowie przy ul. Bergamotki. Mieszkanie składa się z salonu połączonego częściowo z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł40 m² 21 703,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Metro 3 min | Krucza 51, śródmieście-Północne Lokalizacja: warszawa, śródmieście - ul. Krucza 51 Powierzchnia: 40,5 m Cena: 897 000 zł Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

5 950 zł60 m² 99,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To wyjątkowe mieszkanie łączy komfort funkcjonalnego rozkładu z doskonałą lokalizacją i komunikacją. Idealne zarówno dla osób dynamicznych zawodowo, jak i rodzin - zapewnia wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł37 m² 18 916,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Warszawa, ul. Czerniakowska 50 Cena dotyczy mieszkania po zakończonym generalnym remoncie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł63 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie o powierzchni ok. 62 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 17m2, ok. 10 m2, ok. 15 m2) - kuchnia ( ok. 7,5.