Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

1 499 685 zł91,40 m² 16 407,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,40 m , usytuowane na parterze w kameralnym, ogrodzonym i monitorowanym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,30 m² 16 595,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38,80 m² 21 881,44 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,80 m² 16 372,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Targówku (bródno) w świetnie skomunikowanej części miasta, idealnej zarówno do życia, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł114 m² 20 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

To miejsce ma w sobie coś, czego nie da się podrobić przedwojenny charakter, światło, przestrzeń i historię zapisaną w detalach. Kamienica przy ulicy Rozbrat 20 to adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 630 zł43,40 m² 14 438,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 43,40 m2 | józefosław I 626 630 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,79 m² 19 410,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79m2, usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z windą, wybudowanym w 2003 roku przy ulicy Bluszczańskiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł55,60 m² 14 550,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 5 pokoi - Mokotów okolice Warszawianki Mieszkanie wykorzystywane inwestycyjnie - dobra stopa zwrotu Jak najbardziej można wykorzystywać na własne potrzeby - możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - salon - Sypialnia - Łazienka - Kuchnia wydzielona otwarta na salon - Przedpokój z szafami Do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,40 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż w niezwykle niskiej cenie ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na Saskiej Kępie Saska Kępa - to wyjątkowa atmosfera do codziennego życia, piękna architektura, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł49,80 m² 16 566,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio! pośrednikom dziekuję! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bemowo - Jelonki Północne ( 33,8 m2) Położone w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Metra Lazurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł72,30 m² 6 210,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Dwupoziomowe niezależne mieszkanie 72,3 m Z ogrodem I garażem warka, ul. Mostowa Na sprzedaż oferuję unikalną nieruchomość położoną w samym sercu Warki przy ul. Mostowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 562 350 zł140,38 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M07, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem Poszukujesz prestiżowego lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł115,64 m² 8 042,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne i bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie ma metraż 115,64 m2 - powstało poprzez połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne i stylowe trzypokojowe mieszkanie dla wymagających. Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7b, usytuowane na 1 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 099 zł46,10 m² 19 503,23 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję loftowe, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem | Grodzisk Mazowiecki | 2 min do pkp | idealne również pod biuro. Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo odmalowane i estetycznie udekorowane.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego w Mławie przy ul. Napoleońskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł33,40 m² 16 167,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 33,4 m z balkonem zlokalizowana na Pradze-Południe w Warszawie, przy ul. Jarocińskiej. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,90 m² 15 420,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grójeckiej 130. Budynek 10-piętrowy po termomodernizacji. W budynku dwie windy. Układ mieszkania: - pokój 16 m , - sypialnia 11,4 m , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 24 m , położona w Żyrardowie przy ul. Kościuszki, na 1. piętrze. Wynajem możliwy od maja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39 m² 17 179,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę miejsce postojowe - platforma w garażu podziemnym na osiedlu In Place przy ul. Instalatorów 7a przy klatce nr 4. koszt 200 zł miesięcznie kaucja za pilota do bramy garażowej 150 zł kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 300 zł77,33 m² 11 370,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje nowoczesne osiedle składające się z 80 mieszkań, znajdujących się podwarszawskiej Lesznowoli. Mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,60 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m na Warszawskim Ursynowie położone przy górce Kazurce z miejscem parkingowym. Dostępne od zaraz lokalizacja Położone jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł36,27 m² 137,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 284 zł71,12 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 847 zł59,83 m² 14 304,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 59,83.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Astronautów - w praktyce zaledwie 2 minuty od Mokotowa, jednak w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie. Lokal znajduje się na drugim piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł43,08 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,89 m² 17 573,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lazurowej /dzielnica Bemowo-inwestycja Metro Zachód. Mieszkanie będzie odebrane w październiku 2022. Stan deweloperski. Do mieszkania przynależą dwa miejsca.