Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 mkw, położone na 1. piętrze kameralnego budynku w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane 4 lata temu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Z dużą loggią I balkonem | warszawa białołęka, ul. Odkryta. Na sprzedaż wygodna i funkcjonalna kawalerka położona na zielonej, spokojnej Białołęce, przy ul. Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł32 m² 19 164,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie 34 m Z balkonem | ursus - habicha Do sprzedania kameralne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. Edwarda Habicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł63 m² 13 959 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Puszczyka 17/19, ursynów Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na parterze zadbanego, czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów, wśród zielonych skwerów i pięknych kamienic. Do wynajęcia jasne, ciche, wysokie i ustawne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowej klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł43 m² 17 873,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone w efektownym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2020 roku, zlokalizowanym na Henrykowie, będącym niepodważalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

882 369 zł61 m² 14 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 433,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, w sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Laskowej 4, zaledwie 500 metrów od metra Rondo Daszyńskiego. Będąc w tak rewelacyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł90 m² 17 688,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, projektowane z architektem, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku za 2008roku zlokalizowane na Bemowie. Pomimo dogodnego położenia niedaleko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł59 m² 11 559,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (16,55 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł35 m² 86,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,6 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Podchorążych 27/29 w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 966,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,78 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

613 668 zł43 m² 14 278 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa! Mieszkanie 2 pokoje Warszawa Ursus z miejscem parkingowym w cenie! Bez prowizji Bez pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Dostępne również inne mieszkania! Osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Fajansowa

Warszawa,mazowieckie

564 000 zł27 m² 20 682,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dwóch Mieczy

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł24 m² 13 977,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą świeżo wykończonego i komfortowego mieszkania o powierzchni niemal 24 m , położonego w atrakcyjnej części nowego Rembertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2. Zlokalizowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, który posiada windę, zapewniającą wygodny i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

259 000 zł32 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-105 Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,50 m2, znajdujące się na parterze w kamienicy jednopiętrowej w bliskim centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 720 000 zł87 m² 19 733,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 87,16m2 ( w tym balkon 4,37m2) usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1930 r. Budynek jest zlokalizowany na Warszawski Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Radom,mazowieckie

699 000 zł54 m² 12 837,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament o powierzchni 54,45 m , usytuowany na drugim piętrze budynku z windą oddanego do użytku w 2025 roku. Wnętrze przedstawia przemyślane połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

609 786 zł36 m² 16 938,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł67 m² 13 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Budynek bez windy. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

38 000 zł160 m² 237,50 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W budynku złota 44 Złota 44 | Strona Południowo- zachodnia | Jasne wnętrza | Wysoki standard | Powyżej 20 piętra | Po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, stylowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogrodem, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa wola - Ul. Redutowa | nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w centrum Wyszkowa, skrzyżowanie ulicy Prostej oraz ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne, mieszkanie trzema pokojami w tym jeden przechodni, oddzielną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł77 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dziękujemy agencjom nieruchomości I pośrednikom. Proszę nie dzwonić. Na sprzedaż, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 76,5 m z miejscem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

584 000 zł48 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Pruszków, wróblewskiego, sprzedaż, 48.1, Sprzedaż. Zamieszkaj wygodnie - 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Jeśli szukasz komfortowego i zadbanego mieszkania, w którym możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

813 699 zł56 m² 14 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + duży balkon 12,21m2 Z każdego pokoju wyjście na balkon ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

2 350 zł33 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-12-22! Do wynajęcia funkcjonalnie urządzona kawalerka z balkonem i mp przy ulicy Włościańskiej 15 w Warszawie. Nieruchomość:] Na powierzchni 33,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł27 m² 18 345,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie - kawalerka na warszawskich Bielanach, przy ul. Aleja Władysława Reymonta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym budynku z windą. Blok z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł32 m² 107,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 85 m , położonego przy ul. Nałęczowskiej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ciechanów,mazowieckie

249 000 zł53 m² 4 662,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 na czwartym (ostatnim) piętrze w centrum Ciechanowa przy ul. Armii Krajowej 4, osiedle Aleksandrówka. Mieszkanie obejmuje: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne urządzone, komfortowe, narożne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m znajdujące się przy ul. Claudia Monteverdiego (etap III osiedla) na Osiedlu Greenwood. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bursztynowa

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł32 m² 16 897,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atut: w sypialni brak sąsiadów za ścianą. Na powierzchni 32,43kw zaplanowano oddzielną, wygodną sypialnię (10,7mkw), salon z aneksem kuchennym z oknem i łazienkę. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajdujące się w odległości 5 min. od stacji Metra Wilanowska, blok znajduje się przy ul. Modrej. Jest to oferta bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na osiedlu w Ząbkach. Cicha i spokojna okolica. Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 2018r znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł125 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 124,91 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł71 m² 67,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem 3 pokojowy, funkcjonalny apartament o praktycznym rozkładzie zlokalizowany w cichym miejscu w Miasteczku Wilanów. Apartament znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

479 857 zł28 m² 17 137,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025