Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 934 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 84 m2, położony na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Warszawa,mazowieckie

523 736 zł38 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy komfortowego mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem, położonego w kameralnej, niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Rynek pierwotny. Standard Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł59 m² 59 322 zł/m²

 

Piętro:30/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament usytuowany na 30 piętrze cenionego warszawskiego wieżowca - cosmopolitan. Inwestycja ta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 160 000 zł83 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne narożne mieszkanie, w którym mamy 3/4 pokoje, o powierzchni 83m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 32,00 m2 składa się z: - salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł53 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,20 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 1973 roku, w odległości 450 m od Sadyba Best Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

508 000 zł57 m² 8 912,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego. To wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają przestrzeni w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2004 r. Mieszkanie rozkładowe, narożne, dwustronne (północ i zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sochaczew,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone w centrum miasta Sochaczew. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł125 m² 20 765,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Nowy Świat 57/59 Prestiżowa lokalizacja. Kamienica została wybudowana ok. 1780 roku w stylu klasycystycznym. Była ona jedną z pierwszych kamienic dwupiętrowych na Nowym Świecie. W czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

349 000 zł54 m² 6 499,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,70 m , zlokalizowane na dobrze skomunikowanym osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sulejówek,mazowieckie

710 000 zł65 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja 11 budynków w zielonej części Sulejówka, idealna dla osób ceniących spokój, prywatność i szybki dostęp do miasta. Zostały ostatnie 2 lokale ograniczona dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 4 pokojowe, 63 m , usytuowane na 2. piętrze w spokojnej części Piaseczna. Idealne dla rodziny ceniącej komfort i dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie w inwestycji Brzozowy Zakątek przy ul. Branickiego, w okolicy sklepy, restauracje, autobus, tramwaj. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

842 000 zł31 m² 27 588,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne mieszkanie na zielonym żoliborzu Przytulne | Słoneczne | W pełni wyposażone | Zielone otoczenie | Cisza i spokój ***** rozkład pomieszczeń: * Jasny, w pełni umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł44 m² 15 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Stary żoliborz ul. Boguckiego - 2 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia z oknem - 44 m2 + balkon + piwnica na ostatnim IV piętrze 5 min do metra dworzec gdański Mieszkanie ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Pieskowa Skała 15 na warszawskim Ursynowie, w pobliżu tzw. Mordoru. Mieszkanie w apartamentowcu, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bławatna

Radom,mazowieckie

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia - Planty, ul. Bławatna! Powierzchnia 44,83 mkw., usytuowane w nowym budynku z 2024 roku. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł61 m² 12 335,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł51 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł48 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 34 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 17 A. To doskonała propozycja dla osób.