Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe o pow. 36 m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku. Duże okna, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. Wejście z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

847 000 zł87 m² 9 735,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie | Ptasie Osiedle | pkp 3 min | Piaseczno - ul. Albatrosów Lokalizacja: piaseczno, ul. Albatrosów - Ptasie Osiedle Powierzchnia: 86,6 m Cena: 849 000 zł Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Z dużym balkonem garażem I komórką na nowodworach. Mieszkanie 3-pokojowe, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy Marcina z Wrocimowic. Na powierzchni 50,16m mamy: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

561 900 zł83 m² 6 790,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej pod Warszawą 0% Prowizji 0% pcc Kameralne osiedle zapewnia szybki dostęp do wszystkich potrzebnych na co dzień usług takich jak szkoła, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Plac Konstytucji

Warszawa,mazowieckie

1 250 zł11 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kto/komu/od kiedy: właściciel, bez prowizji, bezpośrednio, studentowi powyżej pierwszego roku studiów lub osobie pracującej w wieku od 20 do 26 lat, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł31 m² 20 873,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: kawalerka na wysokim parterze w stanie deweloperskim o powierzchni 30,90 m . Układ pozwala przerobienie mieszkania na 2 pokoje. Dlaczego warto wybrać właśnie tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł53 m² 7 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe w klimatycznej kamienicy w zielonej okolicy w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Malewicza 120, blisko lotniska (6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna zielona okolica - ulica melomanów - Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii - osiedle Nehru Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku przy ul. Lwa Tołstoja 1 (bielany, wawrzyszew). Nieruchomość: mieszkanie obejmuje przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł56 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Zaciszu (targówek). Powierzchnia użytkowa lokalu to 56,1 m (zgodnie z księgą wieczystą), natomiast powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł52 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie na Mokotowa! Apartament o powierzchni 52 m2 położony jest przy ulicy Garażowej w prestiżowym budynku - Dom Development. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia wysoki standard, granica Bemowa Nowoczesny, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o wysokim standardzie wykończenia. Położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

890 zł26 m² 34,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna, zadbana kawalerka przy ul. Janusza Kusocińskiego 26 w Radomiu. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , z widokiem na wschód. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rokokowa

Warszawa,mazowieckie

1 326 536 zł93 m² 14 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie mieszkanie dwupoziomowe w inwestycji przy ul. Rokokowej 132 dzielnica Bielany Zakup bez podatku pcc i prowizji. Metraż 92,77 m2, w skład którego wchodzą I Piętro przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, widne i w pełni rozkładowe trzypokojowe z osobną widna kuchnią mieszkanie na Bielanach przy Conrada dwustronne z widokiem na zieleń z obu stron. Odrębna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 463,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje 34,3 m Powiśle - Solec Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m , zlokalizowane przy ul. Solec 83 na warszawskim Powiślu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzianowska

Radom,mazowieckie

285 000 zł29 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 2-pok. mieszkanie 28,8 m z dużym balkonem po generalnym remoncie (radom, prędocinek) lokalizacja: adres: radom, osiedle Młodzianów, ul. Młodzianowska 154 Doskonała lokalizacja wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa doskonała inwestycja / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł43 m² 67,32 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort, widok i świetna komunikacja - 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Wilanowska, mokotów, ul. Bukowińska Jeśli szukasz nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie na Kabatach, ul. Zaruby. Ciche, zielone osiedle z pełną infrastrukturą. Najem okazjonalny min. 12 mies. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turowska

Kobyłka,mazowieckie

1 050 000 zł98 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, dwoma miejscami parkingowymi (jednostanowiskowy garaż w budynku oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł89 m² 10 485,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 89 m | Rembertów, ul. Topograficzna To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie będzie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł87 m² 18 878,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Klasa premium. Na sprzedaż mieszkanie na os. Adria, wykończonej w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem najwyższych jakości materiałów. Możliwość zakupienia 2 miejsc w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 489 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania piękne 3-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 62.2m2 znajdujące się w otoczce Lasu Bródnowskiego na przepięknym Osiedlu Park Leśny (według wielu najładniejsze Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł70 m² 18 534,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w kamienicy z 1936 roku. Ta zabytkowa kamienica została zniszczona w ponad 50% podczas II wojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł30 m² 20 620,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

990 000 zł73 m² 13 589,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie z garderobą i pomieszczeniem gospodarczym przy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu. Do wykończenia mieszkania użyto materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł64 m² 17 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park Skaryszewski, sklepy i restauracje np. Warszawa Wschodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

835 000 zł83 m² 10 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 82,81 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, narożne (północ-wschód), w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Łoziska,mazowieckie

1 445 000 zł109 m² 13 256,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

1 445 000 zł | sprzedaż | apartament dwupoziomowy 109m2 | ogród 211m2 | łoziska | gmina lesznowola Tylko u nas- oferta na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 52m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Franciszka Klimczaka, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowszczaków

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł31 m² 14 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku z 1950 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Dąbrowszczaków. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł32 m² 23 246,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 32,22 m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

356 000 zł22 m² 16 211,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy. Odnowiona kamienica (termomodernizacja/odnowione klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł40 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m , położone w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2018 roku na warszawskim Kamionku, ul. Owsiana (praga-Południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł53 m² 14 193,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 52,84 m2 Pomieszczenia - salon (ok. 19,4 m2) - sypialnia (ok. 11 m2) - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

792 038 zł59 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc Realizacja IV kwartał 2026 roku. System Smart Home Premium Mieszkanie 3-pokojowe 59,44 m2, w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 19,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Berezyńska

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł106 m² 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu na saskiej kępie (english version below) Powierzchnia: 106 m + ogród na dachu nad całym mieszkaniem Lokalizacja: saska Kępa, warszawa Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin. Cicha i spokojna okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grójec

Grójec,mazowieckie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 zlokalizowane na parterze w Grójcu. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W przedpokoju szafa.