Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu przy Wileńskiej / Środkowa. Mieszkanie ma kuchnię z jadalnią 20m2 i sypialnię 9m2 z balkonem 3m2. W pokoju jest szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł34 m² 25 298 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Oferta na wyłączność. Do sprzedaży mieszkanie, które 4 lata temu przeszło generalny remont, przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł37 m² 15 994,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w dogodnym punkcie na Rakowcu. Do wum jest 10 minut piechotą lub jeden przystanek autobusowy. Dookoła jest dużo zieleni. W pobliżu jest kilka parków: park Malickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orłowicza

Warszawa,mazowieckie

2 460 zł30 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament - studio w "rezydencji Orłowicza". Budynek z 2015 roku w cichym zakątku Powiśla, w pobliżu parki, plac Trzech Krzyży, nowy Świat, giełda Papierów Wartościowych. Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł61 m² 22 459 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W nowej inwestycji Z dużym ogrodem (180M2) przy ul. Woronicza 2 pokoje i gabinet | Miejsce parkingowe w garażu | Inwestycja Moko Concept | Świetna komunikacja miejska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 5. (ostatnim) piętrze budynku z windą i monitoringiem. Lokal jest świeżo wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 250 000 zł92 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam gorąco! Oferta na Wyłączność! Piękny, komfortowy apartament 4-pokojowy w którym poczujesz się jak w domu. Osiedle parzniew Miasto Ogród. Lokal jest wyjątkowy i klimatyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł51 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne, słoneczne, bardzo ciche mieszkanie w sercu Saskiej Kępy przy ul. Zwycięzców 40 Mieszkanie o powierzchni 51 m z balkonem, jest usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł46 m² 19 247,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie wygody, świeżości i pełnej funkcjonalności. Takie jest to 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Stegnach - idealnie utrzymane, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł38 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych na Pradze Południe, o powierzchni 37.50 mkw. Nieruchomość usytuowana na 7. piętrze (z 8) i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł58 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe położone w sercu Muranowa w kamienicy z Windą przy ul. Gen. W Andersa 21a. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: prezentowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną, na terenie którego mieści się plac zabaw, zadbane patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Radom,mazowieckie

299 000 zł59 m² 5 102,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe, z optymalnym rozkładem pomieszczeń. Położone na czwartym piętrze, odnowionego bloku na osiedlu Młodzianów. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

775 025 zł53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, bez konieczności rezygnowania z bliskości tętniącego życiem centrum? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

3 650 zł40 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A polecam gorąco! klimatyzacja! Piękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, 40 m2 z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł32 m² 25 371,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części Mokotowa. Na niespełna 33m2, znajduje się: - oddzielna kuchnia, - korytarz, - pokój dzienny z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł94 m² 149,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament na powiślu Wysoki standard | Funkcjonalny układ | Jasne wnętrza | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon otwarty na kuchnię (możliwość zrobienia wyspy), *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 500 zł41 m² 14 622 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez prowizji i podatku pcc oferta bezpośrednio od dewelopera Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Warszawy? Zapoznaj się z naszą najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 000 zł66 m² 12 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od centrum Grodziska Mazowieckiego. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł107 m² 39 252,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu warszawskiego Mokotowa przy ul. Kazimierzowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

1 030 000 zł77 m² 13 446,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Spełnij marzenie o własnym Mieszkaniu! Pruszków to idealny kompromis: spokój podmiejskiego życia i szybki dostęp do centrum Warszawy. Wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł71 m² 15 479 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taniej niż U dewelopera! Istnieje możliwość zaprojektowania i urządzenia mieszkania pod klucz. Obecnie istnieje możliwość zakupu mieszkania za zasadach cesji jednak niebawem będzie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł66 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,57m2, piętro 5/5 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Siennickiej, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, pary, studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szarych Szeregów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

610 000 zł85 m² 7 205,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł48 m² 17 772,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

We speak pl, ua, en, ru Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,39 m , położone na 4. piętrze w budynku z 2012 roku. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 21,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 16 056,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ziemowita

Warszawa,mazowieckie

1 460 zł10 m² 146 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-12-22! Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne studio przy ulicy Ziemowita 4a (targówek) w Warszawie. Nieruchomość: składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy z 1912 r. Wykończone w najwyższym standardzie z dopracowaniem detali. Przytulne, o harmonijnie skomponowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł41 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dobrze doświetlone, 2-pokojowe mieszkanie położone w zadbanym budynku z 2013 roku, zlokalizowanym przy ulicy Wąwozowej, na Ursynowie. Nowoczesny budynek, świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł190 m² 8 131,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować klimatyczny i komfortowy bliźniak na Ursynowie ul. Ludwinowska, jeziorki Północne Jeśli szukasz domu, który łączy przestronność, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

950 000 zł71 m² 13 342,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na rodzinnym osiedlu przy ul. Calineczki w podwarszawskich Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

681 939 zł42 m² 16 263,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 41,93m2 + 2x balkon 6,85m2 oraz 7,92m2 mieszkanie dwustronne parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA BALKON Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe o pow. 36 m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku. Duże okna, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. Wejście z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

847 000 zł87 m² 9 735,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie | Ptasie Osiedle | pkp 3 min | Piaseczno - ul. Albatrosów Lokalizacja: piaseczno, ul. Albatrosów - Ptasie Osiedle Powierzchnia: 86,6 m Cena: 849 000 zł Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Z dużym balkonem garażem I komórką na nowodworach. Mieszkanie 3-pokojowe, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy Marcina z Wrocimowic. Na powierzchni 50,16m mamy: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

561 900 zł83 m² 6 790,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej pod Warszawą 0% Prowizji 0% pcc Kameralne osiedle zapewnia szybki dostęp do wszystkich potrzebnych na co dzień usług takich jak szkoła, sklep.