Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł86 m² 16 292,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,9 m w jednej z najlepszych lokalizacji Ursynowa Kabatach, przy ul. Wąwozowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We are English, spanish, ukrainian and Russian speaking agents. Opis nieruchomości Komfortowe, 2 pokojowe ( oddzielna kuchnia) mieszkanie, położone w budynku z windą, przy ul. Kazimierza Wyki 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł148 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 148 m2 ul. Grzybowska, centrum Warszawy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament klasy premium, zlokalizowany w samym sercu Warszawy przy ul. Grzybowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł62 m² 13 285,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na dolnym Mokotowie. Ustawne 62m2 - salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, oddzielna wc. Dobra komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł60 m² 16 453,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie z oddzielnym wc Sady Żoliborskie piwnica 6m Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Elbląskiej w Sadach Żoliborskich (warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 507 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pok mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku, w zielonej i spokojnej dzielnicy Wołomina. Nieruchomość położona jest przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł64 m² 19 364,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania na w Warszawie? To 3-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie! Gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na pograniczu Mokotowa i Wilanowa! Ustawne 3 pokoje, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł42 m² 67,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowy apartament (42m2) przy ul. Kasprzaka 7 w Warszawie. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, loggia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł62 m² 12 601,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, przedstawiam ofertę dużego 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 61,82 m2 z ekspozycją na południowy-wschód i południowy-zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prystora

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł44 m² 65,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne, ustawne mieszkanie przy ch Skorosze , Prystora 4a. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym-22,14 kuchnia wyposażona w szafki i sprzęt agd. - pokój -12,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł62 m² 19 012,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowa oferta na Starym Mokotowie! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,8 m , usytuowane na pierwszym piętrze stylowej kamienicy z lat 30. XX wieku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł30 m² 25 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Budynek / osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 zł84 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3- pokojowe mieszkanie 84m z tarasem 55m Opis mieszkania Konstancin-Jeziorna ul. Bielawska Przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie na całodobowo strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 361,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł49 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio z dostępem do basenu | Łucka City, wola - Centrum | metro Rondo Daszyńskiego Komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni 49 m , położone na 9. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł59 m² 12 132 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wyobraź sobie poranek na dziewiątym piętrze. Miasto jeszcze nie pędzi, w mieszkaniu jest cicho, a światło miękko wypełnia wnętrza. Z kuchni i sypialni rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

674 900 zł64 m² 10 566,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie, przy ul. Czerwona Droga 5, 4/4 piętro (bez windy). Zalety? świetna lokalizacja, bezpłatny parking wewnętrzny dla mieszkańców, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę 32m2 pokój kuchnia łazienka w Żyrardowie Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku na osiedlu Żeromskiego mieszkanie po remoncie umeblowana wyposażona kuchnia pokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkanie pierwszy raz wynajmowane! Wszystkie sprzęty i meble są nowe! 2025r.! garaż w cenie! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł55 m² 14 353 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja - obecnie mieszkanie jest zarezerowane do dnia 20.12.2025 Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,39 m wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bony

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w spokojnej części Ursusa, na kameralnym, zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Metro. Nieruchomość: lokal o powierzchni 54m2 położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy 4 piętrowej z lat 50. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł40 m² 21 403,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 40,18 m Mokotów, ul. Taśmowa Oferujemy Państwu wyjątkowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,18 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Chciałbym Państwu przedstawić przestronne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie. Do wynajęcia, duże, 3 pokojowe, 75metrowe, mieszkanie położone na 14, przedostatnim, piętrze. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Radom,mazowieckie

359 000 zł48 m² 7 463,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwa pokoje 48,10m, po remoncie, nieopodal zalewu Borki. Odnowiony, monitorowany blok z windą, mieszkanie z pięknym widokiem, położone na pierwszym piętrze. Atrakcyjny, dwustronny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

650 900 zł79 m² 8 252,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: jest to kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonia, zaprojektowane tak, by łączyć spokój natury z wygodą miejskiego życia. Powierzchnia: 78 m2 | Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł39 m² 100,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na 5. piętrze zadbanego apartamentowca z 1997 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

3 480 zł53 m² 65,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe oraz świetnie wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. To luksusowe lokum znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z cegły przy ul. Astronautów 4 w Warszawie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

590 000 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyobraź sobie codzienność w miejscu, gdzie natura spotyka się z miejską wygodą. Tu możesz wypić poranną kawę na dużym balkonie z widokiem na las i pola, pójść na spacer po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

909 000 zł55 m² 16 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu - ul. Broniewskiego Marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej zielonych i urokliwych dzielnic Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

7 550 000 zł183 m² 41 256,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Perła Mokotowskiej - unikatowa nadbudowa w odrestaurowanej historycznej kamienicy w sercu Warszawy. Nowoczesna nadbudowa dwóch pięter (cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł32 m² 20 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1