Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

273 000 zł16 m² 16 946 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka Wola, przy metrze Młynów Lokal znajduje się w niskim bloku na parterze (wejście od klatki). Zlokalizowany jest na Bliskiej Woli bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

408 000 zł32 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 31 m2, usytuowane na 2 pietrze w 3 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie w stanie dobrym, do odświeżenia. Kuchnia otwarta na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł56 m² 14 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warszawa, białołęka, ul. Warzelnicza Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł39 m² 69,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,73 mkw, zlokalizowane przy ul. Podskarbińskiej na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojtyszki

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł89 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w budynku czterolokalowym z dużym tarasem oraz słonecznym salonem z półzamkniętą kuchnią od strony południowej! plusy mieszkania: * częściowo wykończone (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dwóch Mieczy

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 47 m , położoną przy ul. Dwóch Mieczy 42 w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze budynku z 1937 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł70 m² 16 546,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 69,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Nowogrodzkiej 74 w Warszawie. To rzadko spotykana oferta - lokal składa się z dwóch mieszkań ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł65 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię (64,80 m2), na którą składa się: salon + aneks kuchenny, dwie niezależne sypialnie, większa z wyjściem na balkon, łazienka i toaleta, hol. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł37 m² 15 040,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hektarowa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł122 m² 102,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wilanów Zawady | Kameralne osiedle | Hektarowa Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 122 m , składający się z 3 sypialni, 2 łazienek, pralni, balkonu oraz 2 miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

1 099 000 zł138 m² 7 963,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 138 m położone na 3. piętrze budynku z 2005 roku, na spokojnym i zamkniętym osiedlu przy ul. Marmurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal posiada czytelny układ pomieszczeń, a zakres prac obejmuje głównie ściany działowe, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł43 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, na Warszawskich Bielanach, przy ul. Petofiego. Mieszkanie położone na 12 piętrze w 14 piętrowym budynku. Pokoje 16 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł66 m² 19 820 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Nieruchomość idealna dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł41 m² 23 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,35 m , położone na 1. piętrze eleganckiej, powojennej kamienicy przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł57 m² 16 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 3 pokojowe w Ursusie ul.Tomcia Palucha. Lokal nowocześnie wykończony, dwustronny i bardzo widny. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 22,13 m2, - sypialnie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł38 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem | Idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską Ursus blisko pkp Ursus Niedźwiadek. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł63 m² 15 079 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy wygodne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie 7 min pieszo do Metra Stokłosy Budynek z 1978 r Ekspozycja północno-wschodnia, południowo-zachodnia Balkon 4 m z widokiem na Park 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe 38m, położone w ścisłym centrum miasta. Wolne od zaraz, wyposażone, z możliwością zamieszkania w obecnym stanie, ewentualnie do odnowienia. Cechuje się pokaźnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł43 m² 20 248,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli szukasz słonecznego i przytulnego mieszkania dla singla lub pary, ta oferta jest dla Ciebie. Ten przytulny lokal zlokalizowany jest na ostatnim piętrze (trzecim) bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Rzece

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadam 3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Ku Rzece (białołęka). Lokal o powierzchni użytkowej 57 m2 wraz z prywatnym miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

1 870 zł15 m² 124,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-12-25! Do wynajęcia mini kawalerka w kamienicy przy ul. Nowolipki 17, śródmieście w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 15m2. 1 piętro. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie W stylu hampton. Do wynajęcia przepiękne 2 pokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowo zaprojektowanie 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Branickiego 18 w miasteczku Wilanów. Atuty nieruchomości: najlepsza lokalizacja w Miasteczku Wilanów - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości | tel. Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje | 57 m | ul. Giordana Bruna Warszawa - Mokotów Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł84 m² 23 104,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy, przy ul. Tamka w zabytkowej kamienicy znanej jako Dom Pod Jelonkiem, jednej z najbardziej charakterystycznych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł68 m² 22 026,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, stylowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 68,1 mkw., położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł69 m² 15 235,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, położone w bardzo bliskiej odległości od planowanej stacji metra Lazurowa, której otwarcie przewidziano na przyszły rok. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł44 m² 72,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Alei Rzeczypospolitej na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość ma 44,42 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł190 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

190 m2 dwupoziomowe mieszkanie - metro Kabaty. Wyjątkowa oferta! Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 190 m , zajmujące dwa ostatnie piętra nowoczesnego budynku, tuż obok stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 412,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentowane mieszkanie ma 48,26 m2, na które składa się: - salon 19,43 m2, z aneksem kuchennym 5,27 m2, - sypialnia 13,23 m2, - łazienka 5,56 m2, - przedpokój 4,77 m2, oraz balkon 4,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł27 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na 14 piętrze, ul. Tamka, przy Uniwersytecie Warszawskim, uniwersytecie Muzycznym i Akademii Sztuk Pięknych. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa łazienka, nowa kuchnia, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

573 000 zł34 m² 17 003 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie pow. ok 33,7 m2, na pierwszym piętrze ( możliwość wydzielenia osobnego miejsca do spania) w klimatycznym dwupiętrowym budynku z lat 50 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia - Warszawa, stare Miasto Do wynajęcia przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , zlokalizowane w zabytkowej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł24 m² 78,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne, важливий, important: możliwa wyłącznie umowa najmu okazjonalnego lub na firmę. Dostępne od zaraz. Prezentowana kawalerka o pow. 24,10 m to pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł21 m² 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Konstytucji, placu Zbawiciela - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy ul. Wilczej. Możliwość wynajmu na okres krótszy niż rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przy promenadzie | słoneczne | ciche | przestronne | blisko komunikacji Szukasz mieszkania, które łączy spokój, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płyćwiańska

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł150 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jasny, przestronny apartament przy parku królikarnia - osiedle pod skocznią, 150 M2, trzy sypialnie, duży taras. Budynek: kameralny budynek położony przy ulicy Płyćwiańskiej 3 został wybudowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij