Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: dwa niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią. Częściowo umeblowane w pełni wyposażone. Salon z oknami na Al. Ken, sypialnia (z balkonem) i kuchnia na bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł108 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny przestrzenny apartament na dachu Z prywatnym wejściem Wyposażone | Przestrzenne | Słoneczne / Komfortowe | Klimatyzacja ***** rozkład pomieszczeń I standard Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł30 m² 16 229,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dzień otwarty - sobota, 24.01 Zapraszam na dzień otwarty nieruchomości, który odbędzie się w sobotę, 24 stycznia. Prezentacje mieszkania odbywają się po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł42 m² 17 976,20 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej o powierzchni 44,2 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łuczek

Warszawa,mazowieckie

2 030 000 zł105 m² 19 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i klimatycznego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 104,59 m (ok. 114 m ze skosami), położonego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

801 380 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Digital Broker, prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. Jest to idealna nieruchomość dla pary a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

299 000 zł67 m² 4 433,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Mieszkanie wyróżniające się na rynku nieruchomości / os.Nowe Panty Radom. Cena rewelacyjna wręcz okazyjna za ok.68 M2/ nowoczesne budownictwo/ teren zamknięty/ lokalizacja jedna z lepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lekka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49m2, piętro 3/7 z windą, w budynku z 2020r., przy ul. Lekkiej, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnoleska

Radom,mazowieckie

349 000 zł59 m² 5 955,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe 58,60m, z dogodnym układem pomieszczeń, na osiedlu Jana Kochanowskiego. Wymagające odnowienia, z możliwością zamieszkania, także w obecnym stanie. Możliwy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 54,00 m2, na którą składa się: salon + aneks (22,11 m2) z wyjściem na loggię (3,94 m2), niezależna sypialnia (10,74 m2), niezależna sypialnia (9,65 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie 50 m na Mokotowie w parku tuż przy metrze Służew. Okna wychodzą na park, jest cicho i zielono. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł120 m² 16 726,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament | 119,51 m | Warszawa, wola Na sprzedaż przestronny, widny apartament, położony w Warszawie na Woli. Zlokalizowane na 7 piętrze apartamentowca z dwoma windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł60 m² 15 462,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Koprzywiańskiej w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Lokal znajduje się na 2. piętrze (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baboszewska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł49 m² 16 994 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 49,37m2 na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul. Baboszewskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

8 200 zł70 m² 117,14 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, komfortowy apartament o powierzchni 70 m , zlokalizowany na 4. piętrze prestiżowej inwestycji Grzybowska 85a, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł84 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ważne Obejrzyj wirtualny spacer online i sprawdź mieszkanie bez wychodzenia z domu! Aby to zrobić kliknij w link: /show/?m=cwyrnhbfkkn opis mieszkania Mieszkanie ma powierzchnię 84,3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy, starannie wykończony apartament o powierzchni 48 m , zaprojektowany z myślą o wymagających najemcach ceniących komfort, estetykę oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 673,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Śródmieście , na sprzedaż ciepłe, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 12- piętrze w 15- piętrowym budynku z lat 70. Top lokalizacja obok stacji metra Rondo onz, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł22 m² 23 325,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjne jednopokojowe mieszakanie z oddzielną kuchnią o pow. 22,25 m2, położona na 5 kondygnacji w kamienicy z windą. Mieszkanie mieści się w obrębie: marszałkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa, bielany, - skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł54 m² 20 626,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 2-pokojowy apartament o pow. 54,25m2 z dużym balkonem, położony na drugim piętrze w sześciopiętrowego budynku przy ul. Obrzeżnej. Osiedle hubertus położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

575 500 zł53 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwustronne - 3 pokoje, balkon, komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie jest odświeżone, nieumeblowane. 3 pokoje z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 43 m na Ursynowie! Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy Ursynowa. Idealne dla singli, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orzeszkowej

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne studio W rezydencji eliza na ochocie Nowoczesne wykończenie | Kameralne osiedle | 5 minut do Parku Szczęśliwickiego | W pełni wyposażone studio ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Radom,mazowieckie

319 000 zł54 m² 5 863,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe 54,40m, na drugim piętrze. Blok czteropiętrowy na osiedlu Ustronie. Dogodny, ceniony rozkład pomieszczeń, z dużym potencjałem, posiada wiele ciekawych możliwości aranżacji. Trzy.