Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

365 500 zł19 m² 19 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez prowizji i pośredników. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 19 m , położone na wysokim parterze kamienicy z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwolnicka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje, warszawa Grochów, ul. Wąwolnicka umeblowane, gotowe do zamieszkania! sszukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mangalia

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł59 m² 20 942 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje sprzedaż Warszawa | 3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Stegny | 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł74 m² 26 929,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż eleganckie i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,23 m2 zlokalizowane w nowoczesnej części Żoliborza na osiedlu "zielony Żoliborz" przy ulicy Rydygiera 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka (40m ) z widokiem przy wejściu do Metra Kondratowicza! Szukasz jasnego, nowoczesnego wnętrza ? Mamy dla Ciebie idealną bazę w świetnie skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł54 m² 11 908,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Ursus - Niedźwiadek. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł24 m² 21 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Konduktorskiej. Blok był w tym roku odmalowywany, jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku -warszawa, białołęka, ul. Płochocińska. Nowoczesne i kameralne osiedle zadbane zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

745 000 zł53 m² 14 083,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1986 roku -legionowo, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

415 000 zł31 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie. Kawalerka usytuowana na 3 piętrze w budynku z windą. Budynek z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł82 m² 16 646,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82 m , zlokalizowane przy ul. Św. Wincentego 110 na warszawskim Targówku, ok. 200 m od Metro Kondratowicza, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

586 000 zł49 m² 11 959,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, odnowione w 2023 roku mieszkanie o powierzchni 49 m z balkonem, położone na parterze kameralnego bloku na osiedlu Bukowy Dworek w Jabłonnie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

674 900 zł37 m² 18 439,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 36,6 m - Stare Bielany, ul. Makuszyńskiego. Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł90 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w samym sercu Warszawy, przy ul. Chmielnej - tuż obok Nowego Światu. Apartament znajduje się w kamienicy z 1926 roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rycerstwa Polskiego

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł140 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse z wyjątkowym tarasem okalającym mieszkanie | Wilanów Elegancki i przestronny apartament położony w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

858 000 zł51 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lux oferta! do wprowadzenia ew małego odświeżenia- metro natolin. Nowsze budownictwo cegła-! okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje, widna duża kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł76 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na wynajem na warszawskim Żoliborzu. Cicha i pełna zieleni dzielnica, stworzona dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł70 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym niskim osiedlu, otoczonym pełną infrastrukturą - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł57 m² 15 716,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Białołęka-Brzeziny, ul. Hemara nowe, zamknięte osiedle Hemara dewelopera Profit Development z 2021 roku > przystanek autobusowy: 150 m od osiedla > przy wejściu na osiedle sklep Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł50 m² 14 372 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Blok wykonany z pustaka, wyposażony w windę. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 47 m na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

2 990 zł38 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, przestronne i ciche jednopokojowe mieszkanie. Mieszkanie pierwotnie składało się z dwóch pokoi. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Siedlce,mazowieckie

425 000 zł35 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, położone w malowniczym rejonie Siedlce, na osiedlu Wola Park przy ul. Artyleryjskiej. Ten wyjątkowy lokal o powierzchni 35,01 m2 oferuje komfortowe i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja! Idealne pod wynajem! Śliczne, 2 pokojowe mieszkanie 42,71 m2 w nowoczesnym osiedlu z 2020 roku, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Do Metra Natolin 500-600 m ( 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Legionowo - osiedle Piaski mieszkanie 3 pokojowe Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w legionowie. Budynek w bardzo dobrym stanie- ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

613 000 zł43 m² 14 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z około 2019 roku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł64 m² 85,32 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 64,5 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku w prestiżowej inwestycji Apartamenty Murano przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

429 000 zł32 m² 13 323 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie, o pow. 32,2 m2, usytuowane w budynku z 2009 r. Mieszkanie od 1 właściciela, w stanie bardzo dobrym, czyste i zadbane do wprowadzenia. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Wieliszew,mazowieckie

585 000 zł45 m² 12 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Wieliszewie o powierzchni około 45 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny z aneksem kuchennym - ok. 24m2 - sypialnia - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z loggią 7 m2. Przestronne mieszkanie w pełni wyposażone, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Salon, otwarty na kuchnię z wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł30 m² 17 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Bolesławickiej. Mieszkanie o powierzchni 30,50m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

2 250 zł20 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia posiadamy mieszkanie na Woli, ul. Młynarska. Doskonale skomunikowana okolica - metro, tramwaj, autobus. Mieszkanie umeblowane - wolne od 15.01.2026 Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł41 m² 15 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja - rezerwacja -rezerwacja Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe -aktualnie jedno z najładniejszych mieszkań na Białołęce - pachnące świeżością -wykończone i wyposażone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy przestronny 3 pokojowy apartament. Apartament łączy ze sobą elegancję i komfort. Oferowany apartament, składa się z widnej kuchni otwartej na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku bez windy z około 1970 roku zlokalizowane w Piastowie przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, apartamenty Czerska 18 Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 (z windą)miejsce parkingowe Jeśli jesteś singlem lub parą i szukasz komfortowego mieszkania na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 790 000 zł186 m² 25 752,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem sprzedaż jest wysokie, przestronne, klimatyczne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z 1910 roku w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Lokal znajduje się w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł48 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy i jasny apartament o powierzchni 60 m , położony na 10. piętrze (z 16) nowoczesnego apartamentowca przy ul. Żelaznej 59, na strzeżonym osiedlu z patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowy Służewiec

Warszawa,mazowieckie

2 390 zł23 m² 103,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, klimatyzacja, najem na fakturę vat Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji,.