Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł64 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2023 r, przy ul. Optyków, praga-Południe Gocław. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5400 zł + 850 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Kobyłka,mazowieckie

600 000 zł62 m² 9 668,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

III etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - IV kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie, przy ul. Śniardwy, 43 m2, w pobliżu Galerii Mokotów. Położone w samym środku osiedla, na wysokim parterze niskiego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przaśna

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości | tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50 m | Warszawa, białołęka (żerań), ul. Przaśna Oferujemy do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 46 m | balkon | winda | Ochota - Rakowiec | ul. Mołdawska 4 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie - Rakowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Kobyłka,mazowieckie

540 000 zł50 m² 10 830,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł56 m² 22 759,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartamenty w Warszawie o powierzchni od 26 do 56 m2, które zlokalizowane są w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł37 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 37,2 m2, wysoki parter (jak pierwsze piętro), ul. Stefana Żeromskiego 52/62, 2 pokoje salon z aneksem kuchennym możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł60 m² 15 691 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament z patio, tarasem i dużym ogrodem położony tuż na granicy Warszawy w Zamieniu na najbardziej atrakcyjnym w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne dwupokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Powiślu przy ul. Górnośląskiej 9/11, usytuowane na wysokim parterze, w 10-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł168 m² 9 493,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Wielopoziomowe mieszkanie z garażem i piwnicą na zamkniętym osiedlu, położone w spokojnej części Ursynowa Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe mieszkanie o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tuchlińska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiam kawalerkę w doskonałej lokalizacji na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i biur na "mordorze". Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł35 m² 21 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne, stylowe i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie 35 m , położone na 2. piętrze kameralnego apartamentowca z 2018 roku, przy ul. abp. J. Teodorowicza - w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prezydencka

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł135 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Filtrach - perełka! mieszkanie składa się Z dwóch poziomów na poziomie 0: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

581 185 zł47 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Otwock I 2 pokoje I balkon I Bez pcc Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie (47,09 m ) z loggią na osiedlu Park Hallera w Otwocku zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone przy ulicy Opinogórskiej na warszawskim Gocławiu. Lokal mieści się na 4. piętrze budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 450 zł54 m² 82,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

4 450 zł | wynajem | 54,20 m2 | 2 pokoje | warszawa | bracka 11/13 | śródmieście Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poetów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł60 m² 15 780,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Białołęka Nowodwory - ul. Poetów > pętla tramwajowo-autobusowa Winnica 500 m > stacja metra Młociny 23 min komunikacją > przy osiedlu Żabka, sklep Biedronka 500 m od osiedla, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł56 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie idealne dla rodziny 2+1, pary lub osoby pracującej zdalnie, ceniących zarówno bliskość centrum miasta i biznesowej części Warszawy oraz komfort życia po pracy (liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł35 m² 22 126,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 m , położone na 1. piętrze w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy z lat 60. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

678 900 zł37 m² 18 498,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,7 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1971 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonego mieszkania z ogródkiem w budynku przy ulicy Pieskowa Skała 5. Zalety: - dostępne od już, aktualnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł36 m² 16 713,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 35.6 m Piętro: 3/5 Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 2 pokojowe 37,68m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 497 912,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salezego

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł45 m² 18 903,80 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe na X piętrze w XIV piętrowym bloku. Ze względu na zastosowaną technologię ramy H mieszkanie posiada duży potencjał aranżacyjny. Mieszkanie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł68 m² 20 514,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowy apartament na sprzedaż | Sady Żoliborskie | 68 m Nowoczesne osiedle | Siłownia dla mieszkańców | Garaż i komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości Tel. Oferujemy Państwu do wynajęcia po gruntownym remoncie, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m przy ul. Zygmunta Noskowskiego w Warszawie, dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł54 m² 50,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dobrze doświetlone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,50 m2 z garażem. Koszt wynajmu składa się z czynszu najmu 2700zł,czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

3 547 119 zł131 m² 27 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kameralna zabudowa otulona zielenią prywatnego ogrodu, bliskość centrum, wysmakowany design oraz ponadczasowość starannie zaprojektowanych wnętrz. A P A R T A M E N T.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł77 m² 21 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka czerniakowskiego. Dolny Mokotów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 600 000 zł194 m² 23 702,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy Penthouse z pięcioma pokojami i prywatną windą prowadzącą bezpośrednio do apartamentu, zlokalizowany w prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Budynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji preferowany klient posługujący się językiem polskim lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji Słodowiec City,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

403 000 zł20 m² 19 813,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie niewielkie, ale bardzo kompaktowe i ustawne dwupokojowe mieszkanie. W sklad mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, aneks sypialniany z szafą i oknem, oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł40 m² 12 373,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 39,6m2 znajdująca się na drugim piętrze budynku przy Odkrytej 46 na Nowodworach. Mieszkanie Centralną częścią mieszkania jest salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

900 000 zł79 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie Legionowo, os. Nowy Bukowiec, ul. gen. Bolesława Roi Osiedle nowoczesne, zamknięte, tuż przy lesie idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

817 000 zł55 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł79 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Mamy okazję zaprezentować Państwu mieszkanie położone w niezwykle ciekawym, kameralnym i dotychczas niepopularyzowanym miejscu w Centrum przystani, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł88 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonych Kabatach - tuż przy Lesie Kabackim. Do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na.