Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Rynek pierwotny

464 092 zł59,12 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 59,12 m / 3 piętro / balkon 8,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie położone w bloku przy A.Waszyngtona na wprost Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł52,97 m² 11 704,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Józefowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36,60 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna i świetnie rozplanowana kawalerka o powierzchni 36,6 m , usytuowana na 5. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł29 m² 25 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * ścisłe centrum warszawy. Lokalizacja, która zarabia. To nie jest oferta ładnego mieszkania. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48 m, znajduje sie na 10 pietrze w 11 piętrowym bloku z lat 70-ych. Układ mieszkania : - widna kuchnia - pokój dzienny - sypialnia - łazienka - przedpokój - balkon. Przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47,08 m² 84,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu Dostępne od zaraz | Nowa Mangalia | Wysoki standard wykończeń | Doskonała komunikacja | Niedawno odświeżone ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Oferta! nowość! Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / loft 6 pokojowy dwupoziomowy / powierzchnia 130mkw to powierzchnia użytkowa / eko - pompa ciepła Druga.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł56,10 m² 15 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł35,41 m² 10 590,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się pkp Milanówek oraz centrum miasta Milanówka. Ten 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego przy ul. Wyględowskiej na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70,04 m² 11 422,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż poleca się śliczne mieszkanie usytuowane przy ulicy Suwalnej w Legionowie. O mieszkaniu: powierzchnia wynosi 70,04 mkw. W skład wchodzi: przestronny salon, nowoczesna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł78,58 m² 13 998,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Żegańska 24c, dzielnica Wawer-Międzylesie, powierzchnia 78,58 mkw - wysokie, czuć przestrzeń. Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,50 m² 46,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, z balkonem o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł103,50 m² 50 724,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowy Apartament z Historią w Sercu Warszawy - ul. Koszykowa Prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 103,50 m , zlokalizowaną w samym sercu Śródmieścia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 414 zł41,29 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne i nowoczesne M2.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł65,74 m² 18 177,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m , położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

926 000 zł31,46 m² 29 434,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasne studio | 31,46 m | W pobliżu centrum | Unique Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł59 m² 19 322,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Świetna lokalizacja - wejście do metra Służew tuż przy budynku. Mieszkanie jest bardzo ciche, okna wychodzą na wschód na osiedlową uliczkę;.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł83 m² 91,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować przytulny apartament w samym centrum Powiśla. Apartament mieści się w prestiżowej inwestycji z 2011r. przy cichej ulicy Leszczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł61 m² 16 704,92 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne mieszkanie o dwustronnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł42,92 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł121 m² 11 487,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i trzema tarasami Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 121 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,40 m² 13 537,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

To propozycja dla osób, które szukają mieszkania z charakterem, w spokojnym i zielonym otoczeniu, a jednocześnie z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł43 m² 13 255,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne zadbane mieszkanie, które posiada wszystkie potrzebne media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,10 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 061 000 zł28,54 m² 37 175,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Loggia | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej w pobliżu metra Kabaty. Lokal znajduje się na 5. (z 5) budynku na zamkniętym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł147,20 m² 27 853,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i przestronny apartament 147 m2 z tarasem w prestiżowej lokalizacji - w osiedlu Marina Mokotów. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 147,2 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

644 970 zł54,83 m² 11 763,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł58,38 m² 8 221,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,46 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym po prostu dobrze się mieszka? Takiego, do którego wracasz bez pośpiechu i gdzie wszystko jest na swoim miejscu? To mieszkanie jest stworzone dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o pow. 60 m , zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Lokalizacja Ten wyjątkowy apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

919 999 zł48,43 m² 18 996,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 59 w Warszawie. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowo wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni ok 20 m przy ul. Wilanowskiej w reprezentacyjnym budynku odrestaurowanej willi ave. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.