Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt tylko telefoniczny: tel. Najemca nie płaci prowizji. Szukasz 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia w Centrum Warszawy? Koniecznie sprawdź tę ofertę zanim zniknie z rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł30 m² 20 620,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Śródmieście, ul. Emilii Plater Mieszkanie będzie częściowo umeblowane Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka w samym sercu Warszawy, przy ul. Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł76 m² 47,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,5 m , zlokalizowany w kameralnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Warszawa,mazowieckie

4 840 zł63 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo ładne i widne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy usytuowane na Warszawskim Bródnie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 499 zł40 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 40m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1954r. przy ul. Chmielnej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 2499 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł56 m² 20 632,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu 2-pokojowego o powierzchni 55,7 m , położonego na prestiżowym osiedlu Mozaika Mokotów przy ul. Cybernetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł27 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 27,1m2 położonego na Sadybie. Budynek sąsiaduje z niskimi zabudowaniami, z okien rozpościera się piękny widok na warszawską Sadybę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

625 000 zł68 m² 9 183,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below! Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Kmicica 4 to osiedle mieszkaniowe składające się z 18 lokali z ogródkiem. Powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł27 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Radom,mazowieckie

325 000 zł52 m² 6 298,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,56 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu Gołębiów I w Radomiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Polski Walczącej

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł43 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu na Mokotowie. Lokal jest w pełni wyposażony. Obecnie mieszkanie jest na końcowym etapie wykończenia dlatego zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł54 m² 21 415,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na 62 m , w sercu Pragi Południe, czeka na nowych właścicieli funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, które ma w sobie ogromny potencjał i to nie tylko inwestycyjny. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

579 000 zł48 m² 11 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku, zlokalizowanym na kameralnym i spokojnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł27 m² 29 925,10 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26 (konstrukcja rama H, spółdzielnia mieskzaniowa oś. Saska). Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonego mieszkania z ogródkiem w budynku przy ulicy Pieskowa Skała 5. Zalety: - dostępne od już, aktualnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

563 500 zł24 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 24,15 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Kasprzaka na Woli. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 9-piętrowym budynku z 2016r. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Warszawa,mazowieckie

612 900 zł44 m² 13 829 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny, słoneczny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na zieleń | Białołęka, ul. Mochtyńska Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł73 m² 19 452,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 72,52 m , położone na ostatnim - 4. piętrze inwestycji Royal Residence Wilanów, zaprojektowane z myślą o komforcie, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 044 203 zł57 m² 18 468,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie prestiżowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory (kamionek). Lokalizacja: lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Pruszków,mazowieckie

604 160 zł41 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe, pruszków. Powierzchnia: 40,96 m Piętro: 1 Budynek: kameralny, 3-piętrowy blok Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, jasne mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, 64 m2, z miejscem w garażu podziemnym. Wysoki standard, piękne wnętrza i absolutnie wyjątkowa lokalizacja: bezpośrednio nad jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

379 000 zł59 m² 6 384,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie 59,36 m 1. piętro ul. Osiedlowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,36 m , usytuowane na 1. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł37 m² 159,46 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Towarowa towers | ul. Prosta | 16 lvl | Wydzielona sypialnia | Meble na wymiar | Loggia Nowe, nigdy wcześniej nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym i prestiżowym kompleksie przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł26 m² 16 431,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z loggią na nowym osiedlu Miasto Moje | Marywilska 64b, białołęka Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Marywilska 64b Powierzchnia: 25,5 m Cena: 419 000 zł Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedala

Warszawa,mazowieckie

868 000 zł74 m² 11 729,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ładne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Dedala 8 na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie ma powierzchnię 74m2, znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 999 zł139 m² 9 349,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 139mkw Bliski Tarchomin idealna lokalizacja dla rodziny i nie tylko! Świetnie skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł27 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio do wynajmu, nowe 27 m2 w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29, w prestiżowej inwestycji na osiedlu Bliska Wola. Funkcjonalny układ: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł70 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe |metro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł38 m² 17 546 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja! Gorąco polecam! Dwupokojowe, ciche, jasne mieszkanie o powierzchni 37,9 m, położone w świetnej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Batorego 29. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł84 m² 11 952,10 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej. Blok po remoncie, ocieplony., wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

582 900 zł86 m² 6 796,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: jest to kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonia, zaprojektowane tak, by łączyć spokój natury z wygodą miejskiego życia. Powierzchnia: 85 m2 | Liczba.