Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł62 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 445 000 zł73 m² 19 925,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 5! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Płock,mazowieckie

555 000 zł39 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie własnościowe o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem 5 m , położone na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł53 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą komunikację z ciszą i kojącym widokiem na zieleń tuż za oknem? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 239 746 zł62 m² 19 995,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Wspólna 71 w Śródmieściu w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio | 25 M | nowoczesne umeblowanie | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | balkon Lokal dostępny od 5 grudnia, możliwość obejrzenia po uzgodnieniu terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż 67 m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1978 r., Wilanów Wysoki. Mieszkanie do remontu. Idealne dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni: 53,00 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł57 m² 14 951,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 mkw. Mieszkanie położone na 1-szym piętrze w kameralnym budynku z windą przy ul. Ogrodowej. To świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł58 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni około 58m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble są nowe. W mieszkaniu nikt jeszcze nie mieszkał po przeprowadzonym remoncie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niewielkie mieszkanie z ogrodem wielkości 400m2, w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego. W okolicy inne biura, ambasady i rezydencje, pałac Wilanowski, miasteczko Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł27 m² 16 236,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka usytuowana na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Spokojne osiedle z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cietrzewia

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł65 m² 12 866,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 65,21 m2, 3-pokojowe z dodatkową powierzchnią 150m2 Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3 piętrze w bardzo zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł22 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kopernika 13, mieszkanie doskonale położone w pięknej Kamienicy, blisko Nowego Światu, blisko stacji metra, uniwersytetu Warszawskiego. Kamienica po remoncie, jest to duża, otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł30 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa, saska Kępa ul. Paryska | 29,5 m | 1 pokój | kamienica Opis mieszkania Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Pułtusk,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 987,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Pułtuska. Blisko szkół, przedszkoli, basenu, sklepów, centrum handlowego.Niski czynsz. Miejsce postojowe na parkingu przypisane do lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł86 m² 19 742 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupoziomowy apartament znajdujący się w inwestycji Bohema na Pradze-Północ przy ul. Szwedzkiej. Nieruchomość jest idealna dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł64 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 64m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1994r., Wola Młynów. Mieszkanie jasne, ciche, po remoncie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł148 m² 17 922,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Siedlce,mazowieckie

535 000 zł47 m² 11 358,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10m2. Mieszkanie znajduje się w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej na nowym osiedlu Wola Park. Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny dwupoziomowy apartament na strzeżonym osiedlu Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja | Bezpieczeństwo i komfort | Winda | Balkon | Garaż podziemny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł74 m² 19 258,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z przestronnym tarasem na dachu lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł41 m² 18 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży, ustawne, przytulne mieszkanie o pow. 41 m 2. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze. Budynek wybudowany z cegły ok. 1956 r. Mieszkanie składa się z: -Przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mroczna

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja westate wola oferuje do wynajęcia wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy metrze stacja Księcia Janusza. Z przyjemnością przedstawiamy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: warszawa - Wola - ul. Pustola / blisko Metro oraz pkp / 50 m2 - 3 pokoje / 1962r. / osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł123 m² 21 191,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną w samym centrum Wilanowa - przy ulicy Branickiego 20 w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 100 000 zł101 m² 20 710,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Willa papiernia | konstancin-jeziorna | stan deweloperski Limitowana kolekcja apartamentów w Konstancinie już tylko 4 dostępne lokale. Jeśli szukasz miejsca z duszą, prestiżowego adresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Studio z duszą na Starej Pradze, kamienica z 1936 roku Jeśli marzysz o klimatycznym studio lub pracowni w sercu Starej Pragi to miejsce ma wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowe 2 pokoje | 41m2 | ul. Kłosia | Blisko kolejki do centrum Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na 1 piętrze w loftowym budynku z windą, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł40 m² 14 790,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,44 m , położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Ursusie. To doskonała propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce - Winnica. Układ pomieszczeń: - przedpokój - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł20 m² 155 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z balkonem wychodzącym na ulicę francuską W pełni wyposażona | Miejsce postojowe na terenie kamienicy | Możliwość wynajmu krótkoterminowego ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 250 000 zł90 m² 13 867,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap tej wyjątkowej oferty! nowe, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z dziećmi oraz osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spalska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł52 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z ogrodem i widokiem na park - 3 pokoje | Sadyba, ul. Spalska 1 Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł47 m² 18 177,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1-piętrze w budynku z cegły z lat 60-tych. Lokal składa się z: -przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł56 m² 19 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja - Sródmieście, stare Miasto. Doskonała komunikacja; autobus, tramwaj, metro. Świetna infrastruktura - sklepy, apteka, przedszkole. Tradycyjny rozkład dwa ustawne pokoje 16m i 14m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie. Obecny układ i potencjał inwestycyjny: aktualnie w mieszkaniu wydzielono 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł42 m² 17 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Hansa Christiana Andersena. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

5 650 zł40 m² 141,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, dwupokojowy apartament świeżo po remoncie o powierzchni 40 m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Wroniej/ apartamentowiec Oxygen/bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.