Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prałatowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 72m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 1977r. przy ul. Prałatowskiej, targówek Mieszkaniowy. Świeżo po remoncie, nowy sprzęt, dostępne bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł43 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł71 m² 16 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przytulne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w niskim kameralnym budynku tuż przy uczelni sgh. Ładny słoneczny pokój 21m z oknami wychodzącymi na wewnętrzną uliczkę. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

390 000 zł56 m² 6 954,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny z ogródkiem Przedmiotem oferty jest przestronny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, projektowany do wydzielenia jako lokal nr 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł79 m² 11 379,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Piaseczno, ul. Dworcowa 4 pokoje, oddzielna kuchnia, wysoki parter, duży balkon, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem do wyłącznego korzystania 899000zł. Lokalizacja blisko centrum miasta, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

409 000 zł36 m² 11 488,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pruszków Aleja Wojska Polskiego - Powierzchnia: 35,60 m , Liczba pokoi: 2, piętro: wysoki parter Czynsz około: 550zł - Forma własności: spółdzielczo własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu, przy ul. Zdziechowskiego 7 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Unii Lubelskiej

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny z przeznaczeniem na cele biurowe: kancelaria prawna, rachunkowa, notarialna itp. Lokal w trakcie prac remontowych. Może zostać przystosowany pod konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł57 m² 15 701 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość na wynajem na Warszawskim Mokotowie. Fantastyczna komunikacja z centrum w połączeniu z centrum biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Łukowa, os. Służew Nad Dolinką, mokotów, warszawa Mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na 3. piętrze z 10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Eko Park nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już przestronne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Andrzeja Sołtana 14 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie: jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2003 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 64,29 m | Warszawa Targówek, ul. Płońska parter z tarasem, idealne do życia i pod usługi Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł50 m² 19 207,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach, w odległości 800m od stacji Metro Słodowiec i Metro Bielany, w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

619 057 zł43 m² 14 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.92 m na parterze. Nowoczesne Mieszkania na Warszawskim Ursusie - termin oddania inwestycji planowany jest na I kwartał 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w połowie stycznia 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł123 m² 7 309 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 123,2m2 , na parterze. Mieszkanie znajduje się Zaciszu w budynku gdzie znajdują się dwa lokale do sprzedaży lokal na parterze udział z opisanym wyłącznym prawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marokańska

Warszawa,mazowieckie

1 498 000 zł85 m² 17 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie usytuowane na pięknie zagospodarowanym osiedlu z cegły z 1998 roku Mieszkanie znajduje się w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Marokańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na Ursynowie, na granicy Natolina i Imielina, przy ul. Na Uboczu 26. Ciepłe, przytulne, ciche, doskonale zlokalizowane. Mieszkanie ma 65 mkw. powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

445 000 zł33 m² 13 567,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Pruszkowie przy ul. Działkowej. Kawalerka z potencjałem do przerobienia na 2 pokoje. Lokal na 1 piętrze w budynku. Okna na południe. Mieszkanie słoneczne ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł64 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 64 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie widne - zlokalizowane na 1 piętrze zadbanego bloku od strony południowo- zachodniej przy obszernym dziedzińcu z placem zabaw dla dzieci. Stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 40,61 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie, ul. Sękocińska 16. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 293 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puszczyka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma powierzchnię 62,90 m , a dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł36 m² 27 430 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 36,42 m2, wykończone w wysokim standardzie według projektu pracowni architektonicznej. Znajduje się w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł38 m² 24 654,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny design I cisza W centrum miasta - osiedle "kolska od nowa" Topowa lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia | Wysoki standard | Blisko Arkadii | Miejsce w garażu podziemnym | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 106,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below! Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Link do strony Dewelopera g2dewelopment. Inwestycja Kmicica to osiedle mieszkaniowe składające się z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł70 m² 11 271,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

439 128 zł55 m² 8 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 54,55m / 1 piętro / balkon 6,36m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

720 000 zł69 m² 10 481,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Grójcu o pow. 68,96 m. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Mieszkanie składa się z : - salonu o pow. 20 m - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł77 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 76,7 m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2008 roku, bemowo Górce. Gotowe do zamieszkania, ewentualnie po lekkim odświeżeniu. Idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł69 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie, które daje przestrzeń i swobodę aranżacji, ta oferta może być strzałem w dziesiątkę. To 3-pokojowe, funkcjonalne 68,8 m na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

687 000 zł49 m² 14 063,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Borowej Góry. Osiedle Jelonki, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł76 m² 29 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł59 m² 93,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij