Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 000 zł66 m² 12 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od centrum Grodziska Mazowieckiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

877 000 zł65 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. Idealna propozycja dla osób, które cenią światło, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lusińska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł51 m² 16 764,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada otwarty salon, duża sypialnię, mały pokój, który świetnie spełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł54 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 5. piętrze (z 7), w budynku z windą i dwoma wejściami do klatki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozia

Warszawa,mazowieckie

2 970 000 zł126 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, stare Miasto, ul. Kozia 3/5 Metraż: 126 m (90 m + 36 m drugi poziom) Piętro: 2/2 (mieszkanie dwupoziomowe) Cena: 2 970 000 zł Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł45 m² 13 436,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju 45,4 m z loggią do remontu Lokalizacja: ul. Muszlowa, jelonki Północne, bemowo, warszawa Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

7 600 zł82 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się w inwestycji powstałej w 2011 roku z całodobową ochroną i monitoringiem oraz podziemnym miejscem parkingowym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł52 m² 24 898,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Brwinów,mazowieckie

620 000 zł54 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Brwinowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

685 100 zł83 m² 8 279,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: jest to kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonia, zaprojektowane tak, by łączyć spokój natury z wygodą miejskiego życia. Powierzchnia: 82 m2 | Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł26 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Witam wszystkich zainteresowanych Bezpośrednio oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 26 m2, zlokalizowaną w prestiżowej części dzielnicy Żoliborz przy ul. Ks. Popiełuszki 17C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Legionowa przy ul. Husarskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Blok jest zadbany posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł54 m² 18 071 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (gocław). Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Radom,mazowieckie

335 000 zł44 m² 7 646,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie po remoncie poleca się do sprzedaży. Usytuowane jest na 3 piętrze, zadbanego bloku położonego przy ulicy 1905roku. Składa się z - otwartej kuchni w aneksie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

1 272 000 zł99 m² 12 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98,6 m , położone na parterze zadbanego budynku z 2000 roku, na cenionym osiedlu przy ul. Światowida 49b na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jabłonna,mazowieckie

749 000 zł73 m² 10 243,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w Jabłonnie tuż przy granicy z Białołęką obejmuje budowę kameralnie zaprojektowanych trzypiętrowych i czteropiętrowych budynków z jedną kondygnacją podziemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę zadbanego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w sercu zielonego Ursynowa przy ul. Płaskowickiej 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł57 m² 11 346 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w Ząbkach przy ul Wiosennej o powierzchni 57,20 z dużym miejscem postojowym w garażu. Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią 9,1m2 z salonu 22,6m2 wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

828 000 zł83 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Mszczonów,mazowieckie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie Mszczonowa. Lokal znajduje się na 4. piętrze, co gwarantuje domownikom ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na parterze, w spokojnej i zielonej części osiedla Tysiąclecia przy ul. Bolesława Chrobrego w Siedlcach, znajduje się mieszkanie, które łączy funkcjonalność z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

609 000 zł60 m² 10 153,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Bolesława Chrobrego w Siedlcach, znajduje się mieszkanie, które od pierwszego wejścia daje poczucie ładu, świeżości i gotowości do zamieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jutrzenki, na terenie osiedle Salomea, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

645 000 zł58 m² 11 035,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sosnowy Zakątek - nowe mieszkania przy granicy Białołęki ul. Marmurowa, jabłonna Szukasz mieszkania w stanie deweloperskim, ale nie chcesz martwić się remontem i szukaniem ekip? Tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

1 789 904 zł124 m² 14 474,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oddanie: IV kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 123,66 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

768 500 zł54 m² 14 231,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo pragniemy Wam zaoferować fantastyczne mieszkanie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku opis: do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

2 799 zł53 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, duże 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 z oddzielną, widną kuchnią, w odnawianym bloku u zbiegu ulic: belgradzkiej i Al. Ken (ursynów-Natolin) w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Jest to dla Ciebie duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł47 m² 15 847,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.20 m przy ul. Marii Grzegorzewskiej 4 na Ursynowie. Lokal położony na 6 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

737 000 zł48 m² 15 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne, narożne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Okrąg 5 - w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych części warszawskiego Powiśla. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem. Delago prezentuje nową ofertę z rynku wtórnego Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Bukowińska (100 m od Metra Wilanowska)świetna komunikacja z całym miastem (metro, autobusy, tramwaje, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

963 739 zł37 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł77 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje z 33-metrowym tarasem przy Wale Wiślanym - 0% pcc Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 098 000 zł56 m² 19 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Spółdzielcze prawo do lokalu, z uregulowanymi gruntami- co pozwala na kredytowanie zakupu. Na sprzedaż rozkładowe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Przypki

Przypki,mazowieckie

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

649 000 zł | sprzedaż | 80 m2 | mieszkanie na 1 piętrze | przypki I gm. Tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 80 m2, usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł123 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta dobra zarównio na mieszkanie jak na cichą działalność. Super lokalizacja : Śródmieście Południowe, blisko Placu Unii, pól Mokotowskich, łazienek. Klimatyczne osiedle 3 domów projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Łazy,mazowieckie

734 000 zł69 m² 10 573,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 61 (łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.