Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 297 500 zł100 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na parterze zadbanego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy! Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z lat 50-tych. Budynek zadbany, z czystą, odrestaurowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł79 m² 18 765,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży nowocześnie i praktycznie rozplanowane, dwustronne i ciche mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2010 r. w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły mieszkania (0 % prowizji) Oddane do użytku Liczba pokoi: 2 Piętro : 0 salon z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni) pokój łazienka loggia - dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 460,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Wieliszewa o pow. 80,29 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2013 r. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł106 m² 16 895,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2022 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł23 m² 18 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

78 m balkon Przedwojenna kamienica Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema pokojami, zlokalizowane przy ul. 3 maja w Pruszkowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 069 000 zł66 m² 16 080 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury - Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panamska

Warszawa,mazowieckie

1 318 000 zł73 m² 18 121,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eleganckie Mieszkanie na sprzedaż Mokotów | 73 m | Ogród + loggia | 2020 r. | 34 pokoje | Wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 73 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

865 018 zł63 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | 0% pcc | 0% prowizji Oddanie już pod koniec 2025 Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł46 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu 22.5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy, dwupokojowy apartament zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, charakteryzuje wyjątkowy styl i elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gościeradowska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Gościeradowskiej 21 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Radom,mazowieckie

329 900 zł35 m² 9 523,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w kameralnej kamienicy położonej w Śródmieściu przy parku Leśniczówka. Bardzo niski czynsz ok. 200zł. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

461 372 zł31 m² 14 651,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Salon z aneksem kuchennym Pokój Hol Łazienka Ogródek 22,13 m2 Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 Nowa inwestycja w ofercie, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł64 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: śródmieście Północne / ul. Smolna 8. - ścisłe centrum, naprzeciwko Muzeum Wojska Polskiego, tuż przy Parku Karola Beyera. Trzy minuty pieszo do Nowego Światu , Foksal, ronda de Gaullea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł21 m² 18 990,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są miejsca, które łączą w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiż warszawskiego stylu życia. Taka właśnie jest kawalerka o powierzchni 20,8 m , położona w sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

11 750 zł90 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł47 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Villa Kasprowicza | Stare Bielany | 45,6 m + taras 18,7 m | Ostatnie piętro Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowym i kameralnym budynku Villa Kasprowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł55 m² 107 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Przedstawiamy na wynajem komfortowy 2 pokojowy apartament przy ulicy Krochmalnej 61 na Browarach Warszawskich. Blisko ulice Towarowa, grzybowska, prosta oraz Plac Europejski i Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samolotowa

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Digital Broker prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż 4-pokojowe o powierzchni 70 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Samolotowej 3 na 3 piętrze. Budynek został wybudowany w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w dobrym stanie 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia przedpokój i łazienka. W przedpokoju i kuchni zrobiona bardzo praktyczna i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł57 m² 20 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

! rezerwacja! Opis To propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnego komfortu, prywatnej zieleni i wysokiego standardu wykończenia w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł58 m² 13 975,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

499 000 zł81 m² 6 160,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z charakterem, które łączy w sobie przestrzeń i nowoczesny komfort? To mieszkanie jest idealną propozycją dla osób, które chcą zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy z dużym tarasem w Piasecznie do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone jest na pierwszym piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wersalska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł42 m² 21 190,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się przy ulicy Wersalskiej 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 223 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,46 m , zlokalizowane przy ulicy Anny Walentynowicz 21k w Konstancinie-Jeziornie. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

471 667 zł41 m² 11 504,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, narożne na osiedlu z niską, kameralną zabudową. W lokalizacji, która łączy w sobie zieleń, ciszę i infrastrukturę stolicy. W mieszkaniu, na powierzchni 56,27mkw.