Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł38 m² 18 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie. Mieszkanie było niedawno poddane kapitalnemu remontowi a teraz odmalowane na nowo. Każdy pokój wyposażony w klimatyzację. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł42 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

683 000 zł53 m² 12 874,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze, w dzielnicy Praga Południe na ul. Grochowskiej. Budynek zadbany, wybudowany z cegły. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spalinowa

Warszawa,mazowieckie

1 918 504 zł96 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania 95,93 m2 w wyjątkowym, modernistycznym apartamentowcu zaprojektowanym przez znanego architekta Jacka Lenarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

489 000 zł50 m² 9 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy? Mamy dla Ciebie propozycję, która łączy komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

2 040 000 zł80 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w niskim budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Cicha okolica. Osiedle strzeżone. Obiekt monitorowany oraz strzeżony 24h/doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł52 m² 14 293,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 5 piętrowym budynku z 2002 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 399 zł58 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: # Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 17 # 58m2, parter, 2 pokoje + wydzielone w sypialni miejsce na biuro # mieszkanie w nowym budownictwie, wcześniej sporadycznie użytkowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł24 m² 21 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniącyc h kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł36 m² 14 694 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł42 m² 16 947,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agentom, agencjom oraz Biurom Nieruchomości dziękuję, sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Proszę nie dzwonić. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na dzielnicy Włochy w Warszawie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł52 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne 2 pokoje z ogrodem zimowym i garażem - ul. Głębocka, białołęka Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Za Żelazną Bramą (dzielnica Wola) blisko Hotelu Westin. Do zamieszkania od razu po zakupie. Lokal znajduje się na 2. piętrze 15-piętrowego bloku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym | Milanówek | 45 m Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Redutowa 50 / Wola Stacja Metro Księcia Janusza Obok Park Moczydło Do wynajęcia przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 38 m , z dwiema sypialniami. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł53 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 5 pięter zadbanego budynku wyposażonego w windę z 2000 roku roku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poborzańska 2 2 odrębne pokoje ,widna zamykana kuchnia , łazienka z wanną oraz przedpokój. Duży pokój z wyjściem na zabudowany balkon. Blisko stacja Metro Bródno, , tramwaje ,autobusy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

988 000 zł55 m² 17 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | Wola - Młynów | ul. Żytnia | blisko Browarów Warszawskich i metra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Żytniej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Otwock,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 816,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości proszą o uszanowanie prywatności, o niedzwonienie w domofon ( również nie pukać w drzwi) w celu obejrzenia nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

29 093 zł127 m² 228,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne i bardzo komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem w nowoczesnym stylu w sercu warszawskiego Powiśla to najlepszy wybór dla tych, którzy kochają minimalizm i elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ul. Niecała, kameralny budynek w pobliżu Ogrodu Saskiego. Oferuję do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe tuż obok Placu Teatralnego, przy ul. Niecałej. Najem okazjonalny min. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

628 000 zł59 m² 10 716,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008roku zlokalizowane w Markach - osiedle Horowa Góra. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 360 000 zł68 m² 20 011,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nie szukaj dalej - tylko tutaj! Klimatyczne mieszkanie z tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Nowoczesny budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegadłowicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Warszawa Wola. ul. Emila Zegadłowicza 4 2,5km do Centrum możliwość wydzielenia 2 pokoju Wyjątkowe, ciepłe, przytulne a przede wszystkim zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji 2,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

947 000 zł61 m² 15 524,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. DO dyspozycji właścicieli rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 36m2 w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Kępa Potocka. Mieszkaniemieszkanie przez dłuższy czas było wynajmowane. Właściciel podzielił je na 4 małe pokoje (ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 369 900 zł76 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,11 m , położonego przy ul. Skoroszewskiej 26 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Na wynajem komfortowe, mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa - przy ul. Sonaty, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Panieńskiej 1a w sercu Starej Pragi Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł32 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 31,5 mkw. w budynku z cegły z lat 50. na granicy Śródmieścia i Woli - ul. Nowolipki. Mieszkanie składa się z pokoju 16 mkw., osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Chotomów,mazowieckie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Układ pomieszczeń: * jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł19 m² 21 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowoczesna kawalerka znajdująca się na Targówku przy ulicy Obwodowej na osiedlu z 2019 roku. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości do nabycia w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

399 999 zł31 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.