Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

469 000 zł40,80 m² 11 495,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł56,92 m² 13 861,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92m2 z balkonem 9,14m2 z bezpośrednim widokiem na piękny las miejski. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62,90 m² 8 585,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 62,9 m , położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59,14 m² 13 865,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł43,50 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Siecznej na zielonej Białołęce. Kameralne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł47,17 m² 22 683,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 47,17 m , położone w kamienicy z 1956 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60,20 m² 12 873,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem 3 pokoje, balkon, piwnica, metro Kondratowicza. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,20 m położone w doskonałej lokalizacji. Jasny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowaną kawalerkę w sercu Śródmieścia Południowego. Mieszkanie po dużym odświeżeniu i w pełni umeblowane łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł87,16 m² 20 651,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana przy ul. Noakowskiego 14 w kamienicy z 1956 roku, na 4. piętrze z windą. Lokal o powierzchni 87,16 m został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na centrum ul. Giełdowa 4D Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 928 zł54,65 m² 11,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w Pruszkowie przy ul. Partyzantów, w budynku o czterech kondygnacjach naziemmnych. Wjazd na teren nieruchomości z dwóch ulic. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: do wynajęcia przestronne 70m2 mieszkanie w kameralnym budynku, cicha spokojna uliczka, zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Opis: lokal położony na IV piętrze, brak.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł30,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1998 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Ursus | 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny Estetyczne mieszkanie | Jasne wnętrza | Gotowe do zamieszkania Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy apartament o powierzchni 80 m z tarasem i ogródkiem położony w Majdanie, w gminie Wiązowna pod Warszawą (w sąsiedztwie dzielnicy Wesoła).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł44,14 m² 11 325,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 2203/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze nowego budynku mieszkalnego z windą. Budynek znajduje się przy Rondzie Wiatraczna stąd duży dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,90 m² 13 195,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.9 m przy ul. Edwarda Dembowskiego na Ursynowie (stokłosy). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Modern Mokotów o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 500 zł81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł59,10 m² 19 458,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Joliot Curie budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Janusza 44 na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, niezależnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł55,20 m² 24 457 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Polecam gorąco! gratka dla miłośników kamienic I starego mokotowa! Absolutnie wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe 55,2 m2 ( w rzeczywistości wydaje się dużo większe) w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa Białołęka Zacisze, ul. Łodygowa - 60m2 | 3 pokoje + loggia 12m2 do wejścia nowe budownictwo - Metro Zacisze We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,20 m² 11 752,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,83 m² 14 164,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł66,64 m² 12 530,01 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania na zielonym Gocławiu. Cena do negocjacji. Grunty uregulowane - można nabyć mieszkanie na kredyt. Czynsz administracyjny 800 zł. Księga Wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł71 m² 12 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Białołęka Tarchomin ul. Wyrzykowskiego - autobusy: 500 m od osiedla - tramwaje 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - osiedle bardzo zadbane, zielone, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł86,43 m² 12 958,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 4-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 86.43m2 w Ząbkach. Nieruchomość: mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

851 400 zł38,70 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł77,30 m² 9 831,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Dużej 5b w Markach, na zadbanym i strzeżonym osiedlu Horowa Góra. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: blok z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł60 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Saska Kępa - blisko klimatycznych ulic Paryskiej i Francuskiej, spacerem nad Wisłę. Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie! Atuty oferty: wysoki standard komfort świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.