Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł54 m² 20 518,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na ostatnim (3.) piętrze kameralnego budynku na osiedlu Wiślany Mokotów II na warszawskich Siekierkach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone obok stacji metra Wierzbno. Mieszkanie jest słoneczne i ciche, usytuowane w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij na mieszkanie lub dla swojej działalności- w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Świętokrzyska i Placu Grzybowskiego. Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Kolorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł42 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1998 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Czerwona Droga. Blok z windą. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł57 m² 20 275 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56,72 m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1969r., Wola Mirów. Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym Najemcą cichego,luksusowo wykończonego mieszkania dwupokojowego z wyjściem na kameralny ogródek .Mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w kameralnej 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 27 marca 26r. Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie, z pięknym widokiem na zielone patio, na zamkniętym bezpiecznym osiedlu - na ul. Rydygiera. Pełna zieleni okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł25 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - nowoczesne studio praga-północ, ul. Białostocka Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie z balkonem typu studio o powierzchni 25,28 m , zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Finlandzka

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł70 m² 30 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 69,90 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Finlandzkiej. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł67 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie 67m2 o funkcjonalnym rozkładzie na 5 piętrze budynku, w idealnej lokalizacji:, bardzo blisko Urzędu Dzielnicy Wola oraz "gmachu Sądów" Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję wszechstronną słoneczną kawalerkę 31m2 zlokalizowaną przy ul Stefan Bryły nieopodal galerii Westfield Mokotów. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 Mieszkanie w 2025 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

560 000 zł56 m² 9 982,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Bezpieczna klatka schodowa i nowa winda ułatwiają codzienne korzystanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuje Państwu do sprzedaży 3-pokojowe. rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Afrykańskiej. Powierzchnia mieszkania to 70 m2: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w nowooddanym do użytku budynku przy ulicy Bokserskiej 6. Osiedle oddano do użytku w 2024r. Jest zaprojektowane z dużą dbałością o detale (elementy dekoracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oczary

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł63 m² 16 226,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2024roku- 2 pokojowe z ogródkiem 30 m i garażem - Warszawa, białołęka/tarchomin. Kameralny budynek z 2011roku. Cicha i zielona części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe na warszawskich Bielanach na osiedlu Chomiczówka. Lokal na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: 4 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł60 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Posiadamy świetne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedażna Białołęce. To mieszkanie na sprzedaż na 2 piętrze ma 60 m powierzchni użytkowej i 60 m powierzchni całkowitej. Właściciel jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolegialna

Płock,mazowieckie

795 000 zł81 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Inwestycyjna w Sercu Płocka - ul.Kolegialna 8 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w prestiżowej i świetnie skomunikowanej lokalizacji - przy ul.Kolegialnej 8. 1.lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł37 m² 13 646,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod najem. Zapraszam do zakupu ustawnego, trzystronnego mieszkania z dużą , prawie 5 metrową loggią, ciągnącą sie po całej szerokości salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 579 000 zł73 m² 21 695,50 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m , zlokalizowane na ostatnim, 14. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie idealny punkt komunikacyjny z możliwością własnej aranżacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł63 m² 15 063 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 62,84 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 11,98 m2 oraz 10,91 m2, - łazienka 5,03 m2, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

920 829 zł58 m² 15 800,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 3-pokojowy z tarasem w inwestycji zaprojektowanej z myślą o mieszkańcach którzy chcą mieć wszystko pod ręką. Lokalizacja tej nowej inwestycji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciusia

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 29 mkw, położoną w centralnej części Marysina Wawerskiego, przy ul. Króla Maciusia. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Budynek z 1982r po remoncie, odnowiona elewacja (termomodernizacja w 2016r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 145 000 zł72 m² 15 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,50 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł32 m² 28 079 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyremontowane mieszkanie do wprowadzenia przy Anielewicza. Lokal ma 37m2 i znajduje się na wysokim parterze z widokiem na urokliwe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł30 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Stylowa kawalerka z klimatyzacją | Grzybowska 37 | Nowy budynek Do wynajęcia nowoczesna, komfortowo urządzona kawalerka o powierzchni 30 m , położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni (40 m2) zlokalizowane w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł77 m² 15 656,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,58 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury - Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1978 roku zlokalizowane w Legionowie. Pierwotnie mieszkanie miało 2 pokoje i oddzielną, widną kuchnię. Podczas remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Picassa

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł83 m² 10 491,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na ul. Pabla Picassa 7 (tarchomin) To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, widok na zieleń oraz panoramę miasta. Na 83,4m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77 m2, piętro 2/2 bez windy w budynku z 2005r. przy ul. Zorzy Polarnej, józefosław. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3500 zł + 740 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na warszawskiej Woli. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł37 m² 77,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m + balkon + rowerownia + parking | ul. Pawia (wola/śródmieście) Do wynajęcia jasne, ciche mieszkanie 2-pokojowe (37,43 m ) z widną, osobną kuchnią i balkonem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł27 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*English below* / *український нижній* Contact us on whatsapp: na wynajem mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Wileńskiej 14b, w pełni wyposażone, dobrze skomunikowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij