Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 060 000 zł154 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne duże zadbane czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami dwupoziomowe nowy budynek z 2019r.- WójcikMieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na I poziomie, II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł41 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 41m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. NA powierzchnię mieszkania składa się: 2 pokoje i oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanej kamienicy w Sochaczewie przy ul. Wąskiej. Lokal o powierzchni 63 m składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Cosmopolitan to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych apartamentowców w Warszawie. Nowoczesny styl oraz bezkompromisowy prestiż, który zapewnia najwyższy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majewskiej

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 39,5 m znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku. Składa się z: -sypialni -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Warszawa,mazowieckie

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł35 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszanie na Starym Żoliborzu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja 17 659zł/m2! Przedmiotem sprzedaży jest ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł53 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

819 000 zł | sprzedaż | 53,44 m2 | 3 pokoje | warszawa | 1 sierpnia | włochy Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 10- to piętrowego budynku przy ul. 1 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 756,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w dogodnej lokalizacji Ursusa przy ulicy Stanisława Wojciechowskiego. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pruszków,mazowieckie

799 000 zł66 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,27 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedane Pilnie sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie dostępne od razu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu "stacja Nowy Ursus". Jest to dynamicznie rozwijająca się część Ursusa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł17 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferuję do sprzedaży gotową do wprowadzenia, funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na Bielanach w pobliżu Lasu Bielańskiego. Lokal idealny dla studenta, singla lub pary, a także inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł77 m² 13 164,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Doskonała oferta dla dużej rodziny lub na wynajem dla kilku osób. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,10 m - 4 piętro w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

743 000 zł66 m² 11 206,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęka, ul. Żeglugi Wiślanej. Osiedle Regaty- zadbane, z duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

499 000 zł45 m² 11 061,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwustronne mieszkanie 45,11m2 w kameralnej kamienicy z cegły z lat 50-tych, położone na parterze. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł24 m² 18 708,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 24 m przy metrze młociny ul. Dorycka (bielany) Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Doryckiej. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł48 m² 14 813,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 48,2 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, sadyba, ul. Konstancińska. Mieszkanie narożne połnoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł43 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , 1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 roku-Warszawa, białołęka, ul. Lewandów. Urządzone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł44 m² 12 988,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze budynku przy ul. Mikołaja Trąby w Warszawie. Lokal stanowi idealne połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł105 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie 105 m w Ożarowie Mazowieckim zlokalizowane w budynku przy ulicy Poznańskiej (os. Kabel). Budynek postawiony w technologii rama H, ocieplony. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

3 550 zł40 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ok 40m2 na iip. ul Wiązana. Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży taras ok 16m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny , przystosowany do wynajmu na pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł54 m² 20 518,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na ostatnim (3.) piętrze kameralnego budynku na osiedlu Wiślany Mokotów II na warszawskich Siekierkach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone obok stacji metra Wierzbno. Mieszkanie jest słoneczne i ciche, usytuowane w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij na mieszkanie lub dla swojej działalności- w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Świętokrzyska i Placu Grzybowskiego. Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Kolorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł42 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1998 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Czerwona Droga. Blok z windą. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł57 m² 20 275 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56,72 m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1969r., Wola Mirów. Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym Najemcą cichego,luksusowo wykończonego mieszkania dwupokojowego z wyjściem na kameralny ogródek .Mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w kameralnej 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 27 marca 26r. Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie, z pięknym widokiem na zielone patio, na zamkniętym bezpiecznym osiedlu - na ul. Rydygiera. Pełna zieleni okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł25 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - nowoczesne studio praga-północ, ul. Białostocka Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie z balkonem typu studio o powierzchni 25,28 m , zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Finlandzka

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł70 m² 30 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 69,90 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Finlandzkiej. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł67 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie 67m2 o funkcjonalnym rozkładzie na 5 piętrze budynku, w idealnej lokalizacji:, bardzo blisko Urzędu Dzielnicy Wola oraz "gmachu Sądów" Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję wszechstronną słoneczną kawalerkę 31m2 zlokalizowaną przy ul Stefan Bryły nieopodal galerii Westfield Mokotów. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 Mieszkanie w 2025 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

560 000 zł56 m² 9 982,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Bezpieczna klatka schodowa i nowa winda ułatwiają codzienne korzystanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuje Państwu do sprzedaży 3-pokojowe. rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Afrykańskiej. Powierzchnia mieszkania to 70 m2: 3 niezależne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij