Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł33 m² 17 065,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2 Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł55 m² 13 946,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, apartamenty Czerska 18 Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 (z windą)miejsce parkingowe Jeśli jesteś singlem lub parą i szukasz komfortowego mieszkania na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł68 m² 26 424 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczęśliwice, klimatyczne 3- pokojowe mieszkanie z wyjściem do ogródka i drewnianym tarasem, zlokalizowane na parterze 3 -piętrowego budynku apartamentowego z 2003 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł44 m² 19 909,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nigdy nie użytkowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Z salonu wyjście na loggię o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł70 m² 17 791 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Pięknie doświetlone rodzinne mieszkanie Z widokiem na park Trzy sypialnie | Dwie łazienki | Dwa balkony z widokiem na park | Dębowy parkiet | Ekspozycja wschodnio-południowa | Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Zielonka,mazowieckie

5 800 zł137 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Unikatowa oferta! Bez prowizji! Dla pierwszego najemcy w świeżo wykończonym mieszkaniu, na nowo oddanym osiedlu w sercu Zielonki, przy ulicy Henryka Sienkiewicza 31. Dwupoziomowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 9. piętrze budynku przy ul. Konstancińskiej 1 na warszawskiej Sadybie, jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

850 000 zł107 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie, ul. Zachodnia w Woli Mrokowskiej gm. Lesznowolaz dwoma miejscami parkingowymi. Przedmiotem oferty jest pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł77 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska Tel.: OPIS NIERUCHOMOŚCI Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,37 m zlokalizowane przy ul. Poczty Gdańskiej w Warszawie - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

699 000 zł68 m² 10 243,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w apartamentowcu położonym centrum Radomia. Budynek z 2018 roku usytuowany przy ulicy Żeromskiego. Teren wspólnoty monitorowany, ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowy Sad

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł52 m² 14 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na zamkniętym i kameralnym osiedlu przy ul. Wiśniowy Sad na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł63 m² 15 018,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł32 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Dla singla bądź pary - garaż w cenie! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 13. piętrze w nowym bloku z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 626 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m w kamienicy z 1953 roku na Nowej Pradze. Budynek z 1953 roku, z cegły, zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł91 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

627 096 zł47 m² 13 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje nowoczesny apartamentowiec z lokalami w układach od 1 do 4 pokoi, których metraż wynosi od 28 do 77 mkw, zlokalizowany w centrum Piaseczna. W budynku zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł36 m² 14 306 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł54 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje z dużym balkonem Centrum Grodziska Mazowieckiego Świetna komunikacja Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,26 m, stanowiące odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i przytulne 2 pokoje z dużym balkonem | Ursynów | 58 m Na wynajem jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

975 460 zł60 m² 16 260,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Przystań Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł62 m² 11 669,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Apartament z Ogródkiem (60 m ) | Osiedle Ażurowych Okiennic | Mokotów Układ Salon z aneksem kuchennym: jasna, otwarta przestrzeń z wyjściem bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł64 m² 17 953,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowe z 2025 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Pełna własność z kw. Winda. Bez prowizji! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng 2 Pokoje z ochroną | Bliska Wola Jana Kazimierza | Garaż i Prąd w cenie Układ Pokój dzienny: jasna i nowoczesna strefa wypoczynku z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł51 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - jasna i ustawna kawalerka 36 m | Bemowo, warszawa Idealna dla singla, pary lub jako pewna inwestycja Przedmiotem oferty jest przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

714 821 zł49 m² 14 630 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio dwupokojowe, wyremontowane mieszkanie na warszawskich Bielanach. Osiedle ciche, spokojne, bezpieczne, bardzo dużo zieleni. Niski, dwupiętrowy blok z bardzo miłymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł50 m² 15 474,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Białołęce przy ul. Krzyżówki. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł48 m² 17 686,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie W super lokalizacji - przyjazna i zielona okolica przepięknie położone mieszkanie W cichej , zielonej uliczce otoczonej bujną roślinnością widoki Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz klimatycznego mieszkania urządzonego w przytulnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł74 m² 16 168,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam bezpośrednio wygodne, wyjątkowo ciche mieszkanie na Bielanach, w jednej z najlepszych lokalizacji w tej części Warszawy. Rozważę również zamianę na mniejsze mieszkanie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł55 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mątwicka

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się w kameralnym budynku z 2013 roku (tylko 12 mieszkań). Z uwagi na oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.