Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł55 m² 13 254,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 1990 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 796,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji o pow.37,9m2 przy ul. Chodeckiej na warszawskim Targówku ( Bródno). Mieszkanie jest na 3 piętrze w bloku 10 p. ( 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł85 m² 26 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

English version below. Dwa niezależne apartamenty | 3. piętro historycznej kamienicy | Po generalnym remoncie | Z pięknym widokiem | Standard premium Na sprzedaż prezentujemy unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Książkowej 7 o powierzchni 39 m2: salon z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł52 m² 29 722 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie Madison Apartments na Żoliborzu. Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ciechanów,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 581,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł54 m² 25 603,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Kłobuckiej. Lokal znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu - oddany do użytkowania w 2015r., utrzymany w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

664 000 zł48 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje/ 48m2/ 2 piętro/bielany Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł82 m² 15 841,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 w Warszawie na cenionym osiedlu Saska na Gocławiu. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sulejówek,mazowieckie

418 500 zł31 m² 13 357,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie 31,33 m, pierwsze piętro! Sulejówek-Miłosna | blisko lasu, skm/pkp/mzk ok. 700 m Mieszkanie o pow. 31,33 m składa się z: - łazienki o pow. 6,16m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum warszawskiego Śródmieścia. Metro, tramwaje, pociągi, autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50 m2, piętro 4/8 z windą, w budynku z 2002 r. przy ul. Bohdanowicza, ochota, rakowiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 przy ulicy Astronomów 5, z widokiem na teren zielony. Dzielnica Wola, koło. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

399 751 zł28 m² 14 452,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna architektura, wygodne garaże, oraz funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie za przystępną cenę. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lucerny

Kręczki,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 792,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,64 m , położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Kręczki przy ul. Lucerny, na zamkniętym osiedlu Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie w niskiej przedwojennej kamienicy. Pokój 17m. Sypialnia 6m. Na podłodze parkiet. Kuchnia widna 4m - umeblowana. Łazienka (kabina prysznicowa, wc). W przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł42 m² 16 120,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,5 m , położonego przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Stylowe 2 Pokoje na Powiślu | Ul. Smulikowskiego | Po Remoncie | Kamienica Układ Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (kamienica bez windy), co gwarantuje ciszę i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Bemowo w bliskiej odległości od stacji metra Ulrychów. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 46 m położony na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza - w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł56 m² 21 061,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w topowej lokalizacji Warszawy łączącej ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł65 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W skrócie: ul. Konduktorska 8 / Mokotów - Sielce 3 pokoje z aneksem kuchennym / 65,07 m spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą - możliwość posiłkowania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 050 000 zł77 m² 13 671,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie, w spokojnej, rozwijającej się części Łomianek, tuż obok Parku Miejskiego. Prezentowana nieruchomość mieści się na 1-szym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

646 212 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 1 piętro, 58,80 m2, centrum miasta, 646 212 zł (10 990 zł/m2) po wstępnym remoncie - do indywidualnego wykończenia. 58,80 m2: - pokój dzienny / salon, z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł38 m² 14 373,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m2 położonego w zielonej części Marysina Wawerskiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł59 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania na Ursusie? Koniecznie poznaj tą ofertę! Piękne mieszkanie z widokiem, na 6 piętrze, bardzo wygodne i dobrze zaprojektowane. Mieszkanie ma bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 60 m2, 3 pokoje, tuż przy jeziorze Balaton, gocław Budynek: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkalnego o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 10 Na wynajem komfortowe, dwustronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł63 m² 12 779,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje Z balkonem I ogródkiem ; parter W 3 piętrowym budynku położonym W środku cichego osiedla. Budynek z 1987 roku wybudowany w konstrukcji mieszanej : prefabrykaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł39 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 999 999 zł329 m² 15 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1928

Śródmieście Południowe Wyjątkowa Nieruchomość w Prestiżowej Lokalizacji Inwestycja? Biuro? A może przestrzeń mieszkalna z potencjałem? Przy ul. Marszałkowskiej 9/15, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane w przy ul. Tyszkiewicza 13 na bliskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Krasińskich

Warszawa,mazowieckie

4 250 zł47 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Płock,mazowieckie

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem prywatny ( bez dodatkowych kosztów Z tytłu prowizji dla najemcy ) mam do wynajęcia małe, przytulne mieszkanko w samym centrum Płocka, i pomimo tego że jest to środek miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 42,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 399 zł43 m² 102,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł46 m² 16 241,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa oferta: 24.03.2026 Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie (ok. 46 m ) bardzo blisko Parku Moczydło na Woli - na sprzedaż Osiedle wsm Koło II, wpisane do rejestru zabytków, to wyjątkowy przykład.