Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł116 m² 18 956,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością zaprezentujemy bardzo atrakcyjnie wykończony gotowy do zamieszkania apartament 3 pokojowy z dwiema łazienkami połączonymi ze sobą na strzeżonym osiedlu z jeziorkiem Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł75,70 m² 14 795,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,60 m² 9 360,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, nowy apartament z dwoma sypialniami w inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2, po remoncie dla pracowników (przeznaczony dla 9 osób) znajdujące się w kamienicy w miejscowości Mszczonów. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł72,60 m² 14 325,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia > powierzchnia - 72,6 m , niski czynsz około 800 zł > ekspozycja: wschód, zachód i południe > w salonie zamontowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Bielany- ul. Makuszyńskiego- w pobliżu metro Słodowiec Mieszkanie 42 m2- położone na 2 piętrze w budynku bez windy pokoje niezależne, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł42,20 m² 15 165,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł136 m² 8 014,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Hetmańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie przy Promenadzie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł73,83 m² 8 790,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję przestronne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 73,83 m i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 89m2 | Duży salon | Sypialnia typu master | Stare Miasto Rozkład: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł82 m² 15 182,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, stylowe mieszkanie 82 m z ogrodem ponad 60 m ulica Borowiecka! Oferuję Państwu komfortowe, dwupoziomowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Egejskiej w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł64 m² 132,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł53 m² 18 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż, mokotów / Wilanów, słoneczny Taras : Dla kogo: dla singla. Dla pary. :Atuty: panoramiczne okna. Doświetlone wnętrze. Widok na rezerwat. Taras z markizą. : czy to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem na Mokotowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł54,29 m² 23 761,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Hot oferta! dostępne W pepperhouse! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,29 m , położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , usytuowanego na 4. piętrze w zadbanym budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2.Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 177 zł54,23 m² 16 857,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz balansu między miejskim życiem, a bliskością natury? Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,23 m znajduje się na 1 piętrze niskiego, 3 piętrowego bloku:. * salon.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł70,50 m² 90,07 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament na 24. piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70.5 mkw; składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 72 m , położony na 3. piętrze (bez windy) w przedwojennej kamienicy po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 ostatnie mieszkania w nowo zrealizowanej inwestycji mieszkaniowej w Markach przy ul. Glinieckiej w otulinie lasu; pozostały ostatnie mieszkania o pow. 76 m2, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:6/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W prestiżowej inwestycji towarowa towers Wysoki standard | Klimatyzacja | Siłownia i coworking dla mieszkańców | Blisko komunikacji miejskiej | Wola ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na Ochocie przy ul. Grójeckiej. To propozycja łącząca wygodę codziennego życia z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł342,55 m² 23 062,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Penthouse Z prywatnym basenem położony W biznesowym centrum stolicy Dwupoziomowy | Taras na dachu z trójstronną ekspozycją | Prywatny basen w lokalu | 4 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł32,25 m² 15 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 32 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 66 m2, usytuowany na chronionym i monitorowanym osiedlu zamkniętym w znakomitej lokalizacji przy ulicy Rydygiera,.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł37,80 m² 16 084,66 zł/m²

 

Piętro:3/4