Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Otwock,mazowieckie

719 000 zł75 m² 9 599,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mamy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 74,90m2, 3 pokoje z kuchnią, łazienka i dodatkowa toaleta (obecnie jest garderobą/schowkiem), przedpokój, balkon (ok. 3,5 m2). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

7 700 zł102 m² 75,49 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni 102 m2, piętro 13/13 z windą w budynku z 1975r. przy ul. Bernardyńskiej, mokotów. Cena: 7700 zł + 850 zł (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem dwustronne 2-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Miasteczku Wilanów. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 54 mkw składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na I piętrze z balkonem i miejscem postojowym w garażu w nowoczesnym kameralnym budynku w dzielnicy Włochy. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Place4you ma przyjemność zaprezentować Ci kawalerkę do wynajęcia w okolicach Lasu Bielańskiego. Najem okazjonalny na rok (nie ma możliwości wynajęcia na krótszy okres). Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

2 780 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach, 5 min od stacji metra Wawrzyszew, przy ul. Szekspira 4. Budynek z 1975 roku, z windą. Mieszkanie położone na 2 piętrze. Możliwy wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

4 350 zł67 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 położone w inwestycji Apartamenty "impresja", w Miasteczku Wilanów, z dwoma balkonami. Osiedle jest strzeżone 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

661 616 zł48 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

/ mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku I rosyjsku / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / mała olszyna - 2 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim Kupujący nie płaci pcc. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam, wynajmę mieszkanie w Piasecznie w świetnej lokalizacji przy ul. Jasińskiego, blisko pkp i pełna infrastruktura. Kawalerka 33 m2 z dużym balkonem w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

3 499 zł39 m² 89,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 39 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2022r., przy ul. Marywilskiej, białołęka. Nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięstwa

Legionowo,mazowieckie

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 70 m + piwnica 6m2 + balkon. ul. Zwycięstwa. Idealne dla rodziny z dziećmi. W mieszkaniu są 4 pokoje tj. salon z aneksem kuchennym, klimatyzowany sypialnia 1, sypialnia 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

699 015 zł40 m² 17 276,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. 100-letnia kamienica z grubej cegły, a w niej wyjątkowy apartament 2-pokojowy, w którym zamiast gładkich ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł107 m² 17 757 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni 107 m2 położony przy ul. Kazimierzowskiej w pięknie odrestaurowanej kamienicy z okresu międzywojnia. Apartament jest dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

249 000 zł47 m² 5 312,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzy pokoje na osiedlu XV-Lecia, w Radomiu. Posiada wiele możliwości aranżacji, poprzez przesuwanie ścian działowych, a stan techniczny wymagający odnowienia, stwarza możliwość optymalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

10 800 zł53 m² 203,77 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy klimatyzowany apartament na Woli. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się w budynku Bliska Wola Tower na 11 piętrze. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2010r., przy ul. Kazachskiej, wilanów. Doskonałe dla rodziny lub pary. Cena: 7900zł + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

3 850 zł76 m² 50,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 parter/4 z windą w budynku 2004 r., przy ulicy Strumykowej, Białołęka. Idealne dla rodziny. Cena: 3850 zł + 850 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

576 065 zł27 m² 21 109 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania kawalerkę na 2 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Ursynowa, przy Metrze Kabaty. Mieszkanie o powierzchni 27,29 m2 znajduje się na 2 piętrze. Posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł27 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowa kawalerka - 27 m2 - Bemowo Kompaktowa kawalerka położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 z 12 pięter. Budynek położony jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowy, nowoczesny apartament na nowoczesnym osiedlu bohema przy ul. Szwedzkiej Mieszkanie 2 pokojowe na 5 piętrze w nowoczesnym (nowym) budynku na osiedlu bohema przy ul. Szwedzkiej, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

466 896 zł33 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol 1,39 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 529 000 zł130 m² 11 761,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czy masz dość czasu spędzonego w korkach, przesiadywania w zatłoczonych autobusach i marzysz o zamieszkaniu w centrum miasta, ale w spokojnej i bezpiecznej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży obecnie 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m2 znajdującego się przy ulicy Komorskiej na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł74 m² 15 616,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do kupienia bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie 73,64m2, piętro 1/3 z windą w apartamentowcu z 2015r. Mokotów-Czerniaków. Idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejsu

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta na marinie! Trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu kameralnych apartamentowców Mariny Mokotów. Doskonały adres na mapie Mokotowa. Blisko zarówno do Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym apartamentowcu, z dużym tarasem (40 m2) przy Browarach Warszawskich Istnieje możliwość wynajęcia mieszkania umeblowanego lub nieumeblowanego. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

2 899 zł41 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesny apartament 2 pok. 41m2 w nowym osiedlu (2016/2017 r.) przy ul. Garażowej róg Magazynowa na Mokotowie. Osiedle ogrodzone i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

2 600 zł75 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest mieszkanie o powierzchni 75 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w centrum Sochaczewa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (salon z aneksem kuchennym plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł64 m² 9 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 3 pokojową nieruchomość o powierzchni 64 m2 usytuowaną w zielonej części Bemowa, otoczenie osiedla to przede wszystkim Park Górczewska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł33 m² 21 654,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Kamienica zlokalizowana na narożniku ulic Kopernika i Konopczyńskiego. Zaprojektowana przez Władysław Marconi i wybudowana w latach 1913-1914 dla Ludwika Gerlacha.Była to czteropiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Mańkowska

Warszawa,mazowieckie

279 900 zł25 m² 11 102,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Cesja. Kawalerka 1-pokojowa z aneksem kuchennym, o powierzchni 25,21 m2 z ogródkiem 9,21 m2, w stanie deweloperskim. Ulokowana na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł42 m² 17 143 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Gdzie: mokotów, ul. Łowicka 14 Odpowiedni dla: pary, singla, rodziny. W kilku słowach: mieszkanie o powierzchni 42m2 w kameralnym budynku na Łowickiej. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

408 000 zł44 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.44m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Blok ocieplony, dach po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - 3 pokojowe , kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

700 000 zł75 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zadbane, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 74,8m2 usytuowany na parterze w niskim budynku zlokalizowane na na ładnym, zacisznym osiedlu (dużo drzew i zieleni) w Zielonce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł53 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwa pokoje w przedwojennej kamienicy posadowionej w pięknym i spokojnym miejscu Mokotowa. Mieszkanie z balkonem i widokiem na skwer im. Tarasa Szewczenki. Kamienica po rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

743 916 zł79 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament 4-pokojowy, balkon, miejsce postojowe w hali garażowej, komórka lokatorska. Lokalizacja: konstancin-Jeziorna. Zaledwie 5 min od Parku Zdrojowego. Kameralny budynek mieszkalno usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament 32 m2 ( dwa pokoje) w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta i wykończone wysokiej jakości materiałami , wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

327 635 zł28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł26 m² 12 385,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 26,24 m2 zlokalizowane przy ul. Chełmżyńskiej w dzielnicy Rembertów. Osiedle ogrodzone. W pobliżu sklepy spożywcze, przystanki autobusowe (60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Fantastyczne mieszkanie typu studio w prestiżowej lokalizacji! co otrzymujesz decydując się na tę ofertę ? -wygodną powierzchnię mieszkania wynoszącą 34 m2 - układ pozwalający zachować duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w Ząbkach. Mieszkanie w wysokim standardzie (po remoncie, poza łazienką), świetnie nadaje się do zaspokojenia własnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij