Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji aktualizacja 04.04.2025! OFERTA DOSTĘPNA [ENGLISH VERSION BELOW] TEL: powierzchnia: 57m2 lokalizacja: ul. Powstańców 43, 05-091 Ząbki rok powstania: 2015 cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł25 m² 21 920 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż, komfortową kawalerkę na Żoliborzu. Mieszkanie przeszło generalny remont. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 42,36 mkw. w Nowym Dworze Mazowieckim na osiedlu młodych. Blok 3 piętrowy wielkiej płyty wybudowany w latach 80 ubiegłego wieku. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł32 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis nieruchomości Atuty nieruchomości | 31.6mkw | 2 Pokoje | Nowocześnie urządzone | Meble w cenie | Dobra komunikacja | Tereny zielone | Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł39 m² 16 505,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do kupienia dwupokojowe mieszkanie 39,38 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2004r., Targówek Zacisze. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stankowizna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł35 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu Leśny Zakątek w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie jest świeżo wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł47 m² 17 145,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

6 600 zł78 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 78 m2, nowocześnie wykończone, położone w całodobowo chronionym i ogrodzonym osiedlu naprzeciwko szkół francuskiej i angielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł105 m² 152 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak: ua|eng|ru Gustownie wykończone rozkładowe mieszkanie o pow. 105 m2 w budynku z 2023 roku, z szeregiem udogodnień dla swoich mieszkańców. Biznesowe centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 139 000 zł46 m² 24 809,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

I speak English. Emilii Plater 47 - Idealne mieszkanie w sercu Warszawy. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

4 860 zł70 m² 68,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Wygodne i funkcjonalnie urządzone 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

899 000 zł80 m² 11 299,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w segmencie z ogrodem w Markach Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie w segmencie, zlokalizowane przy ul. Zielonej 65a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Savio

Sokołów Podlaski,mazowieckie

338 160 zł42 m² 7 994,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twój komfort i funkcjonalność idą w parze Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję w Sokołowie Podlaskim przy ulicy św. Dominika Savio, gdzie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

828 750 zł42 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl, ua, ru, en Nowoczesny, 2-pokojowy apartament 42,5 m | Warszawa, ul. Herbu Oksza 12 | Wysoki standard wykończenia | Gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż nowy, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koprzywiańska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł146 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Niepowtarzalna nieruchomość na Pradze Południe z prywatnym ogrodem, pracownią, sauną i garażem! Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

749 880 zł36 m² 20 830 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Digital Broker prezentuje mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Mokotów, przy ul. Wojciecha Żywnego 12. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 12 piętrowym, posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł38 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Targówku Mieszkanie wymaga generalnego remontu i znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubala

Pruszków,mazowieckie

1 419 000 zł124 m² 11 451,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

1 419 000 zł | sprzedaż | 5 pokoi | 120,71 m2 | pruszków| Hubala Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament z w ścisłym centrum Warszawy, z widokiem na Pałac Kultury. Nieruchomość To eleganckie, nowoczesne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł38 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na Targówku w bloku z 2012 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.50m2 przy ul. Św. Wincentego składające się z: salonu Kuchni wnękowej (otwartej na salon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalna, przytulna kawalerka przy ulicy Zbaraskiej na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: na powierzchni 30 m2 znajduje się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Precyzyjna

Warszawa,mazowieckie

948 600 zł58 m² 16 265,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na Pradze Południe Ostatni etap inwestycji! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu na Gocławiu, gdzie komfort spotyka się z funkcjonalnością! Oferuję mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł72 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 na 3 piętrze (winda) w 5 p. budynku na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na Białołęce ( Tarchomin) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 856,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na malowniczej Starej Ochocie, przy ul. Częstochowskiej. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł20 m² 21 662,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament (19,85 mkw.) w apartamentowcu przy ul. Wolskiej 165. Doskonały na własne cele mieszkaniowe lub też na cele inwestycyjne (wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy). Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł24 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Ochocie Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, sady Żoliborskie, ul. Jasnodworska.-wyjątkowa okazja! Przedstawione w ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w znakomitej lokalizacji przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu w Ząbkach. Osiedle zadbane z dużą ilością zieleni oraz placem zabaw dla najmłodszych. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł117 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Witam Cię w ten zacnie Najlepszy Dzień :) Poznaj Swoje Wymarzone Miejsce na Ziemi! W sercu warszawskich Starych Włoch kryje się przestrzeń, która czeka właśnie na Ciebie! Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie - Jasne, z ekspozycją wschodnią. Składa się z: - pokój dzienny 20,16 m2 z wyjściem na balkon 5,60 m2, - sypialnia 11,60 m2 - kuchnia 6 m2 Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od już piękne, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Trakt Nadwiślański 4a na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł28 m² 18 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji na Rakowcu przy ulicy Pruszkowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort oraz bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Służewiec

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł40 m² 22 759,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: świetna lokalizacja - bliskość Galerii Mokotów oraz centrum biznesowego! rewelacyjne pod wynajem! bardzo pożądany metraż: 39,5 m2, dwupokojowe mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniszewska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Marzycie o własnym mieszkaniu, które stanie się Waszym wspólnym miejscem na ziemi? Wyobraźcie sobie poranną kawę na dużym, słonecznym tarasie, spokojne popołudnia w kameralnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 340 000 zł196 m² 17 040,80 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196M2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

639 000 zł46 m² 13 958,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - Brwinów, ul. Pszczelińska 99k I speak English - feel free to contact me! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,71 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36,7m2 na 5 piętrze z 5; z przepięknym widokiem na centrum Warszawy oraz most.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 34 m2, idealne dla singla lub pary, zlokalizowane przy ul. Sieleckiej 52, na Warszawskim Mokotowie, w odległości 1,1 km do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.