Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł52 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy Do wynajęcia oferujemy wyposażone, umeblowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł37 m² 16 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Narożne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 36,8 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł64 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli, tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Nowocześnie wykończone oraz w pełni wyposażone. Okolica z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

423 000 zł47 m² 8 965,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18 m2 usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Legionowie przy ulicy al. 3-go Maja. Bardzo dobra lokalizacja wszędzie blisko. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na Warszawskim Ursynowie? A może oczekujesz doskonałej komunikacji, która w kilka chwil pozwoli Ci dotrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estrady

Warszawa,mazowieckie

662 600 zł63 m² 10 599,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli potrzebujesz mieszkania w Warszawie blisko lasu, to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,51 mkw. z balkonem jest dla Ciebie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 25 Czerwca

Radom,mazowieckie

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po generalnym remoncie. *Parter. *Do mieszkania przynależy piwnica. *W bezpośrednim sąsiedztwie dworzec pkp, deptak ul. Żeromskiego, park. *Centrum Radomia, łatwa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

610 695 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie od strony zachodniej w cichej, zielonej okolicy na Białołęce. Otoczenie Nieruchomości: osiedle Grodzisk na warszawskiej Białołęce jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł27 m² 18 689,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 w centrum Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł61 m² 13 836,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,43 m2 z dużym ogródkiem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maltańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia (umowa wynajmu okazjonalnego) 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Maltańskiej. 31 metrowe mieszkanie składa się z: przedpokoju, pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy apartament na Mokotowie w nowoczesnym stylu. Metraż mieszkania 48m3 plus balkon składa się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tagore

Warszawa,mazowieckie

6 950 zł110 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem elegancki apartament o pow. 110,5 m2 zlokalizowany w prestiżowej części warszawskiego Mokotowa w odległości 4 km od ścisłego centrum Warszawy. English description below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł31 m² 20 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do remontu w samym centrum Warszawy. Lokal mieści się w zrewitalizowanej (z zewnątrz i wewnątrz) kamienicy. Mieszkanie położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł44 m² 13 129,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania do remontu w zielonej okolicy i świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

2 122 300 zł112 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowy apartament przy ulicy Prymasa Augusta Hlonda! informacje O nieruchomości: apartament jest 4-pokojowy o powierzchni 111,70 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

627 287 zł43 m² 14 618,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia Nowy urządzony Apartament w Warszawie w dzielnicy Włochy. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych. Lokal jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naukowa

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł60 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze, stan deweloperski. Salon z aneksem kuchennym. Dwa oddzielnie, nieprzechodnie pokoje. Łazienka oraz oddzielne wc. Nieruchomość jest doskonałą opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania umeblowane trzypokojowe mieszkanie na styku Włoch i Ochoty. Mieszkanie przeszło remont generalny. Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko dla osób pracujących тільки для працюючих людей Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na Pradze Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szwanke

Ciechanów,mazowieckie

452 850 zł75 m² 6 066 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż w promocji mieszkanie o powierzchni 74,65m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie będzie zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Karola Szwanke w Ciechanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł28 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gotowe apartamenty do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM NOWE MIESZKANIE 1 pokojowe 28 m2 z balkonem 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i wyjątkowy 2 pokojowy apartament o pow. 54 m2 urządzony z wyczuciem i smakiem przez architekta wnętrz położony w odrestaurowanej, eleganckiej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania wchodzą: salon (23,4 m2), sypialnia (19 m2), łazienka (6,3 m2), widna kuchnia (9,33 m2), przedpokój (9 m2) i taras. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

510 000 zł45 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Ząbkach w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla osób poszukujących komfortu i spokoju w cichej okolicy. MIeszkanie na 2 piętrze. Dwa oddzielne pokoje + salon z aneksem kuchennym. Blok z 2022 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł44 m² 10 835,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone na 4 piętrze (bez windy) czteropiętrowego budynku przy ul. Myśliborskiej w rejonie Światowida, na Tarchominie. Lokal o powierzchni 44,3 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Radom,mazowieckie

150 zł13 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę miejsce parkingowe przy ul. Młynarskiej 10 w Radomiu na parkingu zamkniętym. Parking znajduje się od strony Parku Leśniczówka i jest zamykany szlabanem. Przy wynajmie udostępnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł36 m² 12 301,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 na Pradze Południe, ulica Rozłucka. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł65 m² 10 307,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (bemowo) przy ulicy Mieczysława Wolfkego. Powierzchnia 65 m użytkowych dodatkowo Loggia 4 m Rozkład mieszkania: - salon (wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.09.2023 roku Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Czynsz: 1800 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

1 068 000 zł55 m² 19 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2025 roku. Kameralny budynek z 58 apartamentami. Do wyboru komfortowe lokale z ogródkami i balkonami, a także apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł25 m² 124 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia apartament w doskonałej lokalizacji. *Wykończony w wysokim standardzie. *Jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego. *Osiedle z całodobową ochroną. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł88 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży ciche, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 87,77 m położone na parterze z dwoma ogródkami przy Al. Rzeczypospolitej/oś Królewska w Miasteczku Wilanów. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

890 000 zł93 m² 9 558,59 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam przestronne mieszkanie 93,11m2 w Piasecznie, zlokalizowane przy ul. Młynarskiej, gotowe do wprowadzenia. Świetna propozycja do zamieszkania dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

463 000 zł33 m² 14 030 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na 1.piętrze w 7.piętrowym bloku z windą, na zamkniętym osiedlu z 2023 roku przy ulicy Balkonowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

550 911 zł56 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: grotek tel. 2-pokojowe mieszkanie od strony zachodniej z możliwością aranżacji na 3 pokoje w cichej zielonej okolicy na Białołęce. Oraz pcc! (podatek od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł38 m² 113 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below! Przytulne w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie 38 m2 na parterze z Tarasem 4,72 m2 i Ogródkiem 22 m2 blisko Arkadii i Prestiżowej galerii Klif na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez zwierząt. Na wynajem, nowe, ciche i bardzo ładne mieszkanie o pow. 32 m2 usytuowane w nowoczesnym budynku przy ul. Jugosłowiańskiej w W-wie, tylko 200m od Wisły. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 m2 usytuowany w Platinum Towers - prestiżowym budynku z recepcją, ochroną i monitoringiem, przy ul. Grzybowskiej 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

475 000 zł67 m² 7 110,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! nowa inwestycja! Możliwość wydzielenia 4 pokoi! Kameralna, niska zabudowa nowoczesnych budynków w ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko nowej szkoły.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij