Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł58 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 58 m2, piętro 1/11 z windą w budynku z 2012r, przy ul. Pokornej, śródmieście. Idealne dla singla/singielki lub pary, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł37 m² 110,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, piętro 2/2 z windą w budynku z 2018 roku przy ul. Kawęczyńskiej, praga-Północ. Loft po generalnym remoncie, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł44 m² 19 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż bezpośrednia bez biura nieruchomości! Wilanów to idealny wybór. W odległości około 50 metrów od budynku znajdują się sklepy, apteka, przedszkole i fryzjer oraz szkoły. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł49 m² 97,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy dla aktywnych, ceniących wygodę i luksus oraz dostęp do infrastruktury w centrum miasta Idealne dla aktywnych - dwupokojowe mieszkanie z wydzieloną przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Warszawa,mazowieckie

8 400 zł82 m² 102,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 82 m2, piętro 3/4 z windą w kamienicy z 1936 r. przy ul. Marii Konopnickiej, śródmieście Południowe. Idealne dla rodziny. Cena: 8 400 zł (w tym czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł46 m² 14 021,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wykończony , świeżo po remoncie, w pełni wyposażony apartament 2 pokojowy z dużą łazienką w świetnej lokalizacji blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie najwyższą jakość i nowoczesny design? Chcesz mieszkać komfortowo blisko centrum stolicy? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu 46-metrowego, 2-pokojowego apartamentu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

856 000 zł37 m² 23 324,20 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,7 m2 z loggią w ścisłym centrum w Warszawie przy ul. Zgoda (przy pasażu Domów Centrum). Mieszkanie mieści się na 5 piętrze na 6 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z prysznicem, bidetem, wc, - sypialni, - sypialnia (gabinet), - dwóch tarasów;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia dwupokojowe (pokoje niezależne 15m2, 13m2,) mieszkanie na 5 piętrze z balkonem, na starym Mokotowie, w cichej i spokojnej okolicy. Kuchnia oddzielna 8m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wola

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł28 m² 16 690,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 27,3 m2 zlokalizowaną na Woli / Mirów. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulimów

Siedlce,mazowieckie

419 000 zł57 m² 7 391,07 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w Siedlcach przy ulicy Sulimów 22 W skład 56,69 m2 wchodzi: pokój dzienny 2 sypialnie kuchnia łazienka z wc przedpokój - blok z 2005 roku - 2 piętro z 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł64 m² 13 034,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m2 na cichym osiedlu. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Home Factory Warszawa Żerań. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania - znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Sokratesa (metro Młociny) - Bielany Salon z aneksem kuchennym + sypialnia 1 + sypialnia 2 + łazienka + W sypialniach szafy wnękowe zapewniające miejsce na przechowywanie rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł56 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja. Niski, kameralny budynek. Ogródek! Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną, obszerną kuchnią. Z największego pokoju wyjście na mały taras i zejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

729 005 zł53 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

931 500 zł67 m² 13 903 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Place4you oferuje na sprzedaż nieruchomość wyjątkową. Gotowe do zamieszkania mieszkanie w budynku o podwyższonym standardzie położone w warszawskiej zielonej dzielnicy Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radzymin

Radzymin,mazowieckie

508 872 zł67 m² 7 651,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

6-1 A 66,51 m2 508 872 zł 7651 zł/m2 - typ kuchni: aneks - okna: pcv - powierzchnia dodatkowa: ogródek - dodatkowe informacje: w cenę mieszkania wliczone miejsce postojowe! - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 14 058,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: - wum - 9 min. na pieszo, - park Pole Mokotowskie - 5 min. na pieszo, - dostępne od zaraz. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na 9 piętrze w 11 budynku zlokalizowane na Pradze Północ przy ulicy Radzymińskiej. Budynek po termomodernizacji cały po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.09.2023 r. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51m2 przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie w apartamentowcu, umeblowane, wyposażone w niezbędny sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł45 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie tuż przy Placu Europejskim. Idealna propozycja dla pary lub pracownika pobliskich korporacji. Świetna lokalizacja, doskonale skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł156 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia 156m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 1930r. przy ul. Górnośląskiej, powiśle. Idealne dla rodziny, dla studentów lub grupy przyjaciół. Tylko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

575 000 zł92 m² 6 249,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Zakup tylko za gotówkę - właściciele chcą dokonać szybkiej sprzedaży i nie czekać na udzielenie kredyt. Mieszkanie znajduję się na lubianym osiedlu Wioska Szwajcarska. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania narożne mieszkanie o powierzchni 45m , zlokalizowane na 4 piętrze na Rakowcu. Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy, która jest skomunikowana z Centrum jednym tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z małym balkonem w wieżowcu przy ul.Ostrobramska 83 B. *W budynku do dyspozycji mieszkańców basen, siłownia oraz sklep spożywczy. *Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie jest położone na cichym i zielonym osiedlu.W bliskiej odległości metro,autobusy, gmina (5 min pieszo). Nieruchomość czysta i zadbana po remoncie.Blok również po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł36 m² 10 497,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rewelacyjne , bardzo rozkładowe mieszkanie W pruszkowie! Mieszkanie o pow 36 m2 położone na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Przed oknami dużo zieleni i tak już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 162,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe, widne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 68,3 m2 położone przy gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł45 m² 13 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | Mieszkanie | Stara Ochota | Warszawa | Z Balkonem | Blisko Centrum | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Starej Ochocie w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 650 zł67 m² 69,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na Grzybowskiej 3 rozkład: apartament o powierzchni 67m2 znajduje się na 5 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu z kuchnią, sypialni z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kredytowa

Warszawa,mazowieckie

6 400 zł119 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne, ciche mieszkanie z balkonem, w kamienicy z 1938 roku - bez mebli. Możliwe wynajęcie na biuro. Rozkład: mieszkanie składa się z 4 pokoi z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł58 m² 13 534,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na park Dolinki Służewskiej. Nieruchomość o powierzchni 57,7 m2 położona jest na ostatnim piętrze w 11 piętrowym budynku (rama H) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (białołęka) przy ulicy Kartograficznej 88a. Mieszkanie jest do odświeżenia. Powierzchnia 56,77.