Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sztuk Pięknych

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy (ul. Jana kazimierza/sztuk Pięknych). Dla osób ceniących sobie komfort, czystość i ładną stylistykę. Idealna dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł38 m² 28 660,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,38m2 znajduje się w kamienicy na Śródmieściu Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche mieszkanie dwupokojowe 38m2 wykończone w wysokim standardzie w inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ulicy Karolkowej 7. Budynek położony jest nieopodal zbiegu ulic Kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł60 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie Z dwiema sypialniami przy ulicy woronicza budynek: budynek wybudowany w 2014 roku przez F.B.I. Tasbud. Wewnętrzny monitoring oraz indywidualne systemy łączności typu wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodnia

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja Budynek przy ul. Wschodniej to inwestycja położona w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy - Wesołej, którą od centrum Warszawy dzieli 18 km. Komfort wypoczynku zapewnia ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

6 100 zł116 m² 52,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wolne od września 2023 roku. Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 115,6 m2 zlokalizowane na Mokotowie. Dobra komunikacja: przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja Metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł27 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m2 w 100- letniej kamienicy. Nieruchomość jest po całkowitej rewitalizacji. Planowany odbiór całego obiektu przewidziany jest na miesiąc lipiec 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For rent modern and renovated 2 rooms apartment located on green area Żoliborz district 200 meters from Metro Station marymont. Apartment is fully furnished with the most important appliances like: fridge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów siekierki - ul. Bartycka - 2 pokoje 47 m2 + garaż. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47 m2 położone na 4 piętrze w 6-piętrowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 45 m2 zlokalizowane na II piętrze : * 2 osobne nieprzechodnie pokoje * oddzielna kuchnia z oknem * Łazienka, * Balkon, mieszkanie jest umeblowane, wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne: północ - Południe | 64 m2 | 3 Pokoje | | Balkon | Dogodna Lokalizacja | Cicha okolica | Bogata infrastruktura | Piwnica | Galeria Promenada | Planowana linia metra | Park Znicza | Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

899 900 zł60 m² 14 998,30 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Kawalerka w sercu miasta. - łazienka: wc, prysznic - Przedpokój - Kuchnia - Pokój Świetna lokalizacja! Zapraszam do konatku! :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 3 piętro w budynku -warszawa, praga-Południe, ul. Opinogórska. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Budynek typu "galeriowiec". Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł39 m² 76,03 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 , zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej. W pobliżu metro Rondo onz i Świętokrzyska. W promieniu 1 km Ogród Saski, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł34 m² 108,38 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Plac Grzybowski. Opis nieruchomości Funkcjonalne i elegancko urządzone 2-pokojowe mieszkanie na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł47 m² 15 343,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż narożne, 3 pokojowe znajdujące się na Starym Mokotowie. To 3 pokoje z kuchnią łączoną z salonem o łącznej powierzchni 46,6 metrów kwadratowych. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzędzińska

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł68 m² 13 161,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. powierzchnia 67,5 m , wysokość 2,75 m, 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, wc, przedpokój loggia miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł36 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie Mieszkania na sprzedaż - Top lokalizacja w Warszawie! Lokalizacja: ul. Senatorska 22, warszawa Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania lub doskonałej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ząbki,mazowieckie

490 000 zł49 m² 9 909 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jeśli chcesz komfortu w dużym przestronnym mieszkaniu, a jednocześnie poszukujesz oferty w dobrej cenie - to idealnie trafiłeś! Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 36 m2 w spokojnej okolicy na Bemowie. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł26 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbarwniejszych części Warszawy, w wyjątkowym miejscu na mapie Powiśla, w zmodernizowanej kamienicy z 1912 roku. Wszystkie prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł41 m² 11 020 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w najświeższej inwestycji w okolicy. Niższe koszty zakupu nieruchomości :pcc - 0 pln, bezprowizyjna obsługa, preferencyjne stawki notariusza. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Echa Leśne

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku na Białołęce, dobry dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 w budynku z 1912 r. zlokalizowane na Śródmieściu ul. Wojciecha Górskiego 3 znajdujące się na 4 piętrze z 6 (winda). Metro Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 15 026,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy do sprzedania 2 pokoje mieszkanie na Mokotowie Dolnym. Mieszkanie 37.6m2 składa się z Salon(15m2) Pokój (9,6 m2) Kuchnia z oknem (6,3m) Łazienka z oknem (3m) Balkon, Piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jałtańska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Mokotowie. Idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy przy ul. Jałtańskiej 1. Opis mieszkania: - pokój i z balkonem francuskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

545 088 zł56 m² 9 652,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: grotek tel. 3-pokojowe mieszkanie od strony połudiowo-wschodniej w cichej, zielonej okolicy na Białołęce. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawy

Warszawa,mazowieckie

968 000 zł60 m² 16 187,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2015 roku zlokalizowane - Włochy ul. Stawy Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł28 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na 2 piętrze czteropiętrowego budynku bez windy z 2000 roku przy ul. Świętego Bonifacego 92. Szczegóły: kawalerka o powierzchni 27,5 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 387,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe (64,5m2) przestronne mieszkanie z potencjałem dla inwestora lub rodziny. Lokal posiada duże możliwości aranżacyjne z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Lokal jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł60 m² 19 835 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Śródmieściu, w pobliżu Placu Konstytucji, przy ul. Braci Śniadeckich. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 512,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do kupienia mieszkanie 3-pokojowe 59,50 m2, piętro 2/7 z windą w bloku z 1989 r. Praga Południe-Gocław. Mieszkanie jest odnowione, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smorawińskiego

Ciechanów,mazowieckie

365 000 zł58 m² 6 348 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe w centrum Ciechanowa przy ulicy Smorawińskiego 4. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duża piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem, klimatyczne, jasne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 8 piętrowego budynku, na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 składa się z: -przedpokój -kuchnia ( oddzielna ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

645 000 zł58 m² 11 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,17 m2, znajdujące się na kameralnym zamkniętym osiedlu przy ul. Lisa Kuli w Markach. Do mieszkania przynależy 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł51 m² 156,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na powiślu przy ul. Kruczkowskiego budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł53 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 53 mkw. Mieszkanie dostępne od zaraz na Bródnie. 3 pokoje, widna oddzielna kuchnia 53 mkw. Expozycja płd zachód Piękny widok na Centrum Mieszkanie narożne b jasne z nowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

627 000 zł66 m² 9 534,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie trzypokojowe w najświeższej inwestycji w okolicy. Niższe koszty zakupu nieruchomości :pcc - 0 pln, bezprowizyjna obsługa, preferencyjne stawki notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

988 000 zł61 m² 16 143,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej części warszawskiej Woli. Pokój dzienny z wyjściem na duży balkon, kuchnia widna i otwarta, wyodrębniony kącik do pracy, dwie sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis: posiadamy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe (65m2) z możliwością pozostawienia mebli. Mieszkanie zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy, na zamkniętym osiedlu przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij