Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 211,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł85 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 40m2 w apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej 12 - budynek z bezpłatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Radom,mazowieckie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w samym Centrum miasta na ul. Moniuszki Blok znajduje się na ogrodzonym terenie , zamykany bramą. Klatka bardzo zadbana, czysta, jedno mieszkanie na piętrze. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł27 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*rezerwacja* Oferujemy dla Państwa do wynajęcia jednopokojowe, ciepłe, widne, czyste mieszkanie o powierzchni 27 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Lizbońskiej 2. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zajęcza

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł36 m² 41 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży znajdujące się w prestiżowej części warszawskiego Powiśla, w zupełnie nowej inwestycji Moderna Powiśle. To kameralny budynek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł37 m² 17 620,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Okazja -dopiero co wykończone, nieużywane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Brak prowizji po stronie kupującego. Świetna komunikacja miejsca z Centrum Warszawy (przystanek tramwajowy pod blokiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

6 400 zł64 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie W kamienicy Z ogrodem Świetna lokalizacja | 3 pokoje | Umeblowane | Balkon | Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja | Kamienica z monitoringiem ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów, blisko metra, cisza, zieleń, ogródek do dyspozycji, parkowanie za szlabanem. Także na biuro! Mieszkanie rozkładowe, * dwa oddzielne pokoje, * widna, z oknem kuchnia * łazienka. * piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł64 m² 23 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom dziękujemy. Atrakcyjne wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,6 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł159 m² 8 814,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 114,01 m2 , z poddaszem o pow. 46,79 m2, usytuowane w dzielnicy Białołęka. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z czterema windami, co zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

730 720 zł59 m² 12 406,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, ładne osiedle na Białołęce. Bez prowizji! Optymalnie wykorzystana przestrzeń! Świetny rozkład. Proponujemy skrajne mieszkanie 4 pokojowe z dwoma balkonami. Powstaje na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł43 m² 16 674,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowiec inwestycyjny | 4 pokoje 1-osobowe | roi 8% | Metro Wilanowska | Bez prowizji Lokalizacja: ul. Modzelewskiego 46/50, mokotów 10 min od metra Wilanowska Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgrodzie

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł39 m² 17 295 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Bardzo wysokie (2,97 m!) Oferujemy jedno z ostatnich 2-pokojowych mieszkań w nowej, prestiżowej inwestycji na Bemowie. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

736 000 zł63 m² 11 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Legionowie. Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł58 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Melomanów 10 w bloku 7-piętrowym z 2001 roku. Powierzchnia: 58,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł54 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia, bezpośrednio po odświeżeniu (malowaniu) częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

592 380 zł44 m² 13 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w kwietniu garaż za 10.000 zł. Bez prowizji. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Super rozkład pomieszczeń: mieszkanie jest narożne, okna wychodzą na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł56 m² 30 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio Apartament 3 pokoje w centrum Warszawy Komfortowy nowy, wykończony apartament o powierzchni 55,72 m2 znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł121 m² 53,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje/121 mkw z tarasem I 2 st.w GARAŻU. Funkcjonalne, przestrzenne i rozkładowe mieszkanie w centrum Ursynowa. Część dzienna: hall 15 mkw otwarty na salon 40 mkw z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie w Legionowie osiedle Nowy Bukowiec Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 59,7 m, położone na drugim piętrze budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anyżkowa

Zamienie,mazowieckie

720 000 zł62 m² 11 568,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Zamienie, ul. Anyżkowa Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,24 m , znajdujące się w nowoczesnym osiedlu "3 Ogrody".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł42 m² 20 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

869 000 zł I mieszkanie 41,23 m2 I wilanów I ul. Hlonda I warszawa Spacer wirtualny: przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,23 m2 na Wilanowskich Błoniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł83 m² 114,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie | umeblowane | 2 msca postojowe Prezentujemy do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w spokojnej i cichej okolicy, w dzielnicy Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł95 m² 13 104,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,39m , usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie bez wad, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje z oddzielną kuchnią oraz tarasem. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju wyposażonego w kanapę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł88 m² 17 694,10 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy mieszkanie położone w lubianej i cenionej lokalizacji blisko Metra Wilanowska. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących przestrzeń i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł70 m² 20 946,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowe mieszkanie dla rodziny, położone na dobrze zorganizowanym, zamkniętym osiedlu przy lubianej ulicy Jana Kazimierza. Nieruchomość ma świetny rozkład - duży pokój z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł72 m² 27 841,20 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z przepięknym widokiem na 19 piętrze! Dla osób ceniących design i niebanalne wnętrza i piękne widoki. Apartament był w programie "domy gwiazd" Omeny Mensah w Canal+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł48 m² 13 000,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem, idealne do własnej aranżacji. Kuchnia z oknem, widok na zieleń. Funkcjonalny układ pomieszczeń i duży potencjał modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaniemyska

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł46 m² 21 833,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zamieszkaj w miejscu, które łączy wnętrzarski kunszt z komfortem w sercu spokojnej Starej Sadyby. To wyjątkowe mieszkanie z wysokimi sufitami, dwustronnym układem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 22,34 m2 (całkowitej ok. 25 m2 - pomiary po usunięciu szaf/ścian) zlokalizowane przy ul. Zawiszy w dzielnicy wola/młynów. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wał Miedzeszyński / 65 m2 / 3 pokoje / balkon / garaż na dwa samochody Mieszkanie trzypokojowe w kameralnym budynku z oddzielnymi garażami. Mieszkanie Słoneczne z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płoskiego

Płock,mazowieckie

479 000 zł62 m² 7 763,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 61,7 m2 przy ul. Płoskiego 6 w Płocku, osiedle Wielka Płyta. Oferuję przestronne mieszkanie o wyjątkowym rozkładzie, położone w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł45 m² 16 371,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w bliskiej odległości od planowanej stacji metra przy ulicy Mińskiej. Na mieszkanie o całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

549 902 zł37 m² 14 862 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36,68m2 | 2 pokoje + loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 312 000 zł52 m² 25 124,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,22 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na osiedlu splace Park na Żoliborzu, przy ulicy Przasnyskiej 4b. Zobacz.