Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia położone w dzielnicy Wola (młynów) w Warszawie. Doskonała lokalizacja: w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł33 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania z atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Poznańskiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

604 737 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% podatku pcc. 0% prowizji. BK 2%. Termin oddania III kwartał 2024 roku. Kupujesz od dewelopera Ta inwestycja to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł34 m² 96,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam mieszkanie dwupokojowe w fenomenalnej lokalizacji! Opis mieszkania: mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z dobrze wyposażoną kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i nowoczesne mieszkanie dwupokojowe. Lokal łączy komfort, piękno i prestiżową lokalizację. Centralna lokalizacja przy ulicy Pańskiej. Na mieszkanie o metrażu 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

1 174 000 zł56 m² 20 983 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania w dzielnicy Wola. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

3 750 zł45 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 7/8 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

6 200 zł68 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament składa się z : - salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem, - holu wejściowego z dwoma szafami wnękowymi, - sypialni głównej z podwójnym łóżkiem, - pokoju /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ząbki,mazowieckie

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Cudowne dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny w Ząbkach. Mam przyjemność przedstawić przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem na dachu. Na pierwszym poziomie są usytuowane: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Radom,mazowieckie

230 000 zł45 m² 5 119,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, w czteropiętrowym bloku, na osiedlu Zamłynie. Dwustronne, w układzie wschód-zachód. Położone w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Rozkładowe mieszkanie 3 pokoje - 2 sypialnie - łazienka z wanna, oddzielne wc duży taras od strony cichego ogródka; zabudowa i wyposażenie kuchni sprzęt agd pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chojnów

Chojnów,mazowieckie

430 940 zł37 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do centrum Warszawy. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Meksykańskiej na Saskiej Kępie. Nieruchomość ma 32 mkw i składa się salonu z wyjściem na balkon i dużym łóżkiem, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przaśna

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł70 m² 15 305 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 mkw, usytuowane na malowniczej Białołęce. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł66 m² 16 709,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z 33 metrowym tarasem i miejscem parkingowym w garażu Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł68 m² 18 088,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do odkrycia tego niezwykłego mieszkania o powierzchni 68 m2. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania, komfort oraz prestiżową lokalizację. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł60 m² 12 380,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Elegancko urządzone mieszkanie zlokalizowane w przyjemnej okolicy, zapewne zaspokoi potrzeby przestrzenne dla rodziny 2+1. Posiada 3 osobne pokoje, osobną kuchnię, osobną toaletę, łazienkę, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

806 000 zł45 m² 17 911,10 zł/m²

 

Piętro:6/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mieszkanie 2 pokojowe 45m2 strona południowa CENA 806.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł55 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 53,5 m.kw., zlokalizowane na strzeżonym osiedlu. Administracyjnie jest to bliska Wola rzut beretem od Śródmieścia. To niezwykle atrakcyjna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł49 m² 19 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,3m2 usytuowane w Warszawie w dzielnicy Wilanów (miasteczko Wilanów) przy ulicy Gieysztora. Lokal ten, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Piaseczno,mazowieckie

999 000 zł124 m² 8 056,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertuję na sprzedaż mieszkanie 124 m dwu poziomowe w Piasecznie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Poziom 1: bardzo jasna kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Żyrardów,mazowieckie

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 55m2 położone w Żyrardowie na ulicy Nowy Świat 11 w nowoczesnym, wyposażonym w windę apartamentowcu. Ta doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szańcowa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł42 m² 18 255 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dzień dobry, w ofercie mieszkanie o powierzchni 42,18 mkw składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (21,46 mkw), z którego wychodzi się na balkon, z korytarza jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akermańska

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł63 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Akermańskiej na Mokotowie, o powierzchni 63,3 mkw. wraz z loggią o powierzchni 5 mkw., zlokalizowane na 3. (z 10) pięter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

3 999 zł68 m² 58,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 68m2, piętro 2/8 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Włodarzewskiej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

297 100 zł32 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego Inwestycja powstaje w Wieliszewie Świetna oferta cenowa w dobrej lokalizacji, dojazd do Legionowa 5 minut autem Cicha ,spokojna okolica Miejsce parkingowe dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułtuska

Serock,mazowieckie

449 000 zł55 m² 8 132,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie znajdujące się w Serocku przy ul Pułtuskiej ok 800m od plaży miejskiej w Serocku. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w budynku bez windy, wejście do budynku zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

570 000 zł65 m² 8 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Serocka, z widokiem na wody Zalewu Zegrzyńskiego. Powierzchnia użytkowa to 64,89 m2, jednak znajdujacy się na II piętrze lokal posiada niewielkie, nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł55 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English speaking customers are also more then welcome. Zamieszkaj w świeżo wykończonym mieszkaniu jako pierwszy i już dziś ciesz się spokojem! Marzysz o mieszkaniu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł62 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę w sercu Powiśla! Genialna nieruchomość dla osób ceniących życie w centrum za jego pełną infrastrukturę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

otowe mieszkania na piętrze- zostały ostatnie dostępne. Zapraszam do zakupu mieszkań w Markach na ul. Długiej. Mieszkania dostępne na piętrze mają powierzchnię 74 m2 i w ich skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł181 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje piękne, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Ursynowie, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Usytuowane w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 939 810 zł188 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Warszawskim Mokotowie. 0 % prowizji Rozkładowe 4 pokoje, 187,61m2 , 1 piętro. Wysoki standard wykończenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka blisko Centrum oraz Parku! 900 m. od Metra Płocka! Do wynajęcia jasna kawalerka na 9 piętrze z balkonem z którego jest ładny widok, w bloku 10-piętrowym. Ul. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł52 m² 18 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje ul. Ptasia 6 52,5 m2 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w samym centrum Warszawy. Mimo, że położone jest w pobliżu ul. Jana Pawła II to ul. Ptasia 6 przy której położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokalizacji/ budynek: bliskość ,zagłębia biurowego" - do pracy można chodzić pieszo. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł26 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołomińska

Radzymin,mazowieckie

560 390 zł88 m² 6 368 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji kupującego Inwestycja powstała w Radzyminie Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. 500m od obwodnicy Radzymina Dojazd do Warszawy 20 minut autem Cicha ,spokojna okolica Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 382 960 zł47 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny dwupoziomowy apartament usytuowany na trzecim i czwartym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia.