Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł22 m² 25 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone Nowoczesne stylowo zaprojektowane słoneczne mieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W sąsiedztwie: - liczne sklepy (biedronka, Lidl, żabka) - restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 100 zł71 m² 28 099,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prowizja 0% zakup bezpośrednio od dewelopera, podatek pcc 0% Apartament o powierzchni 71 m2, z ogródkiem o powierzchni prawie 75 m2. Esencja wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysokie piętro i zachodnia ekspozycja gwarantuje dobre doświetlenie i poczucie przestrzeni. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w formie aneksu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Karczew,mazowieckie

439 000 zł47 m² 9 346,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 46,97 m , Karczew (ługi). Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m , położone na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

487 000 zł38 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealna lokalizacja w centrum Pruszkowa, w odległoścki kilkuy minut pieszo od kolejki wkd, parku Potulickich, szkoły podstawowej, przedszkola, urzędu miasta itp. Dwupokojowe mieszkanie 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament przy ul. Koszykowej (śródmieście). Nieruchomość ma 46 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duchnicka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w Ożarowie Mazowieckim na ulicy Duchnickiej - skrajny segment o powierzchni 160m2 wraz z ogrodem. Mieszkanie o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

549 000 zł60 m² 9 211,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w Siedlcach przy ul. Pomorskiej 9 Oferuję na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59,6 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia uroczy apartament, zaaranżowany w harmonijnej kolorystce z elementami odnoszącymi się do morskich klimatów. Przytulne mieszkanie, po generalnym remoncie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł34 m² 16 297,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 34,30 m , położone na Warszawskiej Ochocie, w budynku z cegły zlokalizowanym przy ul. Szczęśliwickiej. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 029 000 zł52 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 51,50 m2 | 2 pokoje | 1 029 000 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz nowoczesnego mieszkania w wysokim standardzie w świetnej lokalizacji? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 30m czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

2 100 000 zł171 m² 12 273,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 171 m.2, znajdujący się na zamkniętym Osiedlu Tęcza przy ulicy Staszica w Łomiankach. Osiedle obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł106 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duży (106m), stylowy apartament w przedwojennej kamienicy na terenie Starej Ochoty, niedaleko Filtrów i Pomnika Lotnika. Stara ochota - okolice filtrów I placu narutowicza | prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z potencjałem przy Alei Niepodległości 130. Lokal zaaranżowany pod mieszkanie, możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł38 m² 28 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2-u pokojowy o powierzchni (ponad 38 m2) z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł73 m² 18 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do przeczytania opowieści o mieszkaniu - które może być Twoje: :) To miał być tylko spacer Wyszliśmy z domu bez większych oczekiwań. Po prostu chcieliśmy przejść się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł30 m² 16 161,60 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Czerniakowskiej, co daje idealny punkt komunikacyjny oraz infrastrukturowy. Usytuowane jest na cichym osiedlu wśród zieleni. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 054 000 zł72 m² 14 638,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 72 m2 parter/4 w budynku z 1991r., Ursynów Imielin. Mieszkanie to: * salon 28m2 z wyjściem na balkon: szafa w zabudowie; * sypialnia 9m2; * sypialnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 337 000 zł50 m² 26 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości mart tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 39 m przy ul. Sierpińskiego na 4 piętrze w 8 piętrowym strzeżonym bloku z 2002 roku z balkonem , miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł63 m² 12 870,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł36 m² 23 521,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym budynku Słodowiec City przy ul. Żeromskiego 1. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł50 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność Dwustronne, ciche mieszkanie z balkonem na Żoliborzu - ul. Broniewskiego. Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym układem i potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

899 000 zł72 m² 12 486,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Calineczki w podwarszawskich Ząbkach. Nieruchomość ta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł36 m² 18 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do zaoferowania Państwu mamy jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku po remoncie, z dwiema windami. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej, o powierzchni 45 mkw. Lokal znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

15 500 zł177 m² 87,57 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronny oraz komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie. Apartament urządzony w wysokim standardzie z południową ekspozycją. Na apartament o powierzchni 177 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł30 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz, z założoną księgą wieczystą co umożliwia zaciągnięcie kredytu hipotecznego. g Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

740 000 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania 5-pokojowego o rozkładzie funkcjonalnym, położonego na parterze i o powierzchni 74,1 m , zlokalizowanego na popularnym osiedlu Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł64 m² 16 692,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > duży ogór aż 127 m2 > imponująca wysokość mieszkania aż 315 cm > 63,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > nowoczesne, wykończone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Idalin. 60 m , w tym: przestronny salon, duży balkon 2 wygodne sypialnie, piękna, funkcjonalna łazienka z wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1974 roku - galeriowec. Mieszkanie jest szczytowe, znajduje się na końcu galerii, zatem jest pełna prywatność i nikt nie zagląda do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł42 m² 15 137,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

To świeżo odświeżone, czyste i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach czeka, byś się wprowadził bez stresu i remontów. Spokojna, zielona okolica, a jednocześnie bliskość.